KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 550 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, cseresznye, maracuja
Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, mangóvirág
Alapjegyek: tikfa, ámbra, pézsma

Ár: 6 550 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Beyoncé Heat Seduction 100ml
Ár: 5000 , Eladó: Csokri
Állapot: Új , Helyszín: Budapest XI.ker , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 3000 Ft , Eladó: prekuci
Állapot: Új, eredeti csomagolásban, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, posta foxpost

dkitti87

2018. július 24.

Nagyon szeretem az illatát, annyira finom gyümölcsös. Egy problémám van vele, hogy valóban pár óra után elillan ez a mennyei illat..

dkitti87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

piiipooo18

2018. július 20.

Igen, elég finom illata van, viszont a Kikben vásárolt parfümöm tovább tart, mint ez. 15ml-ért meg a 6000 Ft így már sok :D

piiipooo18
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

blue_violet

2018. május 30.

A pasiknak tényleg tetszik :D próbáltam menőbb, tartósabb parfümöket, de csak ezt dícsérték meg rajtam! Kár tényleg, hogy nem marad meg tartósan.

blue_violet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

noemi1990

2018. május 28.

Az illata nagyon jó, a maracuja abszolút különlegessé teszi. Többen megdicsérték már rajtam. :) Tartóssága viszont gyenge. Viszont akciósan jó áron lehet hozzájutni, ami kompenzálja ezt. Nyárra tökéletes a maga frissességével és gyümölcsösségével.

noemi1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

zsolyomi.dora

2018. május 22.

Az illatat imadom, de semennyire sem tartos... nagy csalodas volt, mert eloszor probanak megvettem azt a 2000 forintos nagyobb kiszerelesu parfum sprayt, hogy mennyire tudom viselni egesz nap, megszerettem nagyon, aztan befizettem erre, es szomoruan konstataltam, hogy ugyanannyira “tartos”, mint a spray.... kar erte, mert az illata tenyleg patent, de nem fogom fel orankent fujkalni magam ilyen anyagokkal, hogy erzodjon is valami...

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Anie

2018. május 17.

Ma jutottam hozzá, itteni vélemények alapján döntöttem mellette. Sokat vaciláltam, hogy ezt vegyem, vagy egy J.Lo.-t, de végül Beyonce mellett tettem le a voksom. Nagyon kellemes, üde mégis karakteres illat. Igazi nyári finomság. Nagyon fogjuk egymást szeretni! :D

Anie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

dunaimano

2018. május 13.

ÁHHH imádom ezt az illatot! Kicsit soknak találom az árát, de akcióban szokott lenni néha, olyankor megéri megvenni.

UPDATE
Most pont akciós volt a hétvégén, imádom még mindig, párom is meg van veszve érte. Megújult kedvenc most :)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

UPDATE

Danina9592

2018. április 30.

Nagyon sok parfümöm van, de ő egyértelműen a top10-be tartozik, már két üveggel is elhasználtam belőle, pedig magamtól sosem vettem volna meg a tömény giccs üvege miatt. Ezer közül is felismerhető, árához képest tartós illat.

Danina9592
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

sarkozikriszti1

2018. április 11.

Véletlen volt a találkozásunk, de azonnal szerelem lett. Kifejezetten nyári illat. Sajnos nem érződik sokáig, de mivel viszonylag olcsó, nem sajnálom többször befújni magam vele egy nap.

sarkozikriszti1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Avanindra

2018. április 6.

Egyik kedvencem! Nagyon sok dicséretet kapok az illatomra a férfiaktól, ha ezt használom. Sőt, meglepetésemre, késő délután is megjegyzik, pedig csak reggel szoktam magam befújni. Ajánlom!

Avanindra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!