KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Douglas

Kompakt púder.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bihter85

2013. december 10.

A színe tök más volt otthon, mint a parfümériai megvilágításban, de szerencsére tudom használni. Finoman, vékonyan, "épphogycsak".
A szivacsa nagyon ócska!
Ínséges időkben megteszi.

Bihter85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

A szivacsa nagyon ócska!
Ínséges időkben megteszi.

gothmarypoppins

2013. május 23.

Önmagában viselve mattít, és kellemes, nyáron nem tömíti el a pórusokat, a tetejében lévő tükör praktikus, viszont a benne lévő szivacsot hamar le kellett cserélnem, mert szétvált.
A L'oreal True Match alapozón csúnya narancsszínű árnyalattal gazdagodik, nem tudom, más alapozóval is ennyire ellenséges-e. A legvilágosabb árnyalata lebarnulva volt jó nekem. Összességében nem egy rossz púder, de még keresem az igazit.

Update: Most már tudom: Shiseido alapozóra is reagál, csúf narancsszín lett a kettő együtt! Ezek után csak önmagában ajánlom használni, vagy akkor amikor van extra tíz perced letörölni és újrakezdeni a sminkelést. Napfényvédős Helia D fölé viszont nagyon szép.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Hidratálók: Cyclomethicone

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.