KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 550 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, cseresznye, maracuja
Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, mangóvirág
Alapjegyek: tikfa, ámbra, pézsma

Ár: 6 550 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 Ft postával , Eladó: rb09
Állapot: pár fújás hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás postával.
Ár: 3000 , Eladó: benke767
Állapot: Használt, Helyszín: Szegvár, fizetés: Foxpost preferált, de postán maradó és személyes átvétel is megoldható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sarkozikriszti1

2018. április 11.

Véletlen volt a találkozásunk, de azonnal szerelem lett. Kifejezetten nyári illat. Sajnos nem érződik sokáig, de mivel viszonylag olcsó, nem sajnálom többször befújni magam vele egy nap.

sarkozikriszti1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Avanindra

2018. április 6.

Egyik kedvencem! Nagyon sok dicséretet kapok az illatomra a férfiaktól, ha ezt használom. Sőt, meglepetésemre, késő délután is megjegyzik, pedig csak reggel szoktam magam befújni. Ajánlom!

Avanindra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Agnes004

2018. március 27.

Kedvelem, szerintem nagyon kellemes illat de nem az első számú kedvencem. Tartóssága pár óra, picit többet vártam volna.

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Verus1970

2018. február 19.

Számomra pénzkidobás volt! Közönséges tucatillat, kb 2 alkalommal fújtam magamra, azóta csak áll a szekrényben.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

kalmaniki

2018. január 20.

Nagyon édes, gyümölcsös illat. Hétköznapra ideális, nem hivalkodó, vidám, játékos parfüm. A tartóssága nem a legjobb, 2-3 órán keresztül érezhető a bőrön, napközben újra kell fújni. Akciós áron megéri kipróbálni. Nekem tetszik, de nem lett kedvenc.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

dunaimano

2018. január 12.

ÁHHH imádom ezt az illatot! Kicsit soknak találom az árát, de akcióban szokott lenni néha, olyankor megéri megvenni.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Viki9727

2018. január 3.

Nagyon finom édeskés illata van, mindig jó kedvem lesz ha ezt használom. Akciósan vettem, tartós is az illata, imádom! Következő akciókor biztosan lecsapok rá!

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

mindenfelhasznalofoglalt

2017. december 27.

Nagyon finom illat. A fiatalabb korosztálynak szerintem tökéletes, játékos, vidám. Ár-érték arányban viszont nem a legjobb, 15 ml-es kiszerelésnek elég magas ára van, főleg, hogy ez egy celeb illat, ráadásul nem is valami tartós. Ettől függetlenül nagy kedvencem volt, két üveggel is elhasználtam, sokan meg is dicsérték rajtam.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

postareb

2017. november 24.

Kellemes gyümölcsös illat, nagyon szerettem az illatát. Kizárólag testpermetet vásároltam belőle, azt viszont többször is újravettem. Úgy gondolom, hogy 15 ml-ért sok az ára.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

LSTE

2017. október 19.

Kellemes illat, mangós-narancsos. Nem az én illatom, de aki ezt kedveli, mindenképp próbálja ki. És rajtam tartós is volt, reggel kilenctől este kilencig éreztem.

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Linalool, Citronellol
Tartósítószerek: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!