KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Biológiailag kezeli a súlyos bőrhibák okait és következményeit egyaránt

• Fő biológiai innováció: Bakuchiol+ Fluidactiv szabadalmi kombináció
  • AHA észter tartalmának köszönhetően visszaállítja a tiszta bőrt a pattanások és mitesszerek eltávolításával
  • Cink-glükonát és enoxolon tartalma pedig nyugtatja a bőrt és csökkenti a gyulladás okozta pirosságot
  • Könnyű textúrájának köszönhetően gyorsan felszívódik és a bőrt puhává varázsolja
  • Parabénmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lestine

2018. május 17.

Nagyon szeretem a bioderma termékeit, de ez nem jött be. Semmit az ég világon nem ért. Használtam sminkalapnak, este is. Az eredmény száraz bőr. És kb ennyi...A parfüm pedig meg mindig érthetetlen, hogy kerülhet bele egy termékbe ebben a kategóriában.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Tirana

2018. május 14.

Nagyon szeretem. Egész nap matt a bőröm. Pár hét után látványosan csökkenti a mitesszereket és a pattanásokat. Kezdetben viszketett tőle a bőröm és szárította, de kb. egy hét után megszokta.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Hana05

2018. április 19.

Sajnos nekem is irritálta a bőrömet, néha tudtam használni, máskor nem, attól függően, hogy éppen milyen állapotú volt a bőröm. A legtöbb próbálkozásnál azonnal mostam is le, mert már a felvitele után kezdett kipirosodni és égni a bőröm. Az biztos, hogy alapból irritáltabb, gyulladtabb bőrre nem lehet használni, mert nem egy bőrnyugtató hatású termék, holott elvileg pont ez lenne a funkciója... Végül nem is használtam el mindet, és nagyon megbántam, hogy annyi pénzt kiadtam rá.

Hana05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

lana37

2018. március 23.

Háromszor próbáltam használni, de ez az egyetlen bioderma termék, amitől bőrirritációt, csípőérzést, viszketés tapasztaltam. A használat napján nem tudtam semmilyen más terméket felvinni az arcomra, utána minden csípett, irritált. Szerencsére csak mintám volt belőle.

lana37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

nagybvivien

2018. március 20.

Több mint 10 évig kerestem arckrémet sikertelenül. Kombinált bőröm van, de iszonyat érzékeny, mindentől pirosodik, ég, feszül az arcbőröm. 2 éve kaptam bőrgyógyásznál mintát, az esélytelenek nyugalmával próbáltam ki... és lőn... a bőröm nem reklamált. Nem pirosodik, nem feszül, nem húzódik... Viszont fényes lesz tőle az arcom, emiatt csak este használom. Szeretem az illatát is. 30 éves voltam, mikor rátaláltam, azóta használom napi szinten, előtte SEMMIT nem bírtam rákenni az arcomra.

nagybvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Sebibarbi

2018. február 6.

Bőrgyógyásztól kaptam mintát, éjszaka felkentem reggelre viszonylag szép és egyenletes bőrrel ébredtem. Kicsit piros volt az arcom, de azt gondoltam, hogy csak az alvástól.. Felkentem, gondolván majd az alapozó alatt is jól fog működni, felkenés után néhány másodperccel az egész érintett terület vörös lett és duzzadt. Megpróbáltam lemosni, sajnos nem sok sikerrel...az arcom egész nap égett, duzzadt és vörös maradt.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

GyDorka

2018. február 3.

Tényleg csodaszer!! Már az első használat után látványos volt a hatása. A kifejezetten hisztis, pattanásos arcbőrömet nagyon jól lenyugtatta, napról napra egyre kevesebb a pattanás, a pirosság. Én éjszakai krémként használom, eddig tökéletesen bevált.

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Stanczi

2017. október 18.

Csatlakozom néhány előttem szólóhoz. A homlokom olyan szinten kifényesedik, hogy reklámtáblának is jó lenne. Az illatáért nem vagyok oda, nem is értem minek bele a parfüm. Valóban gazdaságos a használata, egy nagyobb borsónyival az egész arcom és nyakam be tudom kenni. Viszont pont amire való ott nem érzek kiemelkedő hatást a pattanások mintha észre se vennék, hogy használom.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

mafalda

2017. június 13.

Mintát kaptam, először azt hittem h bevált, aztán meg borzalmasan csípett, még tesztelgetem, addig is közepes.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

senskin

2017. június 10.

Zsíros tág pórusú bőrre az egyik legjobb megoldás. Én éjjelre használom magában. Nem minden nap, mert a sebium szérumot is használom, így váltogatom. Nappalra a krém alá a pore refiner jön. Látszik a mitesszerek csökkenése, és a bő csillogás is elmúlik. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.