KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BioHair

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reri93, az összetevőket feltöltötte: fflora13, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Samponok

A sampon a zsíros és csomós haj kezelésére alkalmas. Árvalányhaj, vizitorma, páfrány és csalán kivonatot tartalmaz, melyek hatóanyagai szabályozzák a faggyútermelést és helyreállítják a haj és fejbőr zsírosságának egyensúlyát. A természetes hatóanyagok révén pozitív hatást fejt ki a faggyúmirigyekre és megakadályozza a mikroorganizmusok túlszaporodását, melyek a zsíros fejbőr kialakulásának fő okozói.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Deena

2017. október 12.

Kíváncsiságból vettem meg a terméket, nem igazán használtam még ilyen fajta bio terméket, de nem tudok sajnos róla pozitív tapasztalatot írni, nekem zsíros típusú a fejbőröm így minden 3.napon mosnom kell.

1. A termék nagyon kiszárítja a hajam, a fejbőröm mondjuk kevésbé zsíros, de a hajam irtó száraz lesz tőle.
2. Tényleg nem túl gazdaságos, én 2x szoktam mosni, de első mosásnál fel sem habzik... második mosásnál épphogy, de abból bőségesen teszek rá.
Nekem az illatával nincs semmi bajom, kellemes.

Deena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Nekem az illatával nincs semmi bajom, kellemes.

dandelion

2016. október 24.

Nem túl gazdaságos sampon, nagyon sok kell belőle, ezen kívül éppen, hogy csomósítja a hajamat, nagyon nehezen fésülhető utána, még balzsammal is. A nyugtató hatása sem érvényesül nálam, és az ára is nagyon magas.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Virvatuli

2016. október 8.

Ajándékba kaptam, sejtettem, hogy nem leszünk jóban, mert az én hajam száraz... Tettem azért egy próbát, aztán odaadtam a fiúmnak, mert neki könnyen zsírosodó-korpásodó haja van. Nem szerette, nem lett tőle szép a haja, és nagyon hamar újra kellett mosnia. Szóval nekünk nem vált be. Ennyi pénzért meg biztos nem venném meg.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

orsesz

2016. április 25.

A fodrászatban mindig ezzel mosták a hajam és 1 nappal tovább is bírta plusz az illata csodás!!! De nem ruháztam be rá, mert pont 1 héttel előtte vettem sampont, meg az árát is sokallom. Zsíros hajra viszont még keresem az igazit (mert eddig nekem mindig a 2 véglet volt minden samponnál: vagy nem ér semmit még akkor se ha 3x mostam ki, vagy úgy kiszárítja a hajam, hogy csak nagyobb kárt tesz), úgyhogy szerintem lenyelem az árat és beruházok rá. Összességében a fodrásznál való látogatások tapasztalatai alapján elégedett vagyok, ha hosszabb távú használatnál változik valami, még jelentkezem.

orsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

kovacsrekaa

2016. március 16.

Nagyon szeretem, ez a kedvencem. Szalonba csak ezzel kerem a hajmosast :) Itthonra narancsosat vettem, de majd ezt is meg fogom venni :) 3-4 napig szep tole a hajam, illetve az illataert oda vagyok :)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

kovacsnikoletta92

2016. február 15.

Eddig csak a szalonokban találkoztam vele, de nagyon jó tapasztalatom van róla. Vágás és szárítás után nekem 4 napot kibírt vele a hajam és nagyon jó tartása volt lakk nélkül is. Szerintem igen is extra, hogy +1 nappal kitolja a hajmosást és az illata is finom.
Ki fogom próbálni otthoni használatra is.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Ki fogom próbálni otthoni használatra is.

Kamillavirag

2016. február 7.

Nem vettem meg de a lány ezzel mosta a hajamat a szalonban de nagyon nem jött be. Az illata nagyon tetszik viszont már másnap elkezdett viszketni a fejbőröm és harmadnap pedig elképesztő zsíros lett..

Kamillavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Bnemrita

2015. július 15.

Juj, nagyon nem... :( Hagytam magam rábeszélni a hajszalonban, 1500 Ft-ért nem mondom, hogy hú, de drága, de nem is olcsó mondjuk... Nem habzik eléggé, sprőd és extra-gubancos lesz tőle a hajam, "egy kiló" hajbalzsam kell a használata után. Engem az illata is zavar, amolyan mű-gyümölcsös. Én senkinek sem ajánlom és nem is fogom újravenni, hülye voltam, hogy egyszer is rábeszélhettek. Sajnos, azt hittem, hogy olyan, mint a Faith in nature sampon.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Lilibell

2015. július 4.

Már majdnem az első tubus vége fele járok, és igazából megteszi a dolgát, de semmi extra. Egy nappal kitolja nekem a hajmosást így 4 naponta elég megmosnom a hajam. Nekem tetszik az illata, 2-szer szoktam átmosni vele a hajam. (mint eddig minden samponnal)
Balzsamot mindig használok de csak szigorúan a hajvégekre. Igazából ha valaki nem akar áldozni 4-5000 forintos gyógyszertári készítményekre, ez egy arany középút lehet. 4 csillagot kap, mert szerintem kicsit lehetne ennél még jobb is. A hajam igazából könnyű és puha tőle és fényes is.

Lilibell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Doreen_D

2015. június 9.

Jó kis sampon az én zsíros/korpás hajamra. A leírása szerint 2x alkalmazom egy hajmosás alatt, és nagyon szépen tisztít. Más samponokkal hiába mostam 2x a hajam, mindig találtam korpát, ennél még nem fordult elő. Tetszik, hogy bio, az illata nekem kicsit intenzív, de finom. Csodát nem művel ugyan két mosás közt, nem zsírosodik kevésbé a hajam tőle, de rosszabb se lesz.

Doreen_D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Hidratálók: Fructose, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.