KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mimóza- és zsályakivonatot, aloe verát, hialuronsavat és allantoint tartalmazó hidratáló gél segíti a bőrmegújulást a szem környéken valamint a már meglévő ráncok csökkenését. A koffein gátolja a sötét karikák kialakulását, míg az A- és E-vitaminok elősegítik a bőr rugalmasságát és simaságát. Ez a nem zsíros gél alkalmas minden korosztály és a bőrtípus ápolására – különösen érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Természetes zöldtea-illatanyagot tartalmaz. Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges illatanyagokat és színezéket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kfannigirl

2017. április 19.

Az ígéretes összetevői miatt hoztam el őt is. Az illata nekem kicsit kellemetlen, de gyönyörűen beszívódik a szemkörnyéki területen, frissítő a használata. Változást nem is vártam, illetve nem is érzékeltem, hiszen ráncaim még nincsenek. Egy külön terméket szerettem volna a karikáimra, amik sajnos ettől a terméktől sem halványultak, fránya genetika..

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak