KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Gyengéd arctisztító micella oldat pigmentfoltos bőrre. Hatóanyagai aktívan gátolják az újabb pigmentfoltok megjelenését. Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, vízálló sminket, nem irritál. Használat után nem kell lemosni. Tonizálóként is alkalmazható. Hidrokinon mentes.

Kiszerelés: 200 ml

googles

2015. június 11.

Én is használom már jó ideje. Semmi de semmi hatását nem látom pigmentfoltok, vagy egységes bőrszín terén. Pedig pont ezért vettem. Érdekelne, bennem van-e a hiba, vagy más is ezt tapasztalta. Ahhoz túl drága, hogy semmi extra hatása ne legyen a tisztításon túl.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

Leila-79

2013. május 6.

Ezt ajánlotta a bőrgyógyászom lemosóként,de semmi értelmét nem láttam...megvártam amig elfogy és el is felejtem..nem okozott pattanást,ezért adok 2 csillagot

Leila-79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Hidratálók: Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-2

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.