KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4706 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a szemkörnyéki finom bőr ápolására kifejlesztett hidratáló gél. Különleges összetételének köszönhetően a bőrt feszessé és simává teszi.

Illatanyagmentes.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

Krémmánia Kedvencek a -től
felhasznalovagyok

2017. március 12.

Nekem kellemes elményem van ezzel kapcsolatban, jól hidratál, puhább tőle a bőröm, nem olyan fáradtak a szemeim. Csodát nem kell tőle várni, semmilyen krémtől sem.

felhasznalovagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

vkovacs20027

2016. november 20.

Nekem egynek jó volt,de valahogy már amikor megvettem tudtam ,hogy ez nem újravevős:-(sajnálom,mert annyira nem egy olcsó termék,de nekem még a karikákon sem javított:-(

vkovacs20027
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

nikimanó

2016. november 1.

a szemem körül is sikerült kicsit hámlasztanom, emiatt vettem. és hogy az alapozó szebben terüljön. igazán egyik problémára sem jó. nem használ de nem is ront. semmit se csinál, nem irritál, de semmi jó hatását se látom, nagyon könnyű, ilyen valamit odakenek-szerű, nem hiszem, hogy érdemes megvenni....

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Emma Woodhouse

2016. június 9.

Én eddig bármit kipróbáltam a szemem körül, az vagy csípte a bőrömet, vagy kukacosodott, vagy a szemgolyómat (!!) csípte vagy ezek valamilyen kombinációját művelte. Ez a krém egyiket sem teszi, nem puffad fel tőle a szemem alatt lévő táska, nem zsírosít, csak hidratál. Kár, hogy ilyen drága.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Bridddzs

2016. május 13.

Itt az oldalon sikerült megvásárolnom. Azért döntöttem mellette, mert apró piros kiütések jöttek ki a szemem körül és reméltem,hogyha csak ezt használom,akkor csak nem fog allergizálni. Így is lett. A piros pötyik elmúltak, ápolt lett a szemem körül, az apró ráncokat kisimította, üdébb lett a szemem körüli terület. Az eredeti árért nagyon meggondolnám,hogy megveszem e... mivel drága ezért minusz egy *.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Makk Zsuzsó

2016. április 22.

Régebben használtam, mikor még szó sem volt ráncokról. Elég gyengécske, mégcsak nem is hidratált.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

DianaS

2016. április 10.

Átlagos, semmi plusz. Szerintem nem egy rossz termék, mert tényleg szépen ki simít és ápol, de nagy változást nem csinált, drágának tartom ennyiért. Nekem nem szárította a bőrt, inkább feltöltötte. Egyszer elég kipróbálini.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

annylla

2016. február 23.

Kevéssé ránctalanít. Más tápláló krémmel együtt kisímitja a szemkörnyék bőrét. Önmagában kiszárítja a szemkörnyéki bőrt. Viszont hamar felszívódik a bőrbe, matt hatású. Az árát sokallom.

annylla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

fashionismy

2016. január 21.

Nekem olyannyira érzékeny a szememkörüli terület, hogy szinte mindig piros a szemem a külső vébe. Sajnos 1 hét után nem vettem észre olyan nagy változást és javitást ezzel kapcsolatban, de jól hidratál. Egy próbát megért.:)

fashionismy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

sabina995

2015. december 1.

Nálam nagyon jól teljesít. Nem okoz irritációt az alapból nagyon érzékeny szemkörnyékemen. Elég jól hidratál. Most még maradok ennél de a későbbiekben majd átváltok valami olyanra ami jobban hidratálja majd a szemkörnyékemet.

sabina995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék