Biobaza

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

360° hidratáló krém minden bőrtípusra, felnőtteknek és gyermekeknek minden évszakban. Könnyű, tápláló krém bőrvédő formulával az arc-és a test bőrének ápolására valamint masszázsalapként is használható. Gyorsan és könnyen felszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

• védőréteget alkot az érzékeny gyermekbőr természetes funkcióinak korlátozása nélkül
  • hidratálja a bőrt, puhává és rugalmassá teszi a bőrt
  • borotválkozás után megnyugtatja és hidratálja a bőrt, amely ezáltal gyorsabban regenerálódik
  • gyorsan és könnyen felszívódik és nem hagy zsíros nyomot
  • a masszázshoz semleges alapként használható

Parabéneket, hozzáadott színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

rekucccc

2019. február 3.

Sosem probaltam meg a markat, ezt a kremet andekba kaptam ezt a kremet, es en az arcomra hasznalom. Magamtol biztos, hogy nem vettem volna meg, mert nem magyon hasznaltam elotte arckremet. Es mennyire jo, hogy megkaptam ☺️ imadom! Az allagat, az illatat, a hatasat...heti egyszer hasznalom arcradir es pakolas utan, neha arganolajat is csepegtetek hozza, es masnap reggelre gyonyoru, puha lesz tole az arcborom, a piros foltjaimat is halvanyitja. Tokeletes az extrem erzekeny boromre a szep osszetevok miatt, biztosan ujra fogom venni☺️

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Kathe

2018. december 14.

Rendszeresen újraveszem ezt a krémet.Szépen hidratàl, nem marad utàna zsíros érzés. Olcsó krém, nàlam hosszútàvú kedvenc lesz.

Kathe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

abernadett

2018. június 7.

600 Ft-ért jutottam hozzá a Tescoban végkiárusításon, 90 ml, ennyit nevetve elkenegetek, kezre, arcra is szoktam mandulaolajjal osszekeverve, puha bor az eredmeny.

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

csillsze

2018. április 19.

Nagyon puha hidratálttá teszi az arcbőrt, újravásárlós!

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon puha hidratálttá teszi az arcbőrt, újravásárlós!

dorottya96

2018. február 14.

Ez a krém egy csoda! Pihe-puha hidratált bőr reggelre, semmi irritáció, szép összetevők, kellemes érzet. Szeretem!

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

nikolett

2017. december 29.

Arckremkent hasznalom, nagyon jo. Hidratal es reggelre mas borrel ebredek... sima, sehol a teli, szaraz foltok. Nalam 5-os.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

juditprehalek

2017. október 2.

Valami fantasztikus ez a krém!.Horvátországban vettem,strandtáskába dobós kézkrémnek.
Nagyon tetszett a semleges illata, a finom állaga.Végül annyira bevált,hogy használtam kézre,lábra,arcra,napégésre elsősegélyként,napozás utáni bőrnyugtatónakAzonnal beszívódik,nagyon jól hidratál,táplálja és megnyugtatja a bőrt.
Az összetevőit illetően is nagyon elégdett vagyok vele.

juditprehalek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Az összetevőit illetően is nagyon elégdett vagyok vele.

Hidratálók: Caprylyl Glycol