KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes összetevőket tartalmaz, amelyek mélyreható hidratálást és ellenállhatatlan ragyogást biztosítanak bőrének, serkentik az intenzív barnulást és bronzszín mielőbbi elérését.

A könnyű színezettdzsem hatékonyabbá teszi a napozást, barnulást pedig egyszerűsíti. Az olíva és körömvirág ápoló olaja jótékonyan hat a száraz bőrre és gátolja annak kiszárítását. A kakaópornak és sárgarépaolajnak köszönhetően a bőr egyenletes barna színt kap, amelyet kihangsúlyoznak az apró aranyrészecskék, a bőrnek ily módon különlegescsillogást kölcsönözve. A rózsafa értékes olaja kellemes illatot ad bőrének és védi az öregedéstől. Nem tartalmaz védőfaktort, így a napra ellenáll, vagy már bizonyos alapszín felvett bőrön ajánlott használata. Nem ajánlott világos bőrűeknek ésgyerekeknek.

Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

NO POSTA Biobaza mini termékek
Ár: 999 postával , Eladó: encimokus
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás

Bradshaw

2017. október 12.

Kedvencem a márka közül. Mindig veszek. Ha nyár akkor vízpart/strand és napozás. Nem nyújt fényvédelmet, ezért vigyázni kell vele. Én már kellően barna vagyok, de 40 fokban én is kentem mellette magam napolajjal. Ha nem perzselt épp a nap, akkor csak ezt használtam. A barna bőrömet nagyon szépen kiemelték az apró csillámok. Van csillám nélküli változat is, de és szeretek csillogni na! :D Szoba hőmérsékleten elég szilárd, nem is szerettem magamra kenni, kivittem a napra hogy olvadjon kicsit. Nagyon tetszik az illata, az hogy ad egy kis plusz színt is, vízből ha kijövök is ott marad a bőrömön. Azaz jól tapad a bőrömhöz. Hátránya: Fehér ruhákat összefogja. Persze ez várható egy barnítónál. De ami engem NAGYON zavar, az a csomagolása. Műkörmeim vannak, és a tégelyből így nagyon nehéz kiszedni (kiszenvedni). Mindig alá megy, megőrít. És nem is túl higiénikus megoldás. 1 tégely 2 nyárra is elég, pedig folyamatosan kentem az egész testemet vele. És akkor beleviszed a bacikat az üvegbe. Mennyivel jobb lenne egy pumpás megoldás!

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

kovexti

2017. július 12.

Én nagyon szeretem, kissé ragad, de nem jobban mint bármelyik napozóolaj. Az illatát is szeretem, szerintem a fekete teár hasonlít. Szépen barnít, ad egy alapszínt is. Vízálló. Először drágállottam, de most használat közben látom, hogy sokáig elég lesz.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

csill87

2016. szeptember 1.

Nekem sajnos nem jött be. Ami tetszett benne, az az, hogy adott egy kis színt, már napozás közben, így szebbnek tűnik a bőr, mivel megszínezi azt, így barnábbnak tűnik, de persze ha lezuhanyzok, akkor ez a plusz szín lejön.Plusz az illata is nagyon finom. Én nem barnultam tőle jobban.

Ami leginkább nem tetszett, hogy nagyon ragadt, ráadásul olyan HATALMAS CSILLÁMOK vannak benne, hogy mikor megláttam, azt hittem elájulok, ez nem aranylóan csillámló, hanem az a fajta, amivel az általános iskolás suli disco-ban kentük magunkat 2000 környékén. Lehet csak szerencsém volt, de én hála istennek azóta nem találkoztam ezzel a hatalmas, ízléstelen fajta csillámmal semmiben.

A napozóágy most olyan szinten úszik a csillámtengerben, hogy undortó, nem tudom hogy fogom mindenről eltávolítani. Pedig az ötlet jó lenne, mert finom kis csillámokkal olyan széppé lehetne tenni a bőrt, főleg aki nem szeret mások előtt fürdőruciban lenni és kellene egy kis plusz önbizalomtuning. Szerencsére csak mintában próbáltam ki, hogy ha annyi pénzt adtam volna érte, valószínűleg mos sírnék!

Ráadásul nekem furcsa, hogy az első összetevő petrolátum.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ráadásul nekem furcsa, hogy az első összetevő petrolátum.

marryjane

2016. augusztus 16.

Nagy-nagyon-nagyon szuper termék, azt hiszem kívánság listában benn is hagyom. Hófehérkeként mentem ki napozni és szó szerint csokibarnán jöttem haza. Apró pici csillámporok vannak benne, jó sűrű-kérmes és észbontóan szép színt kölcsönöz, használata is egyszerű. Tuti megveszem a nagyobb kiszerelését, mert nálam abszolút nyerő. Három napozást váltottam ki vele és nem égtem le, pedig a déli órákban használtam.
Love-Love-Love.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Love-Love-Love.

kivike

2016. augusztus 3.

Pixiben kaptam termékmintát, kíváncsi voltam lettem rá, mert napozódzsemről még sosem hallottam. Számomra ez egy értelmezhetetlen kozmetikai kategória, kb. semmit sem ér. Nincs napvédelem (igaz, nem is ígér), helyette egy ragacsos állagú valami megspékelve némi csillámmal. Szerintem a régi bronzolaj többet ért, töredék áron. Tuti nem fogok venni, ennyi pénzért jó minőségű napozóterméket tudok venni.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

coconutnut

2016. június 29.

Nagyon nagyon imádom! Egy újsághoz járt minta, a karomra és a hasamra volt elegendő. Nekem nem ragadt beszívódott, fürdés előtt kentem be magam 20 perccel. A csillámok fürdés után is a bőrömön maradtak. Nem égtem le vele. Az illata megosztó lehet, nem tudom mihez hasonlítani, én imàdom Testvérem szerint érdekes! Újra fogom venni!

coconutnut
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Callus Powder, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.