KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Festett, igénybevett hajra. Nyugtatja és hidratálja az érzékeny és irritált fejbőrt. Használatával a haj visszanyeri puhaságát és fényét.

Kiszerelés: 200 ml

csimr

2017. szeptember 20.

Ezt a véleményt először a Nodé S-hez írtam, mert jól összekevertem a kettőt, tegnap hajmosásnál tűnt fel.. De a tapasztalatom változatlan.
Egy hónapja használom és azt kell, hogy mondjam, ez bevált. Le kellett váltanom a "sima" samponokat, mert akármilyen "kímélőt", natúrt is próbàltam, iszonyatosan viszketett a fejbőröm, már közvetlenül hajmosás után. Már tényleg brutál volt a helyzet, csúnya sebeket vakartam magamon. A gyógyszertárban ajánlották. Már az első hajmosás után érezhető volt a különbség, se viszkető fejbőr, puha, tiszta haj. Nem tolja ki a hajmosást sokáig,de lehet, hogy csak a hőség miatt kell 2-3 naponta hajat mosnom.
Hatalmas megkönnyebülés, hogy bevált.
Az ára elég borsos, de nekem abszolút megéri. A balzsamot is ki fogom próbálni.

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hatalmas megkönnyebülés, hogy bevált.
Az ára elég borsos, de nekem abszolút megéri. A balzsamot is ki fogom próbálni.

flp.csenge

2017. június 17.

A patikában a viszkető, hámló (nem korpás) fejbőrömre, ezt a sampont ajánlották. Az eddigi szintén patikában vásárolt BABÉ-s samponom, már nem fejtette ki a hatását, vagy lehet hogy már nem bírta a fejbőröm, mivel a hajmosás utáni első nap minden oké volt, de utána a viszketés már elviselhetetlen lett, és kétnaponta kellett volna mosnom. (Lehet egyébként a szárazsampon használata váltotta ki a viszketés [Batiste] Amúgy is túlságosan szárította a hajamat már a BABÉ, így esedékes volt a váltás. Szóval lévén, hogy már iszonyatosan viszketett a fejem, amint haza értem ki is próbáltam. Állagra ugyan olyan híg mint a BABÉ és az illatuk is talán hasonló. Szerintem kifejezetten kellemes. Az első ami feltűnt hajmosás közben hogy sokkal de sokkal selymesebb volt tőle. Kifésülni is roppant könnyű volt. Szárítás után pedig fényesebb volt mint bármikor eddig. Remélem nem dobtam ki a pénzt, és marad a nyugtató hatása, persze a sima panthenol spray-t is használom mellette biztos ami biztos. Eddig 5*

flp.csenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

csill87

2017. május 3.

Az utóbbi időben a hajproblémáimból könyvet is írhatnék.
Először csak korpás volt, száraz korpás. Aztán elkezdtem sampont keresgetni, a hajam pedig emellett elkezdett extra gyorsan zsírosodni, ma már ott tartok, hogy ha szép hajat szeretnék szinte naponta moshatnám. Jah amúgy derékig ér, szóval tiszta buli... :D
Gondoltam kipróbálom ezt is, mit veszíthetek már alapon... erre valószínűleg ettől, mert olvasom korábban, hogy más is járt így, begyulladt a fejbőröm és nagyon fájt, még az is, ha csak hozzáértem. Most ki kellene próbálnom még egyszer, hogy tutira ettől volt-e, de már nem merem...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Az utóbbi időben a hajproblémáimból könyvet is írhatnék.

Krisztina76

2017. április 19.

Mióta ezt a sampont használom, sokkal kevésbé viszket, vagy irritálódik a fejbőröm. Jól tisztít, de az illata lehetne jobb.

Krisztina76
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

sttpcsillag

2017. április 15.

Orvosi javallatra kezdtem el használni, többé kevésbé bevált a viszkető fejbőrömre. :) Kicsit irritál, hogy nehezen habzik, de hozzá lehet szokni.

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

AnnaKamilla

2017. február 17.

Hát nekem sajnos annyira nem tetszik ez a sampon...a hajam szárazabb lett tőle. Szerintem jobban megéri egy Alfaparf vagy L'oreal,Yunsey sampon...

AnnaKamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

kovacsnikoletta92

2016. szeptember 20.

Egy ideje nagyon viszketett a fejbőröm magától és kis lekaparható 'pörsenések' jelentek meg rajta (seborrhea).

Már majdnem elhasználtam egy dobozt a samponból, nekem megoldotta a problémát, nem viszket a fejem magától, csak ha elkezdem kaparászni a fejbőrömet unalomból, stb.

Szerintem nem rossz sampon, kicsit nehezen habzik, az illata picit gyógyszeres, de én második mosásra normál sampont használok, így az illat eltűnik. Elég kevés elég belőle, így szerintem ár/mennyiség arányban is megéri.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

barbusus93

2016. augusztus 2.

Rengeteg sampon megvásárlása után patikában javasolták. Valamennyire segített a problémámon, de megoldást a termékcsalád másik tagjában leltem. Az illata kellemes, jól habzik, második mosásra. Nem zsírosítja el a hajat viszont a korpásodást nem szüntette meg. Ahogy olvastam inkább festett hajúaknak ajánlják azonban nekem nincs festve, nem is értem miért nem egyből a másik sampont kínálta, ami kifejezetten a korpás fejbőrre való.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

szandracska

2016. augusztus 1.

Nagyon jól tisztít, de ezzel együtt zsírosít, valamint problémámat (viszkető fejbőr) nem oldotta meg :( Az illata nekem nagyon tetszik, szerintem egyáltalán nem büdös, inkább friss. Nem fogom többet megvásárolni, de mivel a tisztítóhatása nagyon jó, ezért három csillagot kap.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

ency091

2016. január 7.

DS+ sampon mellé kaptam ajándékba egyet, és igazából jobban meg vagyok vele elégedve mint azzal. (Persze mivel nem korpás a hajam, hanem gyorsan zsírosodó a fejbőröm, ami pár foltban pikkelysömörös, lehet azért nem a ds+ a nekem való,de azért nagyon jól nyugtat és pucol az is.) Azért nagyon jó, mert a zsírosodás miatt 2 naponta mindenhogy mosnom kell, ami zsírra való az meg szétszárítaná, ez pedig nagyon kíméli a bőrt. Szárítás után picit lapos, de hát mivel panthenol meg mindenféle nedvességmegkötő van benne, valszeg azért nem dúsul az égnek :D Balzsam az kell utána a végekre, mert szilikon és sls és mindenmentes, puha lesz tőle, de nem siklik benne a fésű.
Most vettem még egy 400 ml-set és Nodé K emulziót fogok a csúnya foltjaimra használni előtte, remélem ez lesz az álom kombó. Adok rá 5*-ot mert ez az amin tényleg érzem hogy minőségi termék és "gyógyszertári".

ency091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző és hajfixáló polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).