KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5780 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 5956 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 5956 Ft

• Elősegíti és gyorsítja a természetes barnulást
  • Aktiválja a bőr természetes barnulási folyamatait, így a magas UV védelem mellett is gyorsabb, intenzívebb, tartós barnulást tesz lehetővé.

Ár: 5956 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 4000 , Eladó: agiagi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: postával küldöm, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bradshaw

2017. október 12.

Most vettem először. Egy hetes tóparti nyaralás, tűző napon sem égtem meg! Szép fényt adott, tartós is volt, és az illata is jó. Nekem tetszik. Nem tapasztaltam volna hogy valamit össze fogna.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

niki

2017. július 11.

Egyszerűen nem értem hogyan kerülhet konkrétan napozáshoz való termékbe orbáncfű kivonat??? Mikor az orbáncfű köztudottan napfény hatására érzékenységet és hólyagos kiütést okoz. Én nem vettem meg ezt a terméket emiatt, de ahogy látom jól döntöttem, mert páran itt írtak kiütésekről....mikor a patikában rákérdeztem, ők is azt mondták, hogy inkább válasszak mást, mert ez így tényleg nem egészséges.

niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

szasszy

2017. július 11.

Az elején még nagyon szerettem, tetszik a szárazolaj, mint olyan, és a fényvédelemmel is meg vagyok elégedve, amellett, hogy közben azért lehet barnulni is. Az illata kellemes, könnyű felvinni a bőrre, azonban sajnos akár csak az előttem olvasható kommentelőnél nálam is pici piros pöttyös (kicsit viszkető) kiütést okozott testszerte most már második alkalommal. Először nem tudtam ennyire jól beazonosítani azt a terméket, ami okozhatta ezt a problémát, most viszont egyáltalán nem használtam mást, ami még felelőssé tehető lenne. Először én sem értettem, hogy miért nem jelentkezik ez a probléma mindig, de jelenleg úgy sejtem, hogy akkor okoz panaszt, ha több napig vagy napi több alkalommal is használom. Nagyon sajnálom, hogy nem bírja a bőröm, mert amúgy jó kis termék, de érzékenyebb bőrre első körben nem biztos, hogy ajánlanám.

szasszy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Joaninha

2015. december 9.

Életem első gyógyszertári minőségű napozó terméke. Nem csalódtam a szárazolajban és többször újra is vásároltam mind a 30-as, mind az 50-es faktorszámú verziót. 2 hetes horvátországi nyaralásaim alatt gyönyörű barna színem lett, egyszer sem égtem le és sokáig megmaradt a szép színem. Nagyon kellemes az illata és nem okozott semmilyen irritációt sem. Egyedül azért vonok le 2 pontot, mert nagyon erősen összefog minden fehér anyagot, amit nem várnék el egy ilyen minőségű terméktől, ezért legközelebb egy másik hasonló terméket fogok kipróbálni.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Gina1031

2015. augusztus 9.

Egy újabb termék, amelynek az értékelésénél nagyon zavarban vagyok. Mert hiába, hogy remekül barnulok vele - miközben engem irritál... Nem tudom, hogy melyik összetevője okozza: a parfüm vagy ami a "bronzosításért" felelős; de három használatból kétszer kipattogtam tőle... Apró piros kis viszkető kiütések formájában. Mivel mindkét allergiás reakciónál biztosan tudom, hogy csak "őt" használtam, így nem tudok más terméket felelőssé tenni, ezért ... Arról fogalmam sincs viszont, hogy amikor nem pattogtam ki akkor miért nem. Egy biztos: én nem merem így használni. Lehet, felteszem eladásra, másoknak jó lehet...

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Miamia

2014. július 29.

A Bioderma Photoderm Bronz sprayt használtam, amióta kapható, de megjelenése óta az olaj a favoritom már :) Végre az én lábam is barnul! Imádom az illatát is. patikában kapható. UVA és UVB védelme nagyon jó, sosem vennék már drogériás naptejeket. A bőröm megérdemli a jót, ezen nem szabad spórolni.

Miamia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

giudittina1978

2013. július 28.

A legjobb napozó olaj, amit eddig próbáltam, arcra is kitűnő, nem ragad, nem okoz irritációt, sem mitesszert és pattanást, nagyon véd még akkor is, ha nem kenjünk fürdés után újra magunkat, végre a lábam is le tudott barnulni így. Az arcomra a déli napsütésben használtam és bár sokszor nem kentem magamra sós víz után sem újra, még egy enyhe kis pirosság sem jelentkezett. A 15-ös bronz naptejjel együtt nincs jobb napozószer a piacon. (Nyaralás közben tettem egy kis kitérőt DM-es termékkel, hátha, kár volt...)

giudittina1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Spiky

2013. július 20.

Tengerparti nyaraláskor használtam, az illata nagyon jó, nincs zsíros érzet utána, azonnal felszívódik, és tökéletesen védi a bőrt, úgy hogy mellette abszolút lebarnultam. 9-től 12-ig illetve délután 2 órától este 6-ig napoztam és így is tökéletes védelmet adott, mindemellett hidratálta is a bőröm. Tökéletesen elégedett vagyok a termékkel.

Spiky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.