KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2792 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2792 Ft

A Sébium mikrohámlasztó gélt hatékony és kíméletes tisztító összetevőkből fejlesztették ki. Lekerekített mikrorészecskéi kíméletes mechanikus radírozást biztosítanak. Keratoreguláló AHA-tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, gyorsítja a bőr megújulását, mélyen kitisztítja és összehúzza a kitágult pórusokat.

• A szabadalmaztatott Fluidactiv komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú összetételét.
  • A bőr finomabbá válik, összehúzza a pórusokat, és ragyogó tónust kölcsönöz az arcnak.
  • A Sébium mikrohámlasztó gél kíméli a bőr hidrolipid védőköpenyét.
  • A Sébium mikrohámlasztó gél nem komedóképző.

Ár: 2792 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Martini

2017. szeptember 24.

Már egy hónapja használom hetente kétszer!Az eddigi legjobb radírom!Nagyon gyengéd mégis hatékony!Isteni puha utána a bőröm!Sokáig miteszermentes marad az arcom amit eddig semmivel nem tudtam elérni!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Jexi

2017. április 17.

Eddig kétszer használtam és lenyűgöz, hogy mit csinál a bőrömmel! Hihetetlen puha, selymes lesz utána az arcom, mintha kicserélték volna. Messze a legjobb radírozóm!
Viszont utána mindig kipirosodok, de ez nagy valószínűséggel a bőröm hibája, mivel elég vízhiányos az elmúlt időszakban.

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

selyemcukor

2017. március 23.

Elmaradt a nagy hatás amit vártam egy ilyen árkategóriától. Vannak jobb és olcsóbb termékek a piacon. Ártani nem ártott a bőrömnek, de nem venném meg újra.

selyemcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

AnnaKamilla

2017. február 17.

Kedvenc termékem lett, pattanásos bőrre ez szuper jó :) Nem szárít, sokkal puhább a bőröm használat után.

AnnaKamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Dodder

2017. január 15.

Két hete vettem meg a habzó géllel együtt. (Szerencsém volt és leárazva tudtam beszerezni őket.) Eddig nagyon jól működnek, szépen kezdenek halványodni a pattanásaim, az arcom is kevésbé zsíros. Eddig megérte az árát. :)

Dodder
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Izar

2016. szeptember 22.

Egyetemista koromban ismerkedtem meg a márkával az NLC fórumon. :-)
Azóta használom ezt a radírt, és már nem tudom, hanyadszorra is veszem újra. Ma ismét a patikában jártam, mert elfogyott az eddig használt tubussal. Azt hiszem, nem kell ragoznom, hogy bevált és ha lehetne 10 csillagot adnék neki.
Sok arcradírt próbáltam már, de mindig valami ismerősnél landolnak, mert egyik sem ér fel azzal, amit ez tud. Össze se lehet őket hasonlítani ezzel, főleg, ami a radírozó szemcsék mennyiségét illeti. Rengeteg apró szemcse van benne, amik elég puhák ahhoz, hogy ne sértsék fel a bőröm, viszont a mennyiségnek és a kis méretnek köszönhetően tökéletesen eltávolítanak minden durvaságot, elhalt hámsejtet.
Azt nem állítom, hogy nem pirosodik ki tőle a bőröm, de az enyém attól is bepirul, ha csak rálehelnek, szóval az nem mérvadó. :-)
Mivel nem használom olyan gyakran, azt sem igazán tudom megmondani, hogy visszafogja-e a pattanásokat. (Arra egyébként is ott vannak a koreai kencéim, azok szépen teszik a dolgukat.)
Viszont nem jön ki tőle pattanásom, ami pedig minden más radírtól elő szokott, és ez viszont nagy szó.
Pár éve az illata is kellemesebb, azóta semmi panaszom nincs rá.
Tény, hogy nem olcsó, de nekem minden fillért megér, és az is tény, hogy 1-1,5 évente veszem újra, immáron majdnem 10 éve rendszeresen. (Ritkán radírozok, mert mint említettem, csak módjával szereti a bőröm.) Ahhoz, hogy szinten tartsam a bőröm és rendesen fel tudjanak a krémeim szívódni, ez a termék elengedhetetlen.

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Egyetemista koromban ismerkedtem meg a márkával az NLC fórumon. :-)
Pár éve az illata is kellemesebb, azóta semmi panaszom nincs rá.

gabbica

2016. szeptember 16.

Nagyon megszerettem ezt a borradirt, lassan 2 honapja hasznalom es abszolut bevalt. Heti ketszer szoktam estenkent radirozni, szuper selymes utana a borom, tokeletesen vegzi a dolgat. Nem tul karcos, es nem szaritja ki a borom. A Sebium habzo gellel egyutt hasznalom, a ketto egyutt szuper parositas, javult a borom allapota lathatoan miota bevettem oket a napi rutinba, de csodat azert nem kell varni tole. Egy mogyoronyi nekem eleg belole, igy lassan fogy. Biztos, hogy ujra fogom vasarolni, abszolut ajanlas!

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Janaina

2016. június 14.

Egy ideje használom a többi Sébium termékkel együtt (habzó gél, hidratáló, lemosó és póruskrém) (ezt már újravettem egyszer), a kritikának így lesz az összesre és csak erre vonatkozó része is.
Együtt:
+ szinte eltűntek a pattanásaim
+ a mitesszerek is minimálisak, a T-zónában a pórusaim javultak, de még nem az igazi
- a bőröm még mindig gyorsan zsírosodik
Bőrradír:
+ jól radíroz, de nem irritája a bőröm, nem pirosodik ki utána az arcom

Két-három naponta használom, közte pedig a habzó gélt.

Janaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Együtt:
+ szinte eltűntek a pattanásaim
- a bőröm még mindig gyorsan zsírosodik
Bőrradír:
+ jól radíroz, de nem irritája a bőröm, nem pirosodik ki utána az arcom

Két-három naponta használom, közte pedig a habzó gélt.

emcuscicus666

2016. május 18.

A Sebium geles arclemosoval egyutt vasaroltam 3 honapja, azota is rendszeresen hasznalom, es meg mindig nem fogyott el. Onmagaban is csodasan radiroz, arctisztito kefevel felturbozva pedig csodakat tesz.
A borom sokkal egysegesebb, puhabb ugyanakkor rugalmasabb. Mitteszerek ugyan akadnak meg, am a pattanasokat teljesen megszuntette ez az arcradir, es az emlitett lemoso. Igaz, soha sem volt sok egyszerre, de 1-2 neha azert akadt. Am mostanra mar nincs problemam ezzel.
Mar rendelem is a kovetkezot, nehogy veletlenul elfogyjon.
Nekem megeri az utolsi centig. :)

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Mar rendelem is a kovetkezot, nehogy veletlenul elfogyjon.
Nekem megeri az utolsi centig. :)

Orsolya13

2015. április 22.

Számomra ez az eddigi legjobb arctisztító gél, kb. két hete használom 2-3 naponta és tényleg szebb tőle a bőröm (pedig mindig sokat szenvedtem vele és kényes az arcbőröm). Semmi rosszat nem tudok róla írni, teljesen meg vagyok elégedve és végre valami ami nem szárít. Megéri beruházni rá és nem is fogy olyan gyorsan.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Rhamnose, Xylitol, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/