KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Yeticica

2018. november 23.

R-ba valo beszabadulasom friss elmenye ez az illat. Niche parfikban nem lett jobaratom az orchidea, egyszeruen nem birom, nem szep a boromon, nem tetszik. Rettegve fujtam magamra, de vegszukseg volt kerem, hetek ota pocsek illatokkal talalkoztam csak. Hajszolt idegzetemnek pentek delutanra kellett valami lecsendesites.
Es ez a parfi jo. Szep. Orchideas. Pontosabban nekem orchidea tejes. Van asszem a Palmolivnak egy tusfurdoje ami teljesen ilyen illatu. Finom, puha pezsmas alapob orchidea es krem. Az elso pillanatok cukorbombasokkja utan megnyugidtam, ez nem egy nyaloka illat, szeerencsere a cukrossag hamar elillan.
Egesz jo a tartossaga is. Sokat nem valtozik a boromon, de az nem baj. Nekem ez az otthoni komfortillat lenne . Ha megvennem. De nem fogom. Ha nagyobb hatosugaru lenne, elgondolkodnek rajta. Minden esetre abszolut kellemes, olyan rozsaszin-tejes-opalos illat, fiatal lanyokon biztosan nagyon szep (na nem a kacsacsorseggszaju, vasalt haju, mukormos fajtan, hanem a termeszetes, 20-nak kinezo es ennek megfeleloen viseljedo leanyzokon).

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

unicornlady

2018. május 31.

Egyszerűen gyönyörű! Megmondom őszintén kemény előítéletekkel mentem neki tesztelgetni a Beyonce neve alatt futó parfümöket,mert sok alatt olvastam a véleményeiteket,hogy szuperédes szintetikus mű lötty,meg egy kaptafa az összes,tucatillat stb...
Ő volt az első amit papírra,a heat kissed-et csuklóra fújtam. És mindkettő szerelem! Ez nekem egy picit könnyebb,frissebb..míg a másik talán nem kánikula idejére való(...bár ha sikerül beszereznem,tuti locsolom majd mindkettőt) :D

Nagyon csajszis! Nem mondom,hogy egy komoly irodistán el tudom képzelni,aki szomorúan ül a boxában a nyugdíjra várva. Ő tele van élettel,mozgalmas,-pezsgő illat,de azért nem is kislányos vattacukor. Nem szeretem mikor valaki az alapján skatulyázza a parfümöket,hogy ez csak "tiniknek való","csak a fiatalabb korosztályon tudom elképzelni",szóval korhoz nem kötném,de azért magabiztos,kissé flörtölgető hölgy illata ez. Igen,olyan Beyonce,vagy Eva Mendes... Csodaszép nyári illatnak gondolom. Tartóssága szerintem nem olyan vészesen gyenge,talán 5-6 órát is bír. Emiatt én nem vonok le tőle csillagot.:)

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ginatural

2018. május 1.

Finom illat de sajnos egyáltalán nem tartós!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Finom illat de sajnos egyáltalán nem tartós!

Krisztijonas123

2018. április 22.

Nagyon édes, nőies. Sajnos pár óra után újra kell fújnom, ettől függetlenül újravevős.

Krisztijonas123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Colormonkey

2018. április 13.

Édes, cukros illat, aki szereti az ilyet, annak nagyon ajánlom. Nekem nagyon bejön. Az alapillatom mellé (Flower by Kenzo, ebből is látszik hogy az édes illatokat szeretem) szerettem volna valami újdonságot, és nagyon megtetszett a Dm-ben. Elég tartós, délután 4-kor fújtam be magam, és este 11-kor is erős illata volt. Én nem érzem benne a kókuszt, de van benne valami különleges, ami csak pár órával később bukkan elő, imádom. Most ez az új szerelmem, lehet hogy a Glamour napokon veszek is még egyet. :D

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Agnes004

2018. március 27.

Ez az egyik kedvenc parfümöm, édes és nőies, különleges illatú. Lehetne egy picit tartósabb, sajnos pár óra elteltével nem érzem magamon az illatot :(

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Bethany92

2018. március 22.

Szeretem ezt az illatot, nagyon nőies. A tartósságával is elégedett vagyok.

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Szeretem ezt az illatot, nagyon nőies. A tartósságával is elégedett vagyok.

dorottya96

2018. március 13.

Emlékszem mikor kijött, akkor ismerkedtem meg vele. El is fújkáltam egy kis üvegcsével. Aztán a múlt héten megtaláltam a kis üveget, aminek az alján még volt egy kevés. Pont annyi, amennyi a reggeli rutinomhoz kell. Tavaszi idő, bőrdzseki, végre búcsú a csizmától és ez az illat. Felvidultam tőle, üde színfoltja lett a napomnak és este már meg is rendeltem hatalmas kiszerelésben. Ez egy bájosan vidám illat, ami kicsit mű-kicsit csiszolatlan-kicsit nőies- éppenhogy karakteres de nagyon szerethető. Tartósnak sem mondanám, de ha azt nézem, hogy 100mili 5000 Ft, akkor vígan fújkálom.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

banoka

2018. február 21.

Mély, édes és pikáns illata van. A drogériában fedeztem fel és megkaptam ajándékba. Szeretem használni, pedig ragaszkodom a megszokott illatokhoz. Icike-picike hátránya, hogy fél napig tartós, aztán pedig elillan. Ettől függetlenül, nőies és érzéki parfüm. A "cukros" illatok kedvelői szeretni fogják, ahogy én is.

banoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

zsofia960217

2018. január 20.

Nem igazán szoktam új parfümöket venni, az eddigi jól beválltakat használom. Aztán véletlen a kezembe került a Rossmannban, és szerelem lett első látásra (vagyis inkább illatra xD). Tetszik az édes, de egyben virágos illata.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.