KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

xndpt

2017. október 4.

Meglepően jó az izzadásgátló hatása, a bőrbe jól beszívódik (igyekszem kis mennyiséget felvinni, amit kézzel elkenek), egyszóval nekem nagyon bevált, pedig nagyon izzadós vagyok.
Viszont arról nem vagyok meggyőződve, hogy ez egy bio deo, néhány heti használat után ugyanúgy elkezdett tőle viszketni az egyik hónaljam mint a Secret Platinumtól.
Utána is néztem a Potassium Alum összetevőnek és az alábbiakat találtam:
KAl(SO4)2 • 12H2O, azaz más nevén a kálitimsó.
Napi használata hosszútávon veszélyes, alkalmi használata megengedett, esetenként jótékony.
Kálitimsó, Kálium-alumínium-szulfát
Funkció: agresszív összehúzó, vérzés csillapító, fertőtlenítő
Megjegyzés: általában szintetikus anyag, a természetben vulkanikus lávákban fordul elő a leggyakrabban (Federalaun)
(Dr. Rózsa Sándor: testápoló Kislexikon)

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Utána is néztem a Potassium Alum összetevőnek és az alábbiakat találtam:
KAl(SO4)2 • 12H2O, azaz más nevén a kálitimsó.
Kálitimsó, Kálium-alumínium-szulfát
Funkció: agresszív összehúzó, vérzés csillapító, fertőtlenítő
(Dr. Rózsa Sándor: testápoló Kislexikon)

Sundelion33

2017. október 3.

Féltem kipróbálni, mert eddig csak aluminiumos deozodorokat használtam, de szerencsére elsőre belefutottam ebbe, és eddig nagyon jól teljesít. A reggeli kerékpározásokat kibírta, kíváncsi leszek egy melegebb évszakban hogyan fog teljesíteni, mert addig tuti marad. Az illata pedig isteni!

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

FeketePiroska

2017. október 3.

Néhány napja vettem 600 forint volt, eddig jól teljesít, szépek az összetevői.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Néhány napja vettem 600 forint volt, eddig jól teljesít, szépek az összetevői.

cigarettamacska

2017. szeptember 29.

UP: Sajnos le kell pontozzam:( egy idő után annyira elkezdte irritálni a bőröm,hogy teljesen bepirosodott,égett, viszketett és fájt is tőle:(

Július elején vettem Dm-s kuponnal,már régóta szemeztem vele. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem tolakodó, nap végén is érezni lehet picikét. Nem irritálta a bőröm egyáltalán. A nagy melegben sem volt problémám vele, viszont az izzadást nem gátolja meg, de nem is várom el tőle. Viszont tesztelve lett három napos biciklitúrán is, napi 50+ km-t tekertünk, a legnagyobb melegben és nem büdösödtem be mellette!! Maradok is ennél a deonál.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dbsdn

2017. szeptember 29.

Nem hittem volna, hogy eljutok arra a pontra, hogy megtalálom azt a natúr/bio deot, ami tényleg gátolja az izzadást. Szuper termék, számomra az illata is kellemes, natúr, és bár a Sanex deojához (korábbi véleményeim között) nem fogható az eredményessége - nyilván ezt a hatást vegyszerekkel érik el - mégis szupernek találom a Biobazát, és az ára is abszolút rendben van.
Nem próbáltam még ki, csak ezt az illatot, de tervezem a többit is tesztelni.
100% újra vevős!

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nem próbáltam még ki, csak ezt az illatot, de tervezem a többit is tesztelni.
100% újra vevős!

Volturispet

2017. szeptember 29.

Imádom! :) Abszolút nem irritál, az illata tényleg elillan, de a hatása számomra egész napon keresztül megmarad.

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

sophie986

2017. szeptember 6.

A jó vélemények és a szép összetevő hatására vettem meg, de sajnos nagyot csalódtam. A bőröm a használat hatására durván kivörösödött és hámlani kezdett. Borzasztóan csíp is. Az illata és a design nagyon tetszett, de akkor is sajnos a kukában landolt.

sophie986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

BellAnna

2017. szeptember 6.

Igyekszem minél több termélből természeteset használni, de a deokból sajnos nem találtam olyat ami állná a helyét a nagy melegekben is.
Ez viszont csodás, nagyon jól teszi a dolgát. A csomagolása is nagyon tetszik, árban sem rossz, a bio társaihoz képest.
Imádom az illatát, amikor frissen felteszem nagyon kellemes, egy két óráig, de utána sajnos teljesen eltűnik az illat, csak a hatás marad.Ezért kap fél csillaggal kevesebbet.

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

aiisha

2017. szeptember 1.

Sok éve "tiszta" deokat használok, milliót próbáltam már, ez az egyik legjobb. A golyó valiban kicsit sokat adagol,de megszárad pikk-pakk, ez nem zavar. Max hogy ezáltal kicsit gyorsabban fogy... Tuti újravevős, biztos helyet bérel a polcomon.

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

fodornoncsi

2017. augusztus 17.

(Jöttem lehúzni :()
Nem használtam még ezelőtt soha bio dezodort, és mivel pár hónap után mindegyik dezodor irrtálni kezdi a hónaljamat, gondoltam kipróbálok egy biot. A sok pozitív vélemény hatására rá esett a választásom.
Számomra ez a dezodor maga a pokol! Borotválás után úgy csíp és éget, mint még soha semmi más, nem is merem már utána felkenni, később sem bánik túl finoman a hónaljammal.. Emellé még lassan is szárad, a rossz illatoktól sem véd igazán. Árban sem volt a legkedvezőbb.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

(Jöttem lehúzni :()

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.