KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bielenda

Ár:   780 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Professzionális készítmény érett, vízhiányos, érzékeny bőrre:

• Intenzív 24 órás hidratálás
  • Nyugtatja a bőrt esztétikai orvosi kezelések után

Aktív hidratáló tonik hatékonyan tisztítja és frissíti a bőrt. Gyengéden és fokozatosan távolítja el az elhalt hámsejteket, csökkenti a ráncokat, javítja a bőr szerkezetét és feszességét, valamint serkenti a bőr regenerálódását, anélkül, hogy irritálná azt. Már a tisztító fázisban intenzíven hidratál, professzionálisan előkészíti a bőrt, hogy befogadja a krém vagy a szérum hatóanyagait. Csökkenti a bőrpírt és ragyogást biztosít. Szárító hatás nélkül állítja vissza a bőr megfelelő pH értékét (5,5).

• ALACSONY MOLEKULA TÖMEGŰ HYALURONSAV – A hidratáló hatóanyagok legújabb és leghatékonyabb formája, amely részecskéivel képes behatolni a bőr mélyebb rétegeibe. Ennek köszönhetően a bőr intenzíven hidratált lesz belülről, láthatóan simább, feszesebb és rugalmasabb.
  • BIOMIMETIKUS PEPTIDEK – stimulálja a kollagén termelést, revitalizálja, feszesíti és megfiatalítja a bőrt, visszaállítva ezzel a megfelelő szerkezetét és megelőzve a bőr megereszkedését.
  • TEJSAV – segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, hidratálja a bőrt és normalizálja a bőr regenerációs folyamatait.

bibogi23

2018. december 15.

Már régóta szemezek a bielenda termékekkel de mivel itt kevés róla a vélemény így elég sokat gondolkodtam hogy beruházzak e bármelyike! 26 éves lettem, nagyon sok terméket átnéztem mivel most már úgy gondolom h igenis el kell kezdenem a tudatos bőrápolási rutinomat h a bőröm olyan maradjon amilyen most még sokáig! Arra jutottam h mindig az első gondolat a jó és kihívásnak fogom fel h bielenda termékeket fogok használni! Az első rendelésem között volt ez a tonik... Az illata nagyon tetszik, a kiszerelés megfelelő... Igazából ez az első tonikom így nincs összehasonlítási alapom, de sztem a dolgát teszi! Ezért adok 4 csillagot, mert nincs összehasonlítási alap,igy nem merem mondani h csodaszer, de tetszik az biztos! 😂😉😉

bibogi23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Trehalose, Sodium Lactate, Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.