KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioemsan

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. október 8.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Gondosan kifejlesztett, friss gyógynövény illatú termék, mely középpontjában az aktivált víz, rozmaring, csalán, zsálya, gingko, citromfű gyógynövénykivonatok, továbbá Manju és értékes Manju tengeri só áll. A fej savvédőköpenyét támogatja természetes funkciójában és gátolja a gyors zsírosodást. A búzaprotein könnyen fésülhetővé, dússá és ragyogóvá teszi a hajat. A tiszta illóolajok (rozmaring, zsálya, levendula, boróka, teafa, bergamott-menta és bazsalikom) kellemes illatot biztosítanak, és ezzel egyidejűleg a különleges technológiánkkal kombinálva alkalmazhatóak a zsíros haj és korpásodás megszüntetésére egészséges fejbőr és ragyogó, dús haj biztosítására.

Kiszerelés: 200 ml

Krémmánia Kedvencek a -től
zsuzzzsi

2017. május 20.

Nagyon jó kis sampon, már a sokadik flakonnal használom el. Heti 2 hajmosással majdnem 2 hónapig bírja, pedig elég hosszú a hajam. Mondjuk 2x mosok hajat, de csak a második mosásnál használom ezt a sampont. Az első mosást egy olcsóbb, de azért "méregmentes" samponnal végzem, és csak a második körben használom ezt úgy, hogy jó alaposan megmasszírozom vele a fejbőrömet, és kicsit rajta is hagyom. A zsírosodásban nem vettem észre különbséget, de nálam a korpával ez az egyetlen termék, ami elbánik. Húzós az ára, de használ, és kiadós is, úgyhogy már legalább egy éve állandó lakója a fürdőszobának.
Ja! És egy kiruccanásra csak ezt vittük magunkkal, a férjem samponját nem, ezzel mosott hajat, és teljesen odavolt, hogy ilyet többet ő nem kér, mert olyan a sörénye, mintha hajfénnyel lenne befújva. Tényleg csillogott-villogott a haja, ami nyilván egy női loboncnál nem hátrány... de ő nem tartotta elég maszkulinnak a frizuráját. :D

zsuzzzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

O

2016. november 22.

én leszek a másik, aki lepontozza sajnos. ennyi pénzért többet vártam, de semmi pluszt nem tapasztaltam. hosszú hajam van, aminek szárazabb a vége és zsírosabb a töve, de még egy nappal sem tudtam kitolni a hajmosást.

O
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

hajasbaba

2014. május 3.

Az első flakonnál járok, de már én is tapasztaltam azokat a pozitívumokat amiket lejjebb írnak. Én úgy használom, hogy egy picit nyomok egy pohárba, majd a zuhanyrózsával teletöltöm meleg vízzel, emiatt picit fel is habosodik majd ezzel a samponos pohár vízzel öblögetem csak a hajam, picit bele is masszírozom. Pár percig rajta hagyom, majd leöblítem tiszta vízzel. Szerintem ezzel a technikával hónapokig elég lesz, így talán az ára sem olyan vészes.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

anszan

2014. április 22.

Sajnos nekem ez a sampon nem jött be, pedig nagyon akartam. Gondoltam, majd a lányommal együtt használjuk, mivel neki hamar zsírosodó, nekem korpás hajam van. Neki hosszú a haja és 2 naponta mossa, nekem nagyon rövid, így ő használta el kb. a 3/4-ét, én a maradékot, de a hajunk állapotán semmit sem változtatott, igaz nem is rontott. A 2 csillagot az összetevői és az illata miatt kapja, biztos, hogy nem fogom ennyi pénzért újra venni.

anszan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

szitakötő

2013. november 27.

A második flakonnal használom, az első kb. 4 hónapig volt elég, heti egy hajmosás mellett. A korpát eltüntette, a hajam erősebb és egészségesebb lett a lenövésnél. (Melírozott a hajam, a szőkített tincseket nem tette rendbe, de nem is vártam tőle.) Vízzel felhigítva szoktam használni. Horrisztikus ára van, de segítségével ritkábban kell hajat mosnom (előtte is natúr sampont használtam, azzal heti 2 hajmosás kellett), így visszaosztva havi szinten annyira nem mellbevágó az ára, de egyben mégis vérző szívvel adok ki érte ennyit.

szitakötő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Josie

2013. január 3.

Ediig egy flakonnal használtam el belőle. Eleinte nem volt valami pozitív a hatás, de gondoltam ha már megvettem, nem is olcsó pénzért, akkor kitartok. Eredmény: kb. mire a flakonból több mint a felét elhasználtam nagyon szép hajam lett. Fényes, puha, egészséges. Ezek után sem hajhabot, sem hajfényt nem használtam. A korpásodás eleinte kitartóan megmaradt, aztán minimalizálódott, a végére szinte nem is volt. Összegezve nagyon jó termék, az illata is gyógynövényes, de kellemes. Balzsamja nélkül használtam, de így is szép hajam lett. Drága, de valamit valamiért.:) Ja és igen, én is hetente mostam hajat vele!

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

BabyDoll

2012. január 29.

Nimrod kérdésére megszületett a válasz: ÉN! Mellesleg nem is 8000 forint az ára, hanem "csak" 6000. Tényleg sok, de ennek a samponnak a megvásárlása életem egyik legjobb döntése volt.
Már nem használok se hajfényt, mert szép fényes lesz a hajam, se hajhabot, mert kellemes tartást ad, se csodatevő hajpakolást, mert puhává és élettelivé varázsolta a hajam. Egy szó, mint száz, ezeket megspórolva, kiderül, hogy azért annyira nem is drága.
Nagyon kevés kell csak belőle, és a második öblítés után már egész kellemes mennyiségű habot kapunk. Az illata gyógynövényes, egészen megszerettem. Ami még érdekes, hogy egyre ritkábban kell hajat mosnom (hetente, másfél hetente, - tudom, durván hangzik), persze ez köszönhető annak is, hogy már nem használok mindenféle vackot, de olvastam, hogy sokan ennek a samponnak köszönhetően egész jól kontrollálni tudják a hajuk zsírosodását. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!

Utólagos megj.: nagyon gazdaságos, derekamig ér a hajam, bő 3 hónapra (!) elegendő egy flakon (200 ml).

BabyDoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Zöld színanyag.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.