KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Szappanok

Puhító formula. Hidratálja, revitalizálja és puhítja az érzékeny kézbőrt. Ideális ápolást nyújt, gyakori kézmosáshoz javasolt.

Természetes illatanyagot tartalmaz. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

themrsnero

2017. június 22.

Sokáig kerestem a jó illatot ami néha megcsapta az orrom, mire rájöttem hogy az új folyékony kézmosó illatát érzem amit vásároltam. Hiába szagoltam meg, a kezemen utána teljesen más illata lett. Egy hibája van, hogy szárit.

themrsnero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.