KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Axelandra

2017. december 7.

Illata nagyon fini (bár amikor először megjelent a dm-be ugyanilyen színű csomagolásban volt egy másik,mégjobb illattal..de azóta nyomát se találom, lehet csak odaképzeltem :D) Nem irritál, és nap végén is egész vállalható illatom van :D Egy hibája van, ami tulajdonképpen nem is az ő hibája.. rájöttem, hogy nem kedvelem a nedves érzetet, amit a golyós deok hagynak.. Elhasználom,tényleg jó, de másik után nézek :)

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Lili28

2017. december 6.

Nagyon jó termék, reggel bekenegetem vele magam és egész nap kitart.
Az illata ami nagyon rossz, de már megszoktam, egy idő után nem tűnik fel annyira az embernek.:)
Borotválkozás után közvetlenül nekem nagyon csípett, csak pár óra múlva tudom használni, ennek ellenére tudom ajánlani, bár egy kicsit húzós az ára.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Nagyon jó termék, reggel bekenegetem vele magam és egész nap kitart.

jakani

2017. november 20.

Nem vagyok nagyon izzadós, nagyon szeretem ezt a deot, az illatát is. Imádom, imádom, imádom!!! :))))

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Monica87

2017. október 25.

Nem rossz deo, ahhoz képest, hogy natúr...Finom, gyümölcsös illata van, ami egy darabig érződik is, de mivel én nyáron használtam, nálam sajnos melegben hamar elszállt. Nyilván izzadtam is mellette, mivel egyébként sem izzadásgátló, viszont nehezen száradt és kicsit ragadt is. Ja, és borotválás után volt mikor csípett.
Hűvösebb időben biztos hatásosabb, de nekem eddig a Dr. Organic jobban bejött.

Monica87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hűvösebb időben biztos hatásosabb, de nekem eddig a Dr. Organic jobban bejött.

kecskesszuszu17

2017. október 23.

Egyszerűen imádom. Egy akció során vettem még van fél éve, mert izzadékony vagyok, és már mindent kipróbáltam, ami létezett, de ez az ami igazán úgy érzem, hogy hatott is. Kevésbé izzadok, de ha mégis, nem kell tartanom a kellemetlen szagoktól. A termék illata nagyon kellemes, sokáig elég, és az állaga is jó.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

xndpt

2017. október 4.

Meglepően jó az izzadásgátló hatása, a bőrbe jól beszívódik (igyekszem kis mennyiséget felvinni, amit kézzel elkenek), egyszóval nekem nagyon bevált, pedig nagyon izzadós vagyok.
Viszont arról nem vagyok meggyőződve, hogy ez egy bio deo, néhány heti használat után ugyanúgy elkezdett tőle viszketni az egyik hónaljam mint a Secret Platinumtól.
Utána is néztem a Potassium Alum összetevőnek és az alábbiakat találtam:
KAl(SO4)2 • 12H2O, azaz más nevén a kálitimsó.
Napi használata hosszútávon veszélyes, alkalmi használata megengedett, esetenként jótékony.
Kálitimsó, Kálium-alumínium-szulfát
Funkció: agresszív összehúzó, vérzés csillapító, fertőtlenítő
Megjegyzés: általában szintetikus anyag, a természetben vulkanikus lávákban fordul elő a leggyakrabban (Federalaun)
(Dr. Rózsa Sándor: testápoló Kislexikon)

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Utána is néztem a Potassium Alum összetevőnek és az alábbiakat találtam:
KAl(SO4)2 • 12H2O, azaz más nevén a kálitimsó.
Kálitimsó, Kálium-alumínium-szulfát
Funkció: agresszív összehúzó, vérzés csillapító, fertőtlenítő
(Dr. Rózsa Sándor: testápoló Kislexikon)

Sundelion33

2017. október 3.

Féltem kipróbálni, mert eddig csak aluminiumos deozodorokat használtam, de szerencsére elsőre belefutottam ebbe, és eddig nagyon jól teljesít. A reggeli kerékpározásokat kibírta, kíváncsi leszek egy melegebb évszakban hogyan fog teljesíteni, mert addig tuti marad. Az illata pedig isteni!

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

FeketePiroska

2017. október 3.

Néhány napja vettem 600 forint volt, eddig jól teljesít, szépek az összetevői.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Néhány napja vettem 600 forint volt, eddig jól teljesít, szépek az összetevői.

cigarettamacska

2017. szeptember 29.

UP: Sajnos le kell pontozzam:( egy idő után annyira elkezdte irritálni a bőröm,hogy teljesen bepirosodott,égett, viszketett és fájt is tőle:(

Július elején vettem Dm-s kuponnal,már régóta szemeztem vele. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem tolakodó, nap végén is érezni lehet picikét. Nem irritálta a bőröm egyáltalán. A nagy melegben sem volt problémám vele, viszont az izzadást nem gátolja meg, de nem is várom el tőle. Viszont tesztelve lett három napos biciklitúrán is, napi 50+ km-t tekertünk, a legnagyobb melegben és nem büdösödtem be mellette!! Maradok is ennél a deonál.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dbsdn

2017. szeptember 29.

Nem hittem volna, hogy eljutok arra a pontra, hogy megtalálom azt a natúr/bio deot, ami tényleg gátolja az izzadást. Szuper termék, számomra az illata is kellemes, natúr, és bár a Sanex deojához (korábbi véleményeim között) nem fogható az eredményessége - nyilván ezt a hatást vegyszerekkel érik el - mégis szupernek találom a Biobazát, és az ára is abszolút rendben van.
Nem próbáltam még ki, csak ezt az illatot, de tervezem a többit is tesztelni.
100% újra vevős!

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nem próbáltam még ki, csak ezt az illatot, de tervezem a többit is tesztelni.
100% újra vevős!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.