KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aquariusgirl

2017. augusztus 10.

Én is Notino-n vettem, bár őszintén én nem találtam színeket, egy volt, azt rendeltem meg, szerintem a legvilágosabb lehet. Érdekes kis cucc ez. Nagyon fel kell rázni, nagyon folyik, uh vigyázva kell önteni belőle. Először cefet olajos, de néhány perc múlva kezd púderessé válni. Rajtam marad egy pici olajos réteg, erre zsepit lapogatok és felitatom a felesleget. Egyáltalán nem ragad és nem is lesz diszkógömb a búrám - ami óriási teljesítmény, mert mindentől az lesz egyébként - picit talán még szárítja is a bőröm nap végére. És nekem egy kicsit beleül a pórusokba. Ezekért én keverem az imádott HAWAIIAN TROPIC 30 vagy 50-es naptejjel és azzal tökéletes a fejem :-) Jó, 40 fokban azért nem állítom, h tökéletes,..............................de jó. Nem vonok le csillagot a nálam tapasztalható apró hibákért, mert messze a legjobb fényvédő számomra.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

izabella73

2017. augusztus 3.

Notino-ról rendeltem meg a legvilágosabb színt,mert egyik gyógyszertárban, sőt máshol sem találtam ezt a terméket.Meglepően folyékony az állaga,használat előtt jól fel kell rázni.Én kézzel viszem fel,mert úgy vált be legjobban,de előtte a kézfejemre öntök ki belőle és eldolgozom mert olyan mintha kis szemcsék lennének benne.Fedése hasonló mint egy bb krémnek,viszont még száradás után is mindent megfog ami hozzáér.Ezért nem vonok le pontot,mert összességében nagyon jó terméknek tartom.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.