KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Biológiailag kezeli a súlyos bőrhibák okait és következményeit egyaránt

• Fő biológiai innováció: Bakuchiol+ Fluidactiv szabadalmi kombináció
  • AHA észter tartalmának köszönhetően visszaállítja a tiszta bőrt a pattanások és mitesszerek eltávolításával
  • Cink-glükonát és enoxolon tartalma pedig nyugtatja a bőrt és csökkenti a gyulladás okozta pirosságot
  • Könnyű textúrájának köszönhetően gyorsan felszívódik és a bőrt puhává varázsolja
  • Parabénmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2018. szeptember 23.

Zsíros tág pórusú bőrre az egyik legjobb megoldás. Én éjjelre használom magában. Nem minden nap, mert a sebium szérumot is használom, így váltogatom. Nappalra a krém alá a pore refiner jön. Látszik a mitesszerek csökkenése, és a bő csillogás is elmúlik. :) Kinőtt egy pattanás az államra, éjjelre bekentem és másnap reggelre levitte!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

beautyfanrb

2018. augusztus 12.

Én nagyon szerettem ezt a krémet. Ha kijön valamilyen pattanás az arcomon, ehhez nyúlok és szépen visszahúzza. Könnyen beszívódik, enyhén mattítja a bőrt. Biztosan újra vásárolom.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sueberry

2018. augusztus 10.

Bőrgyógyász ajánlotta. Nem tapasztaltam irritációt, és megfelelő állagú, könnyen felszívódó krémnek találtam. A fokozott faggyútermeléssel kapcsolatban sajnos én semmilyen változást nem tapasztaltam.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Nagyon nem. Bőrhibákat nem hogy enyhítené, hanem még fokozza is a pirosságát na meg csípi is. Acnékra vettem, hátha. Hát nem használt semmit, csak vörös volt tőle a fejem. Smink alapnak meg borzalmas.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Makk Zsuzsó

2018. június 2.

Egy kis mintám van, amit el sem fogok használni, mert nagyon csíp. Pedig igen jól jött volna, mert újabban megleptek a pattanások, meg mindenféle vacak ügy, pl. mitesszerek, tág pórusok. De ez nem jó semmire.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Lestine

2018. május 17.

Nagyon szeretem a bioderma termékeit, de ez nem jött be. Semmit az ég világon nem ért. Használtam sminkalapnak, este is. Az eredmény száraz bőr. És kb ennyi...A parfüm pedig meg mindig érthetetlen, hogy kerülhet bele egy termékbe ebben a kategóriában.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Tirana

2018. május 14.

Nagyon szeretem. Egész nap matt a bőröm. Pár hét után látványosan csökkenti a mitesszereket és a pattanásokat. Kezdetben viszketett tőle a bőröm és szárította, de kb. egy hét után megszokta.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Hana05

2018. április 19.

Sajnos nekem is irritálta a bőrömet, néha tudtam használni, máskor nem, attól függően, hogy éppen milyen állapotú volt a bőröm. A legtöbb próbálkozásnál azonnal mostam is le, mert már a felvitele után kezdett kipirosodni és égni a bőröm. Az biztos, hogy alapból irritáltabb, gyulladtabb bőrre nem lehet használni, mert nem egy bőrnyugtató hatású termék, holott elvileg pont ez lenne a funkciója... Végül nem is használtam el mindet, és nagyon megbántam, hogy annyi pénzt kiadtam rá.

Hana05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

lana37

2018. március 23.

Háromszor próbáltam használni, de ez az egyetlen bioderma termék, amitől bőrirritációt, csípőérzést, viszketés tapasztaltam. A használat napján nem tudtam semmilyen más terméket felvinni az arcomra, utána minden csípett, irritált. Szerencsére csak mintám volt belőle.

lana37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

nagybvivien

2018. március 20.

Több mint 10 évig kerestem arckrémet sikertelenül. Kombinált bőröm van, de iszonyat érzékeny, mindentől pirosodik, ég, feszül az arcbőröm. 2 éve kaptam bőrgyógyásznál mintát, az esélytelenek nyugalmával próbáltam ki... és lőn... a bőröm nem reklamált. Nem pirosodik, nem feszül, nem húzódik... Viszont fényes lesz tőle az arcom, emiatt csak este használom. Szeretem az illatát is. 30 éves voltam, mikor rátaláltam, azóta használom napi szinten, előtte SEMMIT nem bírtam rákenni az arcomra.

nagybvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Squalane eo 1 0