KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

csudex

2017. július 9.

Nem csodaszer, nem fognak a pattanasok elmulni tole. Nekem smink alatt is nagyon jol viselkedik, viszont zsiros/kombinalt borukent kell melle mas hidratalo, mert ez onmagaban nagyon keves.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Justic

2017. május 9.

Az itt található viszonylag rossz vélemények ellenére vettem meg. Szerintem jó termék, akciós áron meg is éri. Én az orromon lévő mitesszerek miatt vettem meg, hatásos cucc, de heti egyszer-kétszer használom csak, mivel eléggé szárítja az amúgy is vízhiányos bőröm (tudom hogy zsíros bőrre való a termék, de kellett valami az orromra...). Jó, de nem tökéletes. Jobbat viszont még nem találtam, így 4*.

Justic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Lina14

2017. január 21.

én sminkelés előtt szoktam leginkább használni reggelente mert nagyon szép, egyenletes bőrt eredményez, és nap közben nem fényesedik ki olyan gyorsan az arcom, mint nélküle. nem hidratál, ezért kell alá az is, önmagában nem árt a bőrnek, de nem szeretem kihagyni a hidratálókat, főleg nem smink alá. kicsit erre a célra drága, de nem találtam még neki helyettesítőt, úgyhogy esélyes, hogy újra lesz véve

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Arianne79

2016. december 31.

Én kb. 1 hónapja használom úgy, hogy reggel kenem fel, miután előzetesen este elvégeztem az arcápolási rituálémat és reggel micellás vízzel áttörlöm az arcomat.
Nem tudom, hogy hatott-e már a faggyútermelésemre, hogy szabályozta-e azokat a dög mirigyeket, hogy ne termeljék azt a sok faggyút, de az biztos, hogy amikor reggel bekenem, nem fényesedik ki napközben az arcom.
Kicsit a pórusaim is szebbek, de ez nem önmagában ettől, hanem szerintem az előző esti és rendszeres arcápolási rutintól is van.
A szaga olyan Biodermas - nem lehet érezni felkenés után, szóval ez abszolút nem zavaró.

Erre sminkelni tuti nem lehet, szerintem összeugrana rajta az alapozó (de én nem sminkelem magam, szóval, nekem ez nem szempont).
Mindennapos használattal kb. 1 hónapig elég, max 5 hétig, szóval annyira nem olcsó, de nem is vészesen drága.

A nagy ritkán kijövő pattanásokat szépen rendbeteszi 1-2 nap alatt, leviszi a gyulladást.

Nem tudom újraveszem-e vagy valami másik Sebium krémet próbálok ki, de alapban nincs rá panaszom. Viszont ódákat se tudok zengeni, de szerintem a négyest azért hozza.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

AligatorBaby

2016. február 8.

Uhh, ez egy borzadály volt. Nekem teljes pénzkidobás. Felkenés után úgy csípett, hogy a szemem is könnybe lábadt, és igazából nem szívódik be, hanem így rászárad a bőrre. Egyszer használtam mindössze, mert a csípés még csak hagyján, de ki is pirosodott a bőröm tőle rendesen, úgyhogy ahogy megvettem el is ajándkoztam....

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

az etus

2015. október 18.

Nem rossz, nem rossz... Este felkentem a problémás területre és reggelre sokat javított az összképen. Valóban eléggé szárít, viszont ezt nem hidratálókrémként kell használni, hanem csak az adott területre. Mindenképp gyulladáscsökkentő és nekem a pattanás utáni hegeket is szépen kezeli.

az etus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

aaadriii

2015. augusztus 19.

Már a pattanás kifejlődése előtt a bőrre kenve megállítja annak kialakulását, és nekem a kinyomott pattik helyét is gyorsan begyógyítja. Viszont nem ajánlanám az egész arcra rákenni, úgy valóban nehéz és ragacsos érzés lenne, inkább csak a bizonyos kritikus pontokra vékonyan felvinni, így viszont tökéletes a hatása. Nagyon szeretem az egész Bioderma Sebium családot, mindekinek ajánlom, akinek hasonló problemai vannak pattanásokkal, de azért hidratálókrémnek nem nevezném.

aaadriii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Cu2tka-baba

2015. április 4.

Nekem egy kellemes csalódás volt. Nem szándékosan vettem meg, a micellás víz utazó verzióját céloztam meg és csomagban kedvezményesen ezzel a krémmel volt párosítva. Nekem tetszik. Kirügyeztem tavasszal de pár nap alatt a t vonalamat szépen rendbe hozta. Esténként a szokásos krém mellett a T vonalamra kenem és még a mitesszereket is kezdi eltüntetni. Még updatelek, de lehet, hogy csodaszer lesz.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

hzs

2015. február 21.

Iszonyú nehéz krém, nekem sosem szívódott be, nagyon zsíros és csillogó maradt az arcom, ráadásul rettenetesen is csípett. Így csak éjszakára használtam néha...

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

madri

2014. április 20.

nyugtat, de amire nekem tanácsolták, a szőrtüszőgyulladások megelőzésére és kezelésére nekem nem vált be

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Fructooligosaccharides, Rhamnose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.