bilou

Ár:   €3.95   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld (német DM és Rossmann)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   külföld (német DM és Rossmann)
Kategória:   Fürdőtermékek

A ~~bibisbeautypalace~~ YouTube csatornáról ismert Bibi által megálmodott tusolóhab vanília és cukorkonfetti illatával megédesíti a napodat! A benne található Aloe vera, mandula- és avokádóolaj krémes érzést ad a tusolóhabnak és ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz parabéneket, szilikont és ásványi olajokat. 100% vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cathi

2018. július 12.

Nekem nem ez az illat van meg,de sajnos az itt kremmanian nem található meg (coconut coctail - kókusz plusz vanilia).
Abszolút nem ilyenre számítottam, azt hittem , hogy ilyen szuper krémes valamivé válik de nem. Gusztustalan a szaga , először mint az autòillatosítò (ezt még elviseltem volna), háttérszaga meg a gyógyszerre hajaz.
Hiába nyomok vagy 10 litert ki belöle, egyszerűen nem érzem, hogy tisztítana.
Szóval: drága, rossz az illata, és abszolút nem krémes
Egy centet nem ér

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Hiába nyomok vagy 10 litert ki belöle, egyszerűen nem érzem, hogy tisztítana.
Szóval: drága, rossz az illata, és abszolút nem krémes
Egy centet nem ér

szeliger

2018. április 14.

Nálunk is a fiatalabb korosztály kedvence, a lányom használja. Kipróbáltam én is, én azért nem értem a felhajtást körülötte. A Nivea habját állagra jobban szeretem, ez olyan kis puha, hiányolok egy kis tartást belőle. Az illat műanyagos, vaníliás, ezzel együtt nekem bejön, csak hamar elillan. Drága is, simán meglennék nélküle.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Pellucida

2017. február 3.

Tényleg rá lehet szokni :) A vaníliás és a csokis nagyon jó illatú, inkább csak használat közben érződik, utána viszonylag hamar elillan.

Pellucida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

La-Fee

2016. július 29.

Ezekre a tusolóhabokra rá lehet szokni, az biztos! A vaníliás volt az első darabom. Először nem tetszett, de rajöttem, ha egy fél kézilabdányi mennyiséget kifújok, úgy érzem magam a tus alatt, mint egy tál vaníliakrém! :) imádom, a lányom is odavan értük, a bőrünket sem bántja, jó játék! :) nekem nem túl gazdaságos, mert eljátszom. De van szappanom is, tehát semmi gond:)

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol