KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes zöldtea-illat felfrissíti a bőrt, míg a szódabikarbóna, zsálya és olíva alapú formula védi a kellemetlen szagoktól.

Az alumíniumklórhidrát-, és alkoholmentes formula szódabikarbónán alapszik, amely hatékonyan semlegesíti a kellemetlen szagokat.

Mese1111

2018. július 20.

Nekem ez a dezodor max. otthonra jó, de nem munkába vagy utazáshoz. Még ha napközben többször is használtam, akkor is volt egy kis mellékszaga a nap végére. Persze aluminium nincs benne, így csodákat nem kell várni tőle. De az összetétele és az illata nagyon jó. És mivel néha érdemes megszakítani a mindennapi alumíniumos dezodor használatot, így erre csak ajánlani tudom.

Mese1111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

bizsuka

2018. július 19.

Az illata a biobaza dezodorok közül ennek tetszik a legjobban, de valahogy állagra viszont a sárgás csomagolásúak jobban tetszettek, ez valahogy nem akar megszáradni és ragacsos is marad, viszont hatásos, eddig natúr dezodorok között nekem csak ez a márka vált be.

bizsuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

SarandBogyo

2018. június 16.

Totális boldogság.
Szerettem volna fokozatosan áttérni a natúr kozmetikumokra és evvel együtt a natúr dezodorokra. Ennek az útnak a felénél segít most nekem ez a kis csoda.
Felkenem, pár percnyi kacsatánci után megszárad és fel tudok öltözni. Egész nap kitart. Nem fog össze semmit. Nap végén ruhalevételkor is csak a finom zöld tea illatát érzem. Nagyon ajánlom, mert jobb mint a mindennel teli dezodorok és segít ha át akarsz térni ténylegesen az egészséges útra.

SarandBogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Totális boldogság.

takacsdalma98

2018. május 13.

én nem tartom kiemelkedő dezodornak...nekem szinte semennyire sem akart megszáradni, és az illata sem a legjobb választás nekem egy dezodorhoz :/ ettől függetlenül büdi nem lettem tőle teszi a dolgát.
Szerintem túlárazott

takacsdalma98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Szerintem túlárazott

csaktom

2018. május 13.

sokáig nem értettem, h a szódabikarbónás natúr deókat mért kötelezően növényi zsírral és keményítővel bírják csak elképzelni a gyártók, ki se próbáltam ezeket a töményen zsíros krémeket. amikor megláttam ezt a vizes szódabikarbónásat, azonnal lecsaptam rá. még nem sokat használtam, de eddig nagyon tetszik, nagyon gyenge frissecske illata van, én nem mondanám nőinek

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

clairenoctuelle

2018. április 16.

Ha lehetne, 10 pontot adnék rá: ez a legjobb alumíniummentes dezodor, amit valaha használtam. Nagyon kellemes, nőies illata van és valóban véd a kellemetlen szagok ellen. Gyorsan szárad, nem fogja be a ruhákat - csak jót tudok mondani róla :)

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract