KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Sminklemosó érzékeny, kipirosodásra hajlamos, rosacea-s bőrre.

Phoebiee

2017. május 17.

Rosacea-s bőrömet nem irritálja, a sminket egészen jól leszedi, a szempillaspirállal nem tud megküzdeni, főleg ha vízálló. Drágának tartom, de megéri, újra fogom venni,a szememre veszek majd másfajta lemosót.

Phoebiee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

aaFruska

2017. március 29.

Szerettem ezt a micellás vizet de nem különbözött bármely másik micellás víztől. Mivel érzékeny a bőröm így fontos hogy megfelelő termékkel szedjem le a sminkem mert különben foltok jönnek elő az arcomon, ettől nem jöttek elő de nem is tudok mást mondani róla.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Szaszip

2017. január 10.

Nagyon jó a rosaceas bőrömre, de sajna a szememre és számra külön másfajta lemosót kell vennem, mert a szempillaspirált, erős fekete tust, vagy élénk színű MAC rúzst MAXIMUM hosszas dörzsölés után szedi le (de általában úgy sem).

Szaszip
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

papeerzsepi18

2016. november 29.

Nem tudok róla sem rosszat, sem oltári jót mondani. Leszedi a sminket, de nem ér fel egy arcmosással, bár ha nem lenne vezetékes víz, csak ez akkor ok. Ajándékba kaptam, így ingyen volt. :) Leszedi a sminket, amit kell azt megcsinálja és kész. Mivel nincs illata, gondolom érzékeny bőrüeknek kiváló.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Joaninha

2016. október 5.

Számomra egy kicsit rejtély a micellás víz létjogosultsága. A szemfestékeket nekem csak a kétbázisú sminkeltávolítók viszik le, egyéb sminkeket, krémeket és szennyeződéseket pedig levisz egy tonik is, egyébként pedig egy arcmosást semmi nem köröz le. A tonik mellett szól még az is, hogy az arctonikok lényegesen többet tudnak nyújtani táplálás, hidratálás és bőrmegnyugtatás szempontjából is. Emiatt viszont szerintem ez a termék túl van értékelve és árazva. Az szimpatikus ugyanakkor, hogy illatanyagmentes és nem okoz irritációt, csak emiatt adok 3 csillagot.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Kitti-91

2016. augusztus 1.

Az en mindenre allergizalo borom imadja! Eddig csak borgyogyasz altal felirt gyogyszertari kremeket es lemosokat tudtam hasznalni de ennek fel eve vege.... hala a bioderma sensibionak!
Plusz csillag, hogy sokszor vannak duo pakkos es egyeb akciok amikor nagyon kedvezo aron lehet beszerezni!

Kitti-91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

gigi

2016. április 16.

Elhasználtam egy fél literes flakont ebből, de túl sok különbséget nem vettem észre a normál Sensibio-hoz képest. Leginkább reggeli arctisztításhoz használom őket, mindegyik nagyon bevált, azóta sem találtam jobbat.

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

theglamorous

2015. május 24.

Csomagban kaptam a normál változatot, egy ajak-, kéz-, arc-, és testápoló társaságában (mind bioderma H2O). Egyik termékben sem találtam hibát, tökéletesen leszedi a sminket, tisztít, és még ami nekem plusz, hogy mattít is. Biztosan újra vásárolom. 5*

theglamorous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Liora

2015. március 29.

Csodaszer!!! A szemhéjam annyira érzékeny, hogy ezen kívül MINDEN allergiás reakciót vált ki rajta. Egyedül a Bioderma micellás vízzel tudom lemosni a szemfestékemet. A vízálló szemspirált is tökéletesen leszedi és szépen, kíméletesen tisztít. Nagyon szeretem és bár az árával nem vagyok kibékülve, mindig újra veszem. Érdemes figyelni az online akciókat, webshopokat, illetve az ünnepek környékén a sok ajándékszettet a patikákban, így sokat lehet spórolni az árán!

Liora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

csatarianita92

2014. december 28.

Most kaptam egy kis kiszerelést belőle ajándékba karácsonyra! Egy szó: IMÁDOM! Bár nem érzékeny különösebben a bőröm, de nem szárít, nagyon puha lesz tőle a bőröm és úgy érzem megfelelően is tisztít! :) Nagyon vártam már, hogy megszerezhessem, mert mindenhol áradoznak róla! :) Csillagos 5-ös!

csatarianita92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!