KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes zöldtea-illat felfrissíti a bőrt, míg a szódabikarbóna, zsálya és olíva alapú formula védi a kellemetlen szagoktól.

Az alumíniumklórhidrát-, és alkoholmentes formula szódabikarbónán alapszik, amely hatékonyan semlegesíti a kellemetlen szagokat.

szilvida

2018. október 7.

Az illata miatt vettem meg, mert nagyon kellemes citrusos illata (korábban a rózsaszín virágosat használtam). Teljesen elégedett vagyok a termékkel, ahogy az előzővel is az voltam. Valóban sokáig folyós állagú, főleg ez az első használatok idején nagyon furcsa, ha az ember hozzá zokott a "hagyományos" dezodorok száraz érzetéhez. Szóval érdemes öltözködés előtt jó pár perccel használni, hogy legyen ideje kicsit száradni/beszívódni. Egyébként én sosem tapasztaltam még, hogy megfogta volna a ruháimat.
Én eléggé extrém izzadó vagyok, főleg a nyári időszakban. Akkor többször kellett használnom a nap folyamán, de ettől függetlenül teljesen tartós védelmet adott és sosem volt testszagom.
Biztosan újra veszem a terméket.

szilvida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Biztosan újra veszem a terméket.

Nessy

2018. szeptember 30.

A sárgás tetejű Spring Flowers hatékonyabb és kíméletesebb, de ennek a változatnak ezerszer kellemesebb az illata. Szőrtelenítés után nem ajánlott a használata, nagyon csíp és irritál. Hatása natúr deok között jónak mondható, de hiába a finom illat, nem venném újra ezt a variánst.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

bizsuka

2018. szeptember 19.

Az illata a biobaza dezodorok közül ennek tetszik a legjobban, de valahogy állagra viszont a sárgás csomagolásúak jobban tetszettek, ez valahogy nem akar megszáradni és ragacsos is marad, viszont hatásos, eddig natúr dezodorok között nekem csak ez a márka vált be.

UPDATE: Hát végül lehet nem fogom elhasználni, elkezdett irritálni :/

bizsuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

UPDATE: Hát végül lehet nem fogom elhasználni, elkezdett irritálni :/

crazy724

2018. szeptember 18.

A verbénás változata nagy kedvenc, ez viszont hatalmas csalódás, pedig nagyon akartam szeretni. Nagyon finom, friss, visszafogott illata van, ami sajnos nem tartós, rajtam hamar elillan. Felvitel után sokáig megmaradt ez a ragacsos, vizes érzet, amivel simán kibékülnék, ha tenné a dolgát. Nem várom el, hogy megakadályozza az izzadást, csupán annyit, hogy kitartson és semlegesítse a 'szagokat'. Ez a deo egyik akadályt sem veszi, egy sima kis házimunka után szabályosan bűzlöttem. Tudom, hogy too much information: borotválom a hónaljam, ha aznap használtam őt, marhára csípett és a bőröm is kipirosodott (a verbénás változatnál ilyet soha nem tapasztaltam). Sajnálom, de nekem ez teljes pénzkidobás volt.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

MrsBean

2018. augusztus 17.

Osztom a véleményt, nekem is ez a legjobb, amit valaha használtam. A virágos volt a kedvencem, de nálunk már nem volt a dm-ben, így erre vetemedtem és.milyen jól tettem! Csak alumentest használhatok verejtékmirigy gyula miatt, eddig azért nehézkes volt, de ez nagyon hatékony és nagyon kellemes az illata, olyan kis diszkrét. Eddig az összes illata arcon csapott ha felemeltem a karom, és elég jellegzetesek. Ő egy csoda :-)

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Mese1111

2018. július 20.

Nekem ez a dezodor max. otthonra jó, de nem munkába vagy utazáshoz. Még ha napközben többször is használtam, akkor is volt egy kis mellékszaga a nap végére. Persze aluminium nincs benne, így csodákat nem kell várni tőle. De az összetétele és az illata nagyon jó. És mivel néha érdemes megszakítani a mindennapi alumíniumos dezodor használatot, így erre csak ajánlani tudom.

Mese1111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

SarandBogyo

2018. június 16.

Totális boldogság.
Szerettem volna fokozatosan áttérni a natúr kozmetikumokra és evvel együtt a natúr dezodorokra. Ennek az útnak a felénél segít most nekem ez a kis csoda.
Felkenem, pár percnyi kacsatánci után megszárad és fel tudok öltözni. Egész nap kitart. Nem fog össze semmit. Nap végén ruhalevételkor is csak a finom zöld tea illatát érzem. Nagyon ajánlom, mert jobb mint a mindennel teli dezodorok és segít ha át akarsz térni ténylegesen az egészséges útra.

SarandBogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Totális boldogság.

takacsdalma98

2018. május 13.

én nem tartom kiemelkedő dezodornak...nekem szinte semennyire sem akart megszáradni, és az illata sem a legjobb választás nekem egy dezodorhoz :/ ettől függetlenül büdi nem lettem tőle teszi a dolgát.
Szerintem túlárazott

takacsdalma98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Szerintem túlárazott

csaktom

2018. május 13.

sokáig nem értettem, h a szódabikarbónás natúr deókat mért kötelezően növényi zsírral és keményítővel bírják csak elképzelni a gyártók, ki se próbáltam ezeket a töményen zsíros krémeket. amikor megláttam ezt a vizes szódabikarbónásat, azonnal lecsaptam rá. még nem sokat használtam, de eddig nagyon tetszik, nagyon gyenge frissecske illata van, én nem mondanám nőinek

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

clairenoctuelle

2018. április 16.

Ha lehetne, 10 pontot adnék rá: ez a legjobb alumíniummentes dezodor, amit valaha használtam. Nagyon kellemes, nőies illata van és valóban véd a kellemetlen szagok ellen. Gyorsan szárad, nem fogja be a ruhákat - csak jót tudok mondani róla :)

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract