KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kéz mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ludri97

2017. szeptember 11.

Nagyon szuper! Bar sejtettem hogy ebben nem fogok csalodni☺️

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon szuper! Bar sejtettem hogy ebben nem fogok csalodni☺️

bendzsike84

2017. augusztus 19.

Nagyon meggyőzött ez a krém, lágy , gyorsan beszívódik, táplál, az illata gyenge és finom, kifejezetten tetszik. Mindenhova jön velem :)

bendzsike84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

tdobos

2017. május 18.

Nekem azonnal hidratálta és lenyugtatta a kivörösödött, száraz kezemet. Szerintem gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Kézmosás után is érzem a hatását. Nekem nagyon megnyerte a tetszésemet, így tőlem jár neki a maximum csillag.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

dorcus89

2017. április 22.

Nagyon hamar beszívódó, kellemes visszafogott illatú kézkrém. Való igaz, hogy kézmosás után is érzem, hogy még van a kezemen a krémből és hidratál. Viszont elég sok kell belőle, így viszonylag hamar fogy és nekem volt olyan időszak amikor hiába krémeztem nem hidratált semmit. Ezért nekem egy erős közepes, mert normál kissé száraz kézzel tökéletesen elbánik, de a nagy hidegben, erősen igénybevett időszakban rosszul teljesített.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Mona01

2017. április 20.

Sajnos nem vált be, ragadós maradt a kezem utána, nagyon zavaró. Nem is hidratál. Vannak ennél sokkal jobbak, sokkal olcsóbban.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

mzsuzs91

2017. március 26.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Minden kézmosás után kézkrémeznem kellett..EDDIG! Van olyan, hogy két nap után jut eszembe, hogy azóta se kentem és még mindig hidratált a kezem! :) Bár csak 50 ml, de nagyon kevés kell belőle úgyhogy nekem 2 hónapig simán elég. Olyan pihe-puha bőrt varázsol, amiről mindig is álmodtam, de sose tudtam elérni semmivel. Imádom!

mzsuzs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

SophieMCO

2017. március 18.

Egyszerűen azonnali megoldás a száraz bőrnek. Rendszertelen használat mellett is bevált.

SophieMCO
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Csillagporocska

2017. február 26.

SOS kézkrémnek vettem az ekcémás kezemre, ha éppen olyan helyen vagyok, ahol a jó kis patikai tégelyes krémemet nem tudom használni. Már több termékkel is próbálkoztam, de mindegyikkel volt valami kellemetlenségem, még az ultra sensitive babakrémekkel is .Gyakorlatilag ez az egyetlen krém, ami nem okoz irritációt, hamar beszívódik, mindemellett remekül hidratál, pedig erősen ekcémás a kezem. Valószínűleg nem fog sokáig tartani, de a hatása miatt megéri az árát.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

shatzy

2017. január 23.

Nagyon jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, és a csutakra kiszáradt kezemmel is szinte csodát művelt. A hígabb krémek közé tartozik, inkább illatmentesnek, kellemes semleges illatúnak mondanám, teljesen elégedett vagyok vele. Hosszantartó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, viszont a kiszerelés az egy vicc. 1600Ft és 50 ml. Kb egy hét alatt használok el ennyit. Jóféle, de kevés!

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

barbimariposa

2016. december 19.

Első gyógyszertári kézkrémem, mivel az olcsóbb drogériás krémek nálam télen nem használnak sajnos. Azért esett rá a választásom, mert arckrémből évek óta Biodermát használok és ebben a márkában még nem csalódtam. Múlt héten 25% kedvezménnyel, 1200 forintért sikerült hozzájutnom egy Benu gyógyszertárban és mit kell, hogy mondjak, az érzékeny, extra száraz kezeimet rendbe tette. Kellemes, babapopsi puhaságúvá varázsolja a kezeimet és tényleg nem hagy ragacsos érzetet maga után, könnyen beszívódik. Egyedül egy dolog nem tetszik benne, az pedig az illata. A többi bioderma terméknek jó illata van, vagy nem tartalmaz illatanyagot (pl a bioderma sensibio család), de ennek a krémnek ilyen rohadó virág illata/szaga van számomra, emiatt csak 4 csillagot kap.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides