KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kéz mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ERRIIIKKKK

2018. május 31.

Ezt nevezem csodaszernek. Nem tudom, hogy neki köszönhetem-e, de más változás nem volt.

Hosszú évek után, az idei tél volt az első, hogy nem voltak feketék a kezeim az alvadt vértől. Színte nem repedt be a bőr, nem voltak összevérezett táskák, ruhák, nem fájt ahogy hűvösbe fordult az idő.

Az illata számomra olyan, mint mikor megszagoljuk a frissen kibontott teásdobozt. Üdítő volt.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

petimetra

2018. május 21.

en ennel jobb kezkremet meg nem probaltam, pedig mar nagyon sokat teszteltem. az atopias erzekeny börömre napi 2-3x fel szoktam kenni. ha akcios, veszek belöle harmat is :) szerintem fontos hogy napi többször kenjük be a kezünket vele, föleg nagyobb kezmosas/fürdes utan. nekem nagyon bevalt :)

petimetra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

aminaleyla

2018. március 11.

Egynek elment, de semmilyen különös, pláne jótékony hatását nem tapasztaltam. Hamar beszívódik zsíros érzet nélkül, de kb ennyi az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani.

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Tettix

2018. március 3.

Nem hidratál, és sebes viszkető kiütéseket okoz a kézfejemen. Ha lehetne visszakéném az árát. :(

Tettix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

asdf27

2017. december 31.

Szeretem, mert gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget mint a többi kézkrém.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

ditan

2017. december 20.

Az utóbbi időben nagyon hajlamos lett a kezem a kiszáradásra, a szél is nagyon könnyen kifújja.
Tavaly télen teljesen kivörösödött és érdes, pikkelyes lett, főleg az ujjak tövénél. A mindennapi jól bevált krémeim se tudtak javítani a helyzeten. Elmentem a gyógyszertárba, és ott egyből ezt a terméket javasolták.
Nem csalódtam, pár nap alatt rendbe jött a kezem. Szeretem benne, hogy nem kell sokat várni, hogy beszívódjon és egyáltalán nem ragad tőle a kezem. Nekem személy szerint az illata is nagyon tetszik.
Kicsit tartottam attól, hogy hamar el fog fogyni, hiszen valljuk be, nem a legolcsóbb árkategóriából való termékről van szó. Viszont szerencsére tapasztalatom szerint egy szezont minden gond nélkül kibír. Idénre már be is szereztem az utánpótlást! :)

ditan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Lucyshyne

2017. december 18.

Sajnos második éve kűzdök ekcémás kézzel. A gyógyszertárban ajánlottak pár terméket, és bár hangsúlyozták, hogy ez nem kifejezetten ekcémára való, tettem vele egy próbát. Nekem nagyon bevált, elviselhetővé teszi a száraz, égő, viszkető, húzódó érzést. Sokáig kitart, kb háromszor kenem a kezemet naponta. Nagyon hamar beszivódik, illata kellemes. El tudnék viselni belőle nagyobb kiszerelést.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

lujzi

2017. december 5.

gyorsan beszívódik, az igaz, de nem valami tartós a hatása. az atoderm vonaltól ennél sokkal többet vártam volna!

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

bugeyes

2017. december 4.

Tavaly télen nagyon jó szolgálatot tett, a száraz, kirepedezett kezemet pár hasznàlat után abszolút rendbe tette.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

ludri97

2017. szeptember 11.

Nagyon szuper! Bar sejtettem hogy ebben nem fogok csalodni☺️

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon szuper! Bar sejtettem hogy ebben nem fogok csalodni☺️

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid