KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

fodornoncsi

2017. augusztus 17.

(Jöttem lehúzni :()
Nem használtam még ezelőtt soha bio dezodort, és mivel pár hónap után mindegyik dezodor irrtálni kezdi a hónaljamat, gondoltam kipróbálok egy biot. A sok pozitív vélemény hatására rá esett a választásom.
Számomra ez a dezodor maga a pokol! Borotválás után úgy csíp és éget, mint még soha semmi más, nem is merem már utána felkenni, később sem bánik túl finoman a hónaljammal.. Emellé még lassan is szárad, a rossz illatoktól sem véd igazán. Árban sem volt a legkedvezőbb.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

(Jöttem lehúzni :()

Judy1

2017. augusztus 15.

Az eddigi legjobb bio dezodor, amit használtam. Imádom az illatát! :) A hétköznapokat simán átvészelem vele, nem lesz semmi szagom. Extrém körülmények között, pl edzés után ez nem mondható el, de nyugodt vagyok, hogy nem használok káros kozmetikumot.:D A többi golyós deohoz hasonlóan picit hagyni kell száradni, de imádom, hogy ezután nem hagy foltot a ruháimon. Biztosan újra vásárolom.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

hivespanni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Az itteni ajánlások hatására vettem meg. Régóta szemezgettem már vele a dm polcain, de eddig nem került be a kosárba... ezentúl biztosan be fog! Izzadós típus vagyok, eddig a Garnier Mineral deo-kat használtam, jól beváltak, de többször is használtam őket egy nap. Ez a deo viszont egy csoda! Az illata valami isteni, krémes, igaz nem szívódik be gyorsan, viszont ettől igazán eltekinthetünk! A 40 fokban is kitűnően teljesít! Kipróbáltam ugy is, hogy csak este, zuhanyzás után használom és azt kell hogy mondjam, hogy szintén nagyon jól teljesít! Másnap sem volt nyoma semmi féle izzadságnak, úgy, hogy ugye reggel nem használtam, csak este. Imádom, nagyon megéri az árát és aki az izzadsággal küzd, annak bátran ajánlom!

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ascyra

2017. augusztus 7.

Ez egy csoda :). Nagyon finom az illata, és nem hagy foltot sem a ruhán (bár negyed órát kell hagyni száradni). Egész napos a hatás, nem érzek sem szagot, sem nedvességet. Bár most klímás teremben ülök, ettől függetlenül szoktam izzadni, ennek most nyoma sincs, legalábbis hónaljtájon. Az illatát imádom, az összetevői pedig nagyon csodásak. Ennyi pénzért tuti, hogy újravaszem. Azt hiszem, egy időre megtaláltam a deo-mat. :)

Update: a kapolcsi tíz napot is úgy bírta a harminc feletti hőségben, hogy az egy csoda. Bártran ajánlom mindenkinek (én közepesen vagyok izzadós), még másnapra sem lett szagom, pedig tetőtérben laktunk. Nagyon örülök, hogy megtaláltam, minden mást (izzadásgátlót biztos) kihajítok a szekrényemből!

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

nory91

2017. augusztus 3.

Pár napja vettem meg itteni vélemények alapján. Elképesztően jó ez a kis dezodor, ma meleg rekord volt, metróztam, héveztem és semmi szagom nincs. Felkenéskor citrom illatra emlékezet, de később teljesen szagtalan lesz. Nekem eddig a legjobb dezodor, amit valaha is használtam.

nory91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

aurora77

2017. augusztus 2.

Ezzel próbáltam ki először, hogy milyen amikor este kenem be magamat dezodorral, valóban hat-e még másnap is (így elkerülöm a reggeli öltözködés közbeni felkenés-ruha összemaszatolás sztorit).
A teszt sikeres volt, teltek el napok úgy, hogy nem is kentem fel újra, akkor is ha zuhanyoztam közben. Az izzadásom mértéke csökkent a nyári melegben is.
VIszont annak, aki a száraz stiftes dezodort jobban szereti, teszt-jelleggel sem ajánlom, mert ez kivételesen sokáig nedves marad.
Lassan szívódik be és ráadásul nekem néha kicsit csípett (borotválkozás után nem csak kicsit).
Az illata markáns, én szerettem de azért vásárlás előtt érdemes akár a kézre kenni belőle, hogy bőrön is ki lehessen próbálni.

aurora77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

cigarettamacska

2017. július 24.

Július elején vettem Dm-s kuponnal,már régóta szemeztem vele. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem tolakodó, nap végén is érezni lehet picikét. Nem irritálta a bőröm egyáltalán. A nagy melegben sem volt problémám vele, viszont az izzadást nem gátolja meg, de nem is várom el tőle. Viszont tesztelve lett három napos biciklitúrán is, napi 50+ km-t tekertünk, a legnagyobb melegben és nem büdösödtem be mellette!! Maradok is ennél a deonál.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Minocska

2017. július 12.

Tökéletes egyetértés az előttem szólókkal: mindenben tökeletes! :)

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Tökéletes egyetértés az előttem szólókkal: mindenben tökeletes! :)

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Hadilábon állok a dezodorokkal de mégis tettem egy próbát és kipróbáltam ezt a terméket. Többféle változatban is kapható, nekem ez a sheavajas jött be leginkább. Az első benyomás jó volt, kellemes illat, szép külső. És láss csodát, tökéletesen bevált! Elmulasztja a szagokat és hosszan tartó. Magát az izzadást is megállítja.Az összetevőlistája is elég szép. Eddig Rexonát használtam, az nem volt az igazi. A Rexona előtt próbáltam néhány bio deot de azok nem váltak be. Azóta ez a 3.újravásárlásom és biztos, hogy még bekerül a kosaramba többször is.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

Ginabebi

2017. június 9.

Sajnos az én hónaljam kevés dezodort tolerál. Nagy ívben kerülöm az alkohol tartalmúakat, és a sprayket is. És még így is egy idő után cserélgetnem kell a kenős deokat, mert nem bírja a bőröm. Szkeptikusan kezdtem valami természetesebb cucc után nézni, és az itteni vélemények adták meg az utolsó lökést a vásárlásomhoz. Nem olyan olcsó, hogy csak úgy tesztelgessek 30dbot, úgyhogy félve vettem meg. Az illata abszolút jó, és ha megvárjuk míg a felkenés után megszárad, a fekete ruhán sem hagy foltot. Nyári melegben kipróbálni élteveszély, de bevállaltam, persze félóránként szagolgatva magamat. Miután napközben bizonyított, edzéshez nem mertem elkezdeni használni. Aztán győzött a kiváncsiság: egy óra aktív, napon való futás után, mikor dől rólam a víz, még mindig ok büdös, és a felsőm sem!!!!!! De mégis megtartja a felkenéskori kellemes illatát. Ennél több bizonyíték nekem nem kell! Egyértelmű, hogy újra fogom venni, bár pár perces előreszervezést igényel, míg megszárad felkenés után. De a számomra fontos dolgoknál teljesített!

Ginabebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.