KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DobreiA

2017. szeptember 27.

Nélküle is meglennék sajnos azt kell, hogy mondjam ... Első negatívum, hogy a kupakot csak törölközővel tudom lepattintani, SZÖRNYŰ. Az arcom nekem is kiszáradt tőle ... Nem jó.

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hanna83

2017. február 20.

Nem vált be. Jól tisztít, de nagyon szárít, és gyorsan megromlik. Számomra pénzkidobás volt.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

felhasznalovagyok

2016. december 7.

Nem értem miért írják többen is hogy szárad tőle a bőrük és nem habzik. Nyilván először egy kis vízzel fel kell habosítani a kezedben, és egyből puha habbá válik, nagyon kíméletes. Több mint két éve használom és nagyon szeretem. A bolti szappanoktól nagyon száraz volt a bőröm és fürdés után egyből húzódott, de ez javított a helyzeten, és szerencsére keveset kell használni belőle úgyhogy sokáig tart. A problémát nem teljesen oldja meg mert szerintem a víz keménysége miatt ilyen érzékeny a bőröm, de sokat segít.

felhasznalovagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Makk Zsuzsó

2016. június 23.

Tusfürdőnek használtam és nagyon jól kezelte a bőrbroblémát, amire való. Egyáltalán nem szárít, kellemesen habzik, jól tisztít és hamar elmúltak a seborrheás foltjaim.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

heyitseszter

2016. február 21.

Rengeteg illatmentes, kíméletes lemosót kipróbáltam az elmúlt években, de sajnos mindegyikkel az volt a tapasztalatom, hogy még két lépésben sem tisztítanak kellő képp - gondolok itt a sminkre. Bioderma arclemosóit még nem próbáltam, és mivel a legjobb arclemosók közé sorolta a Beautypedia és az INCI is megfelelő, ezért úgy gondoltam egy próbát megér.

Géles állagú lemosó, ami az általam eddig használtakkal ellentétben habzik. Kíméletesen tisztít, két lépésben a sminket és szempillaspirált is lehozza (micellás vizet már csak a teljes alaposság kedvéért kell használni) Nekem kombinált bőröm van, ami télen szárazabb, egyelőre nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőröm. Úgy tűnik, hogy sokáig elég lesz a 200ml-es kiszerelés, ami jó hír, mert drágább arclemosóról van szó. Alapvetően az eddigi legjobb arclemosóm a kategóriában!

Két negatívumot tudok felhozni: az egyik, hogy nekem nagyon érzékeny a szemem és sajnos ha nem figyelek eléggé, csíp nagyon, a másik pedig a kupak, amit nagyon nehéz felnyitni.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Tunderviragos

2015. július 12.

Évek óta bioderma termék szeretők vagyunk, párom őt használja minden és neha en is, :-). Gyönyörüen rendben tartja a seboreas boret, nekem csak gyengeden tisztit es nem szarit. Mindig ujravevos allandó termék és ha jól emlekszem szappanmentes is.

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

guccigirl

2013. június 17.

A krémjéhez kaptam ajándékba, tehát annyira nem fáj a dolog, mert nem került pénzbe. Röviden megfogalmazva számomra rettenetes. Soha semmi nem szárította még így a bőrömet, olyan érzésem van , hogy ha megemelem a szemöldököm, a homlokomon szétreped a bőr, annyira feszül. A habzása még nem tűnt fel (=nincs). Nagyon zsíros bőrűeknek jó lehet, de akinek egy kicsit is száraz a bőre, az felejtse el. Én az ecseteimet mosom most ezzel, arcon megbukott.

guccigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

szuperninaa

2013. április 20.

Gazdaságos, átlátszó sűrű zselé, kíméletesen tisztít, de hidratálni jó utána. Habzása közepes mértékű,és az íze keserű... :-D Egész jó lenne, de nem csodaszer, és az ára igen borsos.

szuperninaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

bélám

2013. március 26.

Sírva kell lemondanom róla. A bőröm rozaceara és dermaitiszre hajlamos. Nagyon sokat szenvedek vele :( Pedig régen babapopsi bőröm volt. Még kamaszkoromban is. Most meg már a sírás kerülget minden nap.
Egyszerre vettem meg a gélt és a Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive krémet. A gél annyira szárít, hogy ha megemelném a fülemnél a bőrömet, le tudnám emelni az arcomat :( A krém pedig nem segít, mert nagyon vékonyka, és a gél teljesen kikészíti az arcbőrt. Lehet, hogy a krém önmagában majd jó lesz (nyáron talán), de együtt - pláne a gél => katasztrofális a végeredmény.

bélám
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

j.szintuska

2013. január 12.

Imádom ezt az arclemosót, a micellással együtt tökéletes párosítás a számomra:)

j.szintuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Imádom ezt az arclemosót, a micellással együtt tökéletes párosítás a számomra:)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.