KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nedvesség-, faggyú- és pH-kiegyensúlyozó termék

A Sébium Lotion mélyen hat, hogy tartósan visszaállítsa a vegyes és zsíros bőr egyensúlyát, és még az érzékeny bőr számára is biztonságos. Összetevői tisztítják a bőrt és segítenek korlátozni a bőrhibák megjelenését.

• A glicerin biztosítja a szükséges nedvességet
  • A cink-glükonát és a B6-vitamin szabályozzák a faggyútermelést
  • A capryloyl glycine beállítja a bőr pH-értékét, a pattanásokért felelős baktériumok növekedésének elkerülése érdekében
  • A Fluidactiv® szabadalom biológiailag szabályozza a faggyú minőségét és megakadályozza a pórusok eltömődését

Eredmény: a bőr felülete finomodik és a pórusok csökkennek az agarsav és szalicilsav kombinációjának köszönhetően.

Háromszoros hatás: 8 órán keresztül hidratál, kontrollálja a faggyútermelést, és szabályozza a pH-t.

idonthaveaname

2019. január 15.

Én tonikként alkalmazom, és szeretem! Hatalmas csodát nem művelt a bőrömmel, viszont tagadhatatlanul az eddigi legjobb számomra (bár túl sok jó minőségűt nem próbáltam, igaz). Ez az első "tonik", ami teljesen beszívódik az arcbőrömön, egységesíti a bőrképet, és könnyebben tudok rá krémezni is, a krémek is könnyebben beszívódnak. A pattanásokra, ha kijönnek, nem igazán használt, de gyorsabban elmúlnak, a miteszerekkel nem tud mit kezdeni (bár egyre inkább az az érzésem, hogy azokra csak a klasszikus nyomkodás a megoldás), ugyanakkor érzem, hogy táplálja a bőrömet, és végre valami, aminek jó az INCI-je, és nem hagy kellemetlen, ragacsos réteget, és nagyon sokáig elég a vizes állag ellenére is! Aki problémás bőrű, az áldozza rá az összeget, mert ár-érték arányban szerintem megéri, és végre nem valami drogériás vackot kap az arc.

idonthaveaname
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

HCHB11Cl11

2018. november 26.

Alapvetően nincs ezzel a termékkel semmi baj, ajánlom kipróbálásra, de úgy érzem vannak ennél a terméknél combosabb, hatásosabb szerek is, amik egy problémásabb bőrű embernek inkább beválnak, ár-érték arányban pláne. Vannak benne hasznos hatóanyagok, de úgy érzem túl sokat ígér, kicsit hatásvadász nekem a termék. :/
Negatívumok: az az érzésem, mintha nem szívódna be rendesen, főleg ha reggel kenem magamra; van benne illatanyag; a Bioderma nem cruelty-free.
Tetszik a zöld dizájn.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Tetszik a zöld dizájn.

marliz

2018. november 13.

Kb. 2-3 hónapja használom, és megszerettem. Nem irritál, nem szárít, kevesebb a mitesszer, kevésbé zsírosodik a bőröm tőle. Persze nem számolja fel teljesen a mitesszereket, a pórusokat nem tünteti el, és valamennyire mellette is fénylik az arcom, de mindenféleképpen javított a bőrömön. Több mint 10 éve minden nap használok tonikot - az én bőrképemen nagyon sokat javítanak -, de csak a gyógyszertárakban kapható márkák tonikjai váltak be nekem. Ez egy dobogós tonik nálam.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

rocketdog

2018. november 12.

Pár alkalommal használtam még csak, hosszú távú hatásáról később írok.
Első benyomások:
- érzékeny a bőröm, de semmiféle irritációt nem tapasztaltam
- nehéz felapplikálni az arcra, mert vízszerűen híg és azt sem könnyű eldönteni, hogy mennyi az ideális mennyiség
- azonnal beszívódik, vízhiányos bőrömet szépen feltölti, hidratálja, utána jöhet a rutin többi része
- 2-3 nap után kevésbé láthatóak a pórusaim, egységesebb és puhább a bőröm
- erős dinnyés-uborkás-zöldes illata van, ami nekem nagyon tetszik, de ez teljesen szubjektív :)

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Pár alkalommal használtam még csak, hosszú távú hatásáról később írok.
Első benyomások:
- érzékeny a bőröm, de semmiféle irritációt nem tapasztaltam
- 2-3 nap után kevésbé láthatóak a pórusaim, egységesebb és puhább a bőröm

kataveronika

2018. október 26.

Megvettem, mert azt gondoltam ki, hogy jó lesz a termékcsalád széruma alá esténként. Három hete használom ezt a (nem is tudom, minek nevezzem?) szert, és igencsak megszerettem. Az én bőrömön tulajdonképpen a tág pórusok zavarnak legkevésbé. A télen bosszantó korpás szeborrea és a mindig jelenlévő rengeteg miti annál inkább. Ezekre a problémákra ez a termékcsalád nálam bevált. Ez a szer pedig nagyon jó alternatíva krém helyett a szérum alá! Nem szárít egy cseppet sem, nem ragad, villámgyorsan beszívódik. Most már reggel is használom a “tégelyes rózsaszín hidratáló zselé” alá. Még mindig nem értem, hogy mire való igaziból, de megtartom, mert arra, amire használom, szuper.

kataveronika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Nashuaaa

2018. október 25.

Pár használatos véleményem van még csak, de hátha valakinek már ez is jól jön :) Aztán majd jövök updatelni.
A bőröm korpás szeborheás, az utóbbi 3 hétben pedig sokkal érzékenyebb, mint általában szokott lenni, folyton apró kiütések, egyenetlenségek jelennek meg rajta, majdnem mindennap, és miután Tindigo ajánlotta, és a Biodermát egyébként is szeretem, adok neki egy esélyt.
Arctisztítás utánra illesztettem be a rutinomba. Első benyomásom az, hogy nehéz felvinni. Ez egy teljesen víz állagú termék, olyan, mintha egy vizes állagú essencia lenne, amivel alapvetően nekem nincs bajom,csak kicsit nehéz úgy kiönteni és felpacsmagolni az arcomra, hogy ne veszítsek el belőle. Ha ezen túl vagyunk, gyorsan beszívódik,épp csak egy pici réteget hagy maga után, de tényleg csak minimálisat. Ami viszont fura, hogy engem csíp. Felkenés után pár percig határozottan csíp, pedig semmilyen hámlasztó (The ordinary 30%-os sem) nem szokott, ez pedig azért nem hámlasztó, még ha egy kis szalicilsav van is benne. Nem tudom ez normális reakció-e, mindenesetre miután elmúlik, semmi irritáció nem mutatkozik az arcomon tőle.
Puha, jó tapintású bőrt hagy maga után, de mivel az én bőröm alapvetően is az, ez nem megy csodaszámba. A gyulladásokat mintha lehúzná picit, vagy legalábbis nem keletkeznek újak, viszont nagy változást azért nem hozott még az életembe.
Egyelőre egy 4 pontot ér, mivel mintha visszafogná picit a bőröm megőrülését, hidratál és a csípés mellett is jó használni, mert nem ragad tőle a bőröm.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.