KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bilka

Ár:   1220 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1220 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.zsuzsi, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1220 Ft

Zsíros, problémás szeboreás fejbőrnél javasolt

Szabályozza a fejbőr fagyútermelését. Gyengéden tisztít. Mérsékli a viszketettséget. Kezeli a gyulladt fejbőrt. Rendszeres használat után látványos a javulás!

• Bioaktív  gyógynövénykivonatok: - körömvirág,  tölgyfakéreg, vörösberkenyefa,  rozmaring,  mirtusz  melyeknek  gombaölő  és fertőtlenítő hatásuk van.
  • Tejsav  laktát és B5  vitamin - szabályozza  a  fejbőr  faggyú termelését  és  nyugtatja  azt.  Kíméletes  felületaktív  tisztító összetevők  és Kondicionáló balzsam, –  a dús fényes hajért.
  • Mentol - tonizálja  a  fejbőrt  és  elősegiti  a  bioaktiv  anyagok hatékony felszívódását.

Ár: 1220 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barboka89

2017. március 7.

Egy pontot az illata miatt adtam. Nekem óriási csalódás volt, zsíros hajam még zsírosabb lett tőle. A hajmosáskor érzett kellemes illat egyébként nem tartós.
Ahhoz képest, hogy mennyire nem a várt eredményt hozta, nagyon drága.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Ahhoz képest, hogy mennyire nem a várt eredményt hozta, nagyon drága.

flash620

2016. november 24.

Nekem bevált ez a sampon. Sajnos rengeteg sampontól viszket a fejbőröm,plusz még vékonyszálú de sok hajam van és le is lapul,ezért zsírosodik is. Bár érdekes most,hogy pár centisre levágattam nyáron a hajam,minden problémám megszünt. :) Még hosszú hajra kezdtem el használni és ez az egy sampon volt amitől nem viszketett,nem is zsírosodott annyira. Rövid hajra is használtam,hogy ne menjen a maradék kárba,bár arra tényleg minden jó volt szinte. Az illata tényleg gumicukor,az elején nagyon mókás volt,de a végefelé már kicsit besokalltam tőle. Most,hogy megint növesztem,kezd visszatérni a nagyon nem mindegy milyen sampont használok probléma,úgyhogy visszatértem hozzá,most vettem egy újabb flakonnal. Kevés kell belőle,így még az árát is megéri nekem.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Arri

2016. május 13.

Viszkető, hámló a fejbőröm, emellett hamar zsírosodik a hajam. A hámló, száraz fejbőrön eddig nem segített és eléggé elnehezíti a hajam. Viszont a viszketés teljesen megszűnt, már első használat után. Ezért megkapja a 4 csillagot. Viszont a keresést nem adom fel, ha találok olyan terméket ami a többi problémámat is megoldja lecserélem. (Ezelőtt kátrányos kénsampont használtam, amitől a viszketés csak rosszabb lett....)

Arri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

orsolyakntr

2016. május 10.

Nagyon bevált nekem ez a sampon!! Olykor a kiszáradt fejbőrömön seborrhea-s foltok jelennek meg, amit kénes samponnal, szteroidos krémmel, vagy más bio samponnal sem tudtam kezelni. Ez már az első hajmosás után kellemes érzetet hagy, nem húzódik a fejbőröm és pár használat után a viszkető foltok is eltűnnek. A hajam nem lett kevésbé zsírosodásra hajlamos, de mivel már nem viszket a fejbőröm, így nem is érdekel. Ár/érték alapján csillagos ötös a termék!!! Egyszer érdemes kipróbálni, mert nem drága :)

orsolyakntr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Ildo85

2016. május 10.

Sajnos nekem nem használt. Zsíros hajra vettem, de még zsírosabb lett tőle. Azelőtt kibírtam, hogy harmadik nap mostam hajat, de ez után már másnap teljesen zsíros volt a hajam. Az illata szuper, imádom. Még keresem a samponom.

Ildo85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

HellaLiza

2016. április 8.

Iszonyatosan finom, lágy gumicokor illata van. : )) Az ára kicsit borsos- 1400 volt a DM-ben, de nagyon-nagyon jól habzik, így kevesebb kellett nekem belőle, mint a többi samponból szokott. Az isteni illat megmarad halványan a száraz hajon is. Bár zsíros hajra ajánlják, nem bír többet két napnál a hajam vele, de ez egy ideje sajnos minden samponnal így van.

HellaLiza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.