KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioheal

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. április 18.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Szépségvitamin baktövissel, kollagénnel és hialuronsavval

A Bioheal Igazgyöngy lágy kapszulákban olyan természetes növényi kivonatok, vitaminok, ásványi anyagok és egyéb egyedi összetevők találhatóak, melyekre nagy szüksége van a hajhagymáknak, bőrnek és körömágynak.

• azoknak, akik gyorsabb hajnövekedést szeretnének
  • azoknak, akik szeretnék megőrizni bőrük fiatalságát
  • törékeny és repedezett körmök esetén
  • kiegyensúlyozatlan, rendszertelen táplálkozás esetén