KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bielenda

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3980 Ft

Professzionális készítmény aknés, fénylő, zsíros vagy kombinált, fakó, tág pórusú, tisztátalanságokra hajlamos bőrre:

• Eltűnnek a tág pórusok és a fényes bőr
  • Halványabbá válnak az elszíneződések
  • Ragyogóbbá és egészségesebbé válik a bőr

Az aktív korrigáló szérum hatékonyan kezeli az aknés, tisztátalanságra hajlamos, kombinált, zsíros, fénylő, szürkés árnyalatú, tág pórusú, pigmentfoltos bőrt. Finoman hámlasztja, miközben összehúzza  a pórusokat és halványítja az elszíneződéseket. Csökkenti  a ráncokat, puhábbá, hidratálttá, feszessé teszi  a bőrt.

MANDULA SAV – finoman hámlaszt és aktivizálja a bőrmegújító folyamatokat, antibakteriális hatással bír, csökkenti a pórusok méreteit, csökkenti a faggyútermelést, megelőzi a pórusok eltömődését, halványítja a pigmentfoltokat.

LAKTOBIONIK SAV – finoman hámlasztja a bőrt, így stimultálja a bőrmegújító folyamatokat. Megelőzi a miteszerek kialakulását, puhábbá, egységesebbé teszi a bőr felületét, hidratál.

B3-VITAMIN – erősíti, megújítja és mattítja a bőrt, növeli az ellenálló képességét a sérülésekkel szemben. Felveszi a versenyt a bőrproblémák ellen – pattanások, bőrpír, bőrszárazság, gyulladások. Világosítja a bőrt, csökkenti a nap hatására kialakult és az öregedéssel járó pigmentfoltokat.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Ár: 3980 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Magneto

2017. augusztus 11.

Na ez az a termék ami nagyon nagyon oké nálam, art naturalsos retinol szérumnál eredményesebbnek találom. Szépen dolgozik éjszaka, reggel le kell finoman radiroznom az arcom, hogy eltávolitsam a szemmel látható hámlást. :)

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

szeende

2017. július 12.

A niacimid tartalma miatt vettem meg. Szepek lennenek a hatoanyagok DE 5 fele illatanyagot tartalmaz. Amikor megvettem, egy fel eve, meg nem foglakoztam az illatanyagokkal, de mostmar csak illatanyag mentes kremeket hasznalok az arcomra. Ez megy a dekoltazsomra. Ujra biztos nem veszem.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Arianne

2017. április 22.

Kozmetikusom tanácsára vettem meg ezt a szérumot és a hozzá illő arckrémet.
Kellemes, számomra talán picit streril illatú készítmény.
Szépen teszi a dolgát, határozott javulást tapasztalok az arcbőrömön. Körülbelül három hónapja használom,
azóta nem jelentek meg pattanások sem az amúgy problémás, kombinált bőrömön.

Arianne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Kozmetikusom tanácsára vettem meg ezt a szérumot és a hozzá illő arckrémet.
Kellemes, számomra talán picit streril illatú készítmény.
azóta nem jelentek meg pattanások sem az amúgy problémás, kombinált bőrömön.

cicusadikusz

2017. február 3.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket. Lehet placebo, de már az első használat után javulást érzékeltem a picit foltos bőrömön. Nem tömíti el a pórusokat, friss érzést nyújt és az illata is remek! Csak ajánlani tudom problémás bőrűeknek.

cicusadikusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

Intenzívebben és hatékonyan kezeli a tág pórusú, kombinált, zsíros, fénylő, szürkés árnyalatú, pigmentfoltos bőrt. Ezek közül nálam az első két tényező áll fenn, ezért talán könnyebb helyzetből indultam. A szérumot esténként szoktam felvinni a bőrömre, a pipettás adagolója pedig pontosan annyit szippant fel, amennyire egy alkalommal szükségem van. Puhábbá, hidratálttá, feszesebbé teszi reggelre a bőröm. Nagyon kellemes érzés, mert szinte azonnal beszívódik a bőrbe. Nem ragad, viszont kissé fényes/csúszós utóérzetet hagy maga után, így én csakis éjszakára ajánlom a használatát.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Emulgeálószer, felületaktív anyag.