KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biointimo

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2015. július 20.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Egyes vulkáni kövek infravörös kisugárzását gyógynövények jótékony hatásával ötvöző, fehérneműre ragasztható öntapadós párna, mely kiváló fájdalomcsillapító hatással bír. Felbontás után a levegővel érintkezve melegedni kezd, és az infravörös sugarakon kívül jótékony meleget is áraszt. Végső hőfokát(a 40-45 C-ot)kb. 20 percen belül éri el, és 10-12 órán át is folyamatosan fenntartja. Kiváló segítség:

• a gyakran fellépő menstruációs görcsök, vagy
  • a derékfájás csillapításában,
  • az ovuláció beállításában,
  • a szülés utáni regenerációban
  • vagy akár a helyi fogyás elősegítésében is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tatinta

2017. november 13.

Nekem havonta 1 nap halál. Legszívesebben melegvizespalackkal, Flectorral/Apranax-szal teletömve szeretnék elvackolódni. De mivel ezt nem lehet, ezért vegetáltam. Aztán megtaláltam ezt a csodát. Gondoltam, kipróbálom, hátha. Nekem tökéletesen bevált, a mérete is pont jó (legalábbis nekem), elvileg 8-10 óra melegítést ígér, nekem ez reggeltől estig teljesen jó, egyszer félretettem és még reggel is meleg volt. Azóta nem kell 3 óránként bevennem fájdalomcsillapítót, elég a napi 2-szeri adag is, de volt már olyan is, hogy nem kellett bevennem. Szóval én csak ajánlani tudom.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Orsamorzsa

2017. november 10.

Nagyon felfázós tipus vagyok és nekem ez olyankor sokat segít.

Orsamorzsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Nagyon felfázós tipus vagyok és nekem ez olyankor sokat segít.

bodri95

2017. május 25.

Szerintem nagyon jó ötlet csak személy szerint kicsinek találom. Nekem remekül melegített sok-sok órán keresztül, azt nem mondom hogy megszűntem görcsölni, de kellemes volt. Egy melegítőpárna azért jobb

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

LadyRetexis

2017. május 3.

Nekem nem melegedett fel (használati utasításban leírtak szerint használtam). A mérete pont semmire nem elég szerintem, kétszer ekkorának kellene lennie. Így eléggé pénzkidobás volt...

LadyRetexis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Damayanti

2017. február 23.

Update: végül nekem abszolút nem melegedett fel az ígért szerint, épphogy melegecske lett és azt tartotta kb. 1 órán át aztán már csak testhőmérsékletű volt. Erősebb görcsnél jelentem kakit sem ér, ennyi erővel semmit sem kell használni és az ingyen van... Továbbra is AlgoflexM plusz otthoni melegítő palack forróvízzel megtöltve együtt segít. A palack legalább tényleg meleg és tényleg hosszan tart... Pedig nem lehet lejárt sem a termék amit vettem, mert 2019-ig jó a feltüntetett dátum szerint és sértetlen csomagot vettem, de a 900 Ft is sok volt ezért az alig valami kis izéért...

Nem rossz. Nem is csoda szer, de melegít (na közel sem annyira mint ígéri, csak egy kicsit, és erősen oda kell simítani, ha igazán érezni akarom azt a kis nem túl forró, de azért egész meleget)és ellazít, igaz, nem nagyon erős görcsre próbáltam, csak "sima" viselhetőbb, de azért kellemetlen fájdalomra, majd kíváncsi leszek hogy működik erősebb görcsnél, bár azt se bánnám ha nem kellene bevetni mert nem lenne több olyan nap :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Annoocska

2017. február 21.

Most próbáltam ki először és elég szkeptikus voltam,mivel eddig a rosszabb napokat kb csak gyógyszerrel tudtam átvészelni. Így elsőre elég jónak tűnik,nekem rendesen felmelegedett és a fájdalmat is mérsékelte. Most adok neki 4 csillagot,aztán majd meglátjuk mi lesz.

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

ptranna

2016. december 9.

A szervezetem sajnos nagyon nem bírja a görcsoldó, fájdalomcsillapító gyógyszereket azokon a napokon. Eddig melegvizes palackot, zselétasakot tettem az alhasamra, de ez csak akkor működik, ha itthon vagyok. Nekem sokat segített ez a termék. 10-12 órán át tartja a meleget. Negatívumként csak annyit tudnék felhozni, hogy a sokadik óra után elkezdenek összeállni, megkeményedni a benne lévő szemcsék. De ez tényleg csak kb. a 8. óra után jelentkezik - annál tovább nem is nagyon ajánlja a használatát.

ptranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

sdm

2016. november 13.

Olcsóbban tudtam venni, mint az itt feltüntetett ár.
Jól felmelegszik,segít átvészelni a nehezebb órákat. Ragadhatna jobban is, és méretileg is egy picit lehetne talán nagyobb. Összességébe nem rossz, megy a 4 csillag.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Olcsóbban tudtam venni, mint az itt feltüntetett ár.

Levendula

2016. november 9.

Nekem sajnos nem jött be ez a termék! Lehet, hogy gyári hibás volt, amit vettem, de nekem a 3 tapaszból egyik sem melegedett fel rendesen. Épp csak langyos lett, még a bőrőm is melegebb volt a ruha alatt, mint a kibontott tapasz. Mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, de több óra múlva sem melegedett fel rendesen, így kidobtam. Az ígért 45-50 fokot még csak meg sem közelítette.

Levendula
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

gabolda

2016. november 8.

Mostanában nagyon görcsölős vagyok. Van egy vagy két nap, amikor mozdulni sem bírok, hányok is a fájdalomtól. Nem nagyon hatnak a régi gyógyszerek sem, amik amúgy is nagyon erősek és nem szívesen veszek be belőle sokat. Próbálok alternatív dolgokat kipróbálni, így találtam rá erre a tapaszra is. Gyógyszerek még mindig kellenek, de nem olyan sok mint eddig. Csodát nem tesz velem, de határozottan enyhít a görcsökön. És nem csak 12órán át meleg, több mint egy napig bírta.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.