KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Biobaza Sun Napozóolaj 100%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, amelyek ellenállhatatlan csillogást és hosszan tartó napbarnított színt kölcsönöznek a bőrnek. Az argán-, körömvirág- és makadámdió-olajban gazdag formula segít megőrizni a bőr természetes hidratáltságát és rugalmasságát.

Horvátországban termesztett sárgarépából és dióból kinyert karotinoid összetevőkkel.

Nem tartalmaz fényvédőt!

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Nikolacica
Állapot: új, Helyszín: Tapolca vagy Keszthely, fizetés: fizetési banki utalással, postázom vagy személyesen átvehető
Ár: 200 Ft , Eladó: Doridia
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Bradshaw

2017. október 12.

Kicsit elfogult vagyok, mert imádom ezt a márkát. Szóval.... Nálam ezzel kezdődött minden. Egy strandolás alkalmával próbáltam ki először. Két naptejezés között használtam. Ragyogott tőle a bőröm. Jól adagolható. Nagyon szép bronzos színt kaptam tőle. Picit vártam hogy szívódjon, utána mentem vízbe, s még úgy is bírta. Tetszik az illata. Édeskés, így nem csak nekem jön be, hanem a darazsaknak is. (ezért kell vízbe lenni) A hatránya....... fehér ruhát vagy fürdőruhát nem tudok hozzá felvenni, mert nagyon fog. Persze ki jön a ruhából. Csak egész nap úgy mászkálni nem jó. Ezért vonok le tőle egy csillagot.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Marietta1977

2017. október 2.

Termékmintám volt belőle és rászántam magamat hogy használjam is. Két kis üvegcse (20-20 ml) elég is volt arra, hogy a lábam tökéletes barnaságú legyen a nyaralás végére.
Az állaga adott, olaj.. én napozáskor mindig raktam egy olyan törülközőt a lábam alá amit nem sajnálok, mert azért ez a termék megfogja a ruhát.
Viszont nagyon jól ápolta a bőröm és tényleg sokkal jobban lebarnultam.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Viszont nagyon jól ápolta a bőröm és tényleg sokkal jobban lebarnultam.

Redlips

2017. szeptember 4.

Segít a barnulásban, nem fullad alatta bőr, kellemes viselet. Csak mintám volt belőle idén, ami 4 használatra volt elég. Jövőre viszont beruházok a nagy termékre!

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

csill87

2017. augusztus 16.

Nyár végére nagyon megszerettem, más napozó termékekkel összehasonlítva tényleg érezhetően jobb. Idén vettem ilyen termékeket először hosszú évek óta, úgyhogy nem volt túl nagy tapasztalatom. Ami megdöbbentő volt számomra, az az, hogy lehet kapni olyan napolajat, ami valódi olajat nem is tartalmaz. Ebben vannak értékes olajok, igaz nem első helyen, de legalább van benne.
Ahhoz képest hogy olaj, nem hagy kellemetlen érzést a bőrön, nem ragad, tapad, de azért a száraz olajtól is messze áll. Valahol a kettő között van.
Egyébként nagyon szépen barnultam tőle, az illatát pedig imádom, érezhetően minőségi termék.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

GSz

2017. július 23.

Szerintem nagyon jó termék, de rá is van írva, hogy naphoz szokott bőrre ideális. Világos, fehér bőrűeknek felesleges pénzkidobás, de enyhén barna,kreol bőrőn műkődik jól. Végre ezzel a lábam is szép barna lett, általában ott mindig világosabb. Nagyon olajos állagú, nehezebben szívódik fel. De legalább fürdés után nem kell hidratálni. Én a körömvirág illatot érzem ki a legjobban. Gyönyörű fénye van!

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

kovexti

2017. július 12.

Én mindig csak akkor merek napozóolajat használni, amikor már van színem, így mindig bevált. Előbb a napozó dzsemet használtam, igazat ír a flakon, ez annak a folyékony változata. Ezt is annyira szeretem, ez könnyebben lejön vízben, de szépen barnulok vele. A déli órákban alacsony faktoros naptejjel keverem. Világos törölközővel és a fehér fürdőruhámmal nem merem használni, de ahogy észrevettem nem fog.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Manciska

2017. július 3.

Szerintem inkább akadályozza a barnulást vagy csak nálam működik fordítva, nem tudom. Nagyon könnyen barnulok, nehezen égek le, de ezzel a termékkel semmit nem sikerült a barnaságomon fokozni, nélküle viszont szuperül megy.

Manciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

denbri

2017. május 29.

Az első 2-3 használat után még nem nagyon láttam az eredményét, viszont most tartok az 5-6. napozásomnál, és már május végén sikerült elérnem azt a színt, amit máskor nyár végén szoktam. Barna hajú, nem kreol de nem is hófehér bőrű vagyok, könnyen barnulok. Eleinte szkeptikusan áltam az olajhoz, de mostmár teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Bár fényvédelmet nem biztosít (ez mondjuk fel is van rajta tüntetve), mellette Hawaiian Tropic Protective vízálló napozó száraz olajat (SPF10) használok, számomra ez vált be a legjobban. Több terméket is használok a gyártótól és mindegyikkel meg vagyok elégedve ajánlom és jár az 5 csillag :) Egyedüli negatívum, hogy szerintem nehezen működik a szorófej, de a hatása ettől függetlenül vitathatatlan.

denbri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

danikin

2017. május 5.

nyugodtan lehet használni naptejjel, úgyis kell, nem írja sehol hogy védelmet nyújtana...
segített a barnulásban, bár nem vízálló sajnos és nagyon nagyon enyhén narancsos árnyalatban barnultam, úgyhogy óvattal
de ezek ellenére biztos, hogy idén egész nyáron használom
szerintem az illata is finom
a 4 csillag, csak a vízállóság miatt

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

de ezek ellenére biztos, hogy idén egész nyáron használom
szerintem az illata is finom
a 4 csillag, csak a vízállóság miatt

0bikbik0

2016. október 9.

Számomra érhetetlen termék. Mire jó? Napvédelmet nem ad, annyi a funkciója, hogy barnább legyen a bőröm (és közben le is éghet...). Számomra így igazából használhatatlan.
Ráadásul nem is barnultam tőle...

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Ráadásul nem is barnultam tőle...

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.