KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BioHair

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AzAlex, az összetevőket feltöltötte: Phoeniix, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajápolók

A BioHair hajápoló fényszérum fényessé, formázhatóvá, csillogóvá és puhává teszi a hajat. A göndör és szétfésülhetetlen tincsek is kezelhetővé válnak általa. Töredezett hajvégekre különösen javasolt. Jojoba olajat, E vitamint, illetve UVB napvédő filtereket tartalmaz, amelyek megvédik a hajat a napsugarak és a szabadgyökök káros hatásaitól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hujepicha

2017. november 9.

Legjobb hajvég ápoló szérumom! Hajmosás balzsamozás és utána ez a kis cucc törülköző száraz hajra ( kb 8-10 pumpálásnyi) és kész is van a tökéletes előkészület egy tökéletes frizurához! Én betáraztam belőle több flakonnal biztos ami biztos....

Hujepicha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

stiles

2017. november 2.

Furcsa szaga van, de ezen kívül meg vagyok vele elégedve. Nedves (nem vizes!) hajon, hajmosás után, hajszárítás elôtt szoktam haszálni. Kevés kell csak belôle, 1-2 pumpa elég az egész hajamra, így lassan fog. Ápolja a (nagyon hosszú) hajamat, puhább lesz tôle, könnyebben tudom kifésülni, ugyanakkor nem nehezíti el. Szerintem nem drága, fôleg mivel tényleg kevés kell csak belôle. Nem fogom újravenni, mert illatanyagot tartalmaz, de ezt az üveget elhasználom.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Geiranger

2017. augusztus 30.

Már írtam a Biohair mandula samponja alá egy véleményt, ő volt a másik termék, amit beváltottam. Újfent azt kell, hogy írjam, nagyon megérte. Ennek is szuper illata van, s valóban védi a hajszínemet a fakulástól. Puhává teszi a hajam, közben nem nehezíti el. Hamar beszívódik és igazából egész napos táplálást biztosít. A töredezésről nem tudok nyilatkozni. Fél éve egy elrontott szőkítés miatt 1-2 tincs félig leégett, de ezek sem váltak sprőddé, s mára már le is nőttek. Hozzá kell tennem, hogy nagyon odafigyelek a változatos, vitamindús étrendre, s sok energiát fektetek a hajam belső táplálásába, úgyhogy igazán nincs problémám vele. Szóval nem tudom, egy sokkal jobban igénybevett hajon hogyan működne. De egy próbát megérhet. Az ára kissé borsos, de ha elfogy, akkor bizonyosan veszek.

Geiranger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.