KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bilka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: genetrix, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és mentol nélkül, kellemes ízű természetes összetevőkből álló fogkrém. 2 éves kortól ajánlott, kimondottan jó homeopátiás kezelések alatt. 13 % xilitet tartalmaz, ami csökkenti a fogszuvasodást kialakulását. Színezék és tartósítószermentes.

Krémmánia Kedvencek a -től
malvada

2015. augusztus 6.

Miután a Gabi epres gyerekfogrémet undorral köpte ki kislányom, ezzel próbálkoztam és azóta csak ezt veszem. Nem tudom milyen az íze, mert én nem mostam vele fogat, de az illata nagyon kellemes és természetes grapefruit, és a kislányom nagyon szeret vele fogat mosni - ez kész áldás.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

nikimanó

2014. március 9.

jók az összetevői és nem túl intenzív az íze, de azért kellemes, az én lányom eléggé szereti, de nem annyira, hogy lenyelje. csak drága.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol