KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2570 Ft és 4030 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   2570 Ft és 4030 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató sampon érzékeny és irritált fejbőrre, amely enyhíti az irritációt, valamint lágyságot és ragyogást kölcsönöz a hajnak.

A NOn-DEtergens elv: minden Nodé samponhoz hasonlóan a Nodé A nyugtató sampont lágy, nem lipidmentesítő tisztító alappal látták el, amely az optimális tolerancia érdekében megóvja a haj és a fejbőr biológiai egyensúlyát. A D-panthenol bőrgyógyászati hatóanyag enyhítő és hidratáló tulajdonságaival segít csökkenteni a fejbőr irritációját. Nedvszívó tulajdonságai és a bőrfelszín helyreállításában betöltött szerepe javítja a szaruréteg hidratációs szintjét, amely által meggátolja a diszkomfortérzet kialakulását az irritált fejbőrön. A D.A.F. szabadalmaztatott természetes komplex növeli a fejbőr toleranciaküszöbét a nagyobb komfortérzet biztosítása érdekében.

• Lágyan tisztít
  • Enyhíti az irritációt és a viszkető érzést
  • Védi a hajat
  • Illatosított
  • Nátrium-lauril-szulfátot nem tartalmaz
  • Hipoallergén

Ár: 1200,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: 3x használtam, Helyszín: Eger, fizetés: személyes átvét, posta, stb.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2018. július 6.

A visztketo fejboromre vettem ezt a sampont. Ezen a teren nagyon jol teljesit, a viszketes teljesen megszunt, viszont nagyon hamar bezsirosodik tole a hajam.

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

2018. július 6.

sztinke

2018. április 17.

Évek óta használom rendszeresen. Lassan fogy, gazdaságos, mert nem kell belőle sok. Jól habzik, kellően tisztít, nem szárít, nem zsírosít, de ami igazán fontos, hogy tényleg kiváló érzékeny, irritált fejbőrre!
Most éppen Helia d gyógynövényes sampont használok, mert a fodrászom szerint nem árt a váltás időnként. De utána szerintem megint vissza fogok térni hozzá, mert valóban bevált, és akció keretében vagy kuponnal vásárolva az ára sem vészes.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Soly77

2018. április 17.

Megmentett ez a kis drága, egyik napról a másikra irtózatosan elkezdett viszketni a fejem és nem jöttem rá hogy mitől. Aztán már annyira zavart hogy kerestem rá alternatívát, ezt a sampont ajánlották a patikában. Nagyon hamar megszüntette a tüneteket ma meg már nem is emlékszem hogy valaha viszketett a fejem (2 hete :). Ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

beautylover

2018. március 22.

Bőrgyógyászom ajánlotta ezt a kímélő sampont, amikor nagyon hullott a hajam. Kellemes kis sampon. A hajhullásommal persze nem kezdett semmit, de én nem vártam tőle ezt. Nyugtatta a fejbőrömet és nagyon alaposan megtisztította, nem szárította. Az ára miatt nem lesz a mindennapi samponom, de hetente szoktam azért használni.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Leminda

2018. február 20.

A viszketést nem nagyon oldotta meg, de ami jobban zavar, hogy kibonthatatlan hajmosás után a hajam. Tisztítani viszont tisztít, sokáig bírja tőle a hajam.

Leminda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Radam

2018. február 18.

Sokáig vaciláltam az 5 és a 4 csillag között, de végül 5 csillagot adok. Kellemes illatú, nagyon jó állagú sampon, jól habzik és a lényeg: nagyon jól nyugtatja az irritált fejbőrt! A hajam pedig szép lesz tőle és még tartást is ad. :)

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Eple

2018. február 15.

Végre a sok sampon keresgélés után megtaláltam ezt a sampont! Nagyon tetszik az illata, fényes, puha lesz a hajam viszont nem nehezíti el/ nem zsírosítja. A többi sampontól sebesre vakartam a fejbőröm , ez viszont teljesen bevált!

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

writa

2018. január 7.

A viszketést megoldotta, ezzel sosem viszketett a fejbőröm, viszont a zsírosodást nem oldottam meg, bár nem is ígérte. Így viszont gyakran kellett vele hajat mosnom, ezért gyorsan fogyott.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Lucyshyne

2017. december 18.

Már több, mint egy éve használom. Hosszú évekig szenvedtem viszkető fejbőrtől, és ugyan nem azonnal, de ez a sampon helyrerakta a fejbőrömet. Igazán látványos eredményt akkor éreztem, mikor lecseréltem az ezer éve használt hajkefémet. Azóta volt rá példa, hogy elfogyott a samponom, és egyszer más fajtát használtam, amitől azonnal visszatért a viszketés. Illetve most sajnos egy fotózás kedvéért egyenesre kellett szárítanom a hajamat, amihez hajsimító sprayt használtam, így visszatért a viszketés. De ha semmi mást nem kenek a hajamra, akkor ez a sampon tökéletes.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol