KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Laren

2018. július 10.

Sajnos csatlakoznék néhány előttem szólóhoz... Rendkívül sokára szívódik fel, ami talán nem is lenne akkora baj, ha nem marná le a bőröm nagyjából minden alkalommal. Az ára miatt úgy voltam, hogy csak azért is elhasználom, de már attól is könnybe lábad a szemem, ha ránézek. Szuper, hogy natúr, izzadásgátlás terén is egész jól teljesít, de biztosan nem veszem újra.

Laren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

hfancs

2018. június 27.

Nem szívódott fel rendesen. Túl sokáig nem tudtam tesztelni, mert nálam borzalmas allergiás reakciót váltott ki, égett a hónaljam és csak egy hét után gyógyult meg teljesen.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

amazing

2018. június 24.

1,5 hónapja tesztelem, nehezen szárad, és nagyon gyengén teljesített. Az illata pár percen belül elillan a felkenés után, ragacsos érzetet hagy maga után (pedig nem vagyok extrémen izzadós).

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Belyus

2018. június 17.

Sajnos a kukában landolt 😐 Konkrétan 45 perc alatt sem száradt meg a hónaljamon. Sem az izzadást, sem a szagokat nem szabályozta.

Belyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

TimiK

2018. május 30.

Nekem nem vált be, már délelőtt izzadtságszagom van sajnos :S Kicsit szüneteltetni szerettem volna a kedvenc dezodoromat hogy ne szokjon hozzá a bőröm és a vélemények alapján erre esett a választásom.. Nem kellett volna.. télen megpróbálom elhasználni, hátha akkor jobban működik. Ha nem akkor kuka.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Orsolya13

2018. május 26.

Alumíniummentes dezodorok közül ez vált be a legjobban. Önmagában használom, mert ami spray dezodort használtam még hozzá pluszban, azzal nem jöttek ki jól és irritációt váltottak ki. Elég rohanósak a reggeleim és nem volt rá panaszom. Lehet egy hosszabb nap után ráférne egy újra kenés, de egy nyugis napot egy kis rohanással simán kibír. Várni kell, hogy megszáradjon, mert akkor a ruhán marad, de kb. 5 percet vesz ez igénybe. Az illata sokáig megmarad és szerintem egyáltalán nem tolakodó. 2 hónapja használom és eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Orsika000

2018. április 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, úgy, hogy először le se esett, hogy alumínium mentes. Ha ezt tudom, nem veszem meg, mert eddig csalódtam azokkal kapcsolatban, ez a deo viszont abszolút pozitív. Tudni kell, hogy eléggé izzadós vagyok, még hidegben is képes vagyok izzadni, de amióta ezt a deót használom, szinte megszűnt az izzadás, ha minimálisan izzadok is, nem kellemetlen, úgyhogy szintén ajánlani tudom a terméket!

Orsika000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

nashua

2018. április 15.

Már több minden mentes dezodort kipróbáltam, de egyik sem vált be. Főleg melegebb napokon...már épp vissza akartam térni a hagyományos deokhoz, mikor megláttam ezt a polcon..Úgy döntöttem, hogy kap egy esélyt és nem bántam meg :) tetszik az illata és a melegebb napokon is hatékonyan véd. Igaz kicsit időigényes mire megszárad,de megéri :)

nashua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Briseis1

2018. február 11.

Nagyon jól működik, az édes illatú parfümömmel remekül megvannak :)

Briseis1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Nagyon jól működik, az édes illatú parfümömmel remekül megvannak :)

zita.herkovics

2018. január 27.

Legjobb barátok lettünk az elmúlt hónapok során, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem is kell mondanom semmit sem. Minden tetszik.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.