KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lialea, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges nappali arcápoló balzsam, komplex hidratáló, valamint öregedésgátló hatású anyagokat tartalmaz.

Krémmánia Kedvencek a -től
eperjeske

Korcsoport: >54
2015. április 9.

Sajnos nagyon egyet kell értenem natasával! Nekem jól bevált néhány Biola-termék, bár inkább testápolásban, egyébként még az egyik szemránckrémjüket szeretem. Ebből kiindulva próbálkoztam ezzel a termékükkel, így ez volt az első Biola-arckrém, amire pénzt adtam ki, de nagyon nagy csalódást okozott! Az illata sem kellemes, de bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma a készítménnyel! Én is úgy érzem, hogy mintha kevés lenne benne a bőrömnek a tápanyag és a nedvesség, sőt az anti-aging hatása nem mutatkozik, bár ehhez talán hosszabb idő kellett volna!
DE még ez sem a legnagyobb gond vele, hanem hogy az arcomon néhány napi használat után több fájós piros göb jelentkezett! Nem pattanások, nincs bennük genny, még savó is alig, csak kemény kis duzzanatok, amelyek nagyon nehezen múltak csak el!
Gondoltam, mentsük, ami menthető, és mivel dekoltázsra is ajánlják a csomagoláson lévő szövegben (megjegyem, a csomagolása ma már sokkal elegánsabb, mint itt a képen!), bekentem egy este a szép színűre bernult dekoltázsomat ezzel a krémmel. Másnap reggel pedig elrémültem, mert az egész bőrfelületemen piros, fájós (és itt még viszketős is!) puklikat láttam!
Mehet a kukába a Biola Bíborka! Hiába szépek az összetevői azt nézve, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz, ha azok közül valamelyik ennyire képes allergizálni!
A csomagolása viszont már régen nem ilyen, szebb! De ez nem elég egy arckrém újravásárlásához!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 9.

guffaw

2015. február 28.

Nyárra nem rossz arckrém, kicsit vizes, ezért melegben jó. Télre, szélben, hidegben viszont kevés. Van még itthon, szerintem nyáron elhasználom. Ugyan sokkal jobb nem lett tőle az arcom, de legalább rosszabb sem - nálam már ez is eredmény.

guffaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

crazy cat lady

2014. június 29.

nővérem használta, aki lassan közel van a 30-hoz, szintén kombinált bőre van, pattikat nem okozott neki, nem irritálta. azt mondta, hogy jól hidratál, de ezen kívül semmi pluszt nem észlelt és az öregedésgátló hatást sem. el akartam kérni tőle, hogy ha nem kell neki, akkor adja nekem, de valamiért mégis szerette és nem adta. :D

crazy cat lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

nickie23

2014. május 13.

Először a jázminpakócásat vettem meg januárban, márciusban ilyen krémet, felváltva használom, mindkettő jó, ez könnyedebb állagú gél-krémnek mondanám, illata nekem nem jön be, a nagyon száraz bőrre kevés lehet. Ápolja, szépíti a bőrt, én mostanában próbáltam ki a jojoba- és az avokádó olajat estére nedves bőrre bemasszírozva, és reggelre kisimul, még szebb a bőröm, de csak heti pár alkalommal, nappalra pedig biola krémeket és jól működik így a dolog. Ajánlom mindenkinek, próbálja ki a neki szimpatikus arctejet, arclemosót, krémet stb... mert natúr, bio, és hatásos!

nickie23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Esztella

2014. május 12.

PÁRATLAN CSODASZER! SOHA ILYEN SZÉP MÉG NEM VOLT A BŐRÖM!
T-vonalban zsíros, kétoldalt enyhén rozaceás száraz a bőröm, és ez tökéletesen ápol, nem fényesedeik ki.

Esztella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

PÁRATLAN CSODASZER! SOHA ILYEN SZÉP MÉG NEM VOLT A BŐRÖM!

n.andrea

2013. november 23.

A második flakon vége felé járok. Szeretem mert gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, illata jó, nekem egy pumpálásnyi elég az arcomra, de fél óra múlva már elkezd zsírosodni a bőröm, nem igazán puhítja a bőröm, és a leírás szerint gyulladáscsökkentő hatása is van, amit én egyáltalán nem vettem észre. Nem hinném, hogy újra veszem, tovább keresgélek, most télre pedig vettem más márkától, mert ez a krém télre valóban kevés.

n.andrea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

natasa

2013. július 9.

Csomagolása igényes, praktikus és higiénikus a pumpás kiszerelés. Az illata picit tömény, de végül is nem rossz.
A bőröm hamar beszippantja ezt a balzsamos krémet, nem ragad, nem fénylik. Viszont a vízhiányos részeknél mintha kevés lenne, és lehet, hogy öregedésgátló anyagokat tartalmaz, de hatása ezen a téren szerintem zéró. Kicsit drága, szerintem hamar el fog fogyni, mert 2-3 pumpálásnyit is igényel a bőröm.
Amióta használom hol itt, hol ott belobban egy-egy mitesszer, ezt most figyelni fogom: ha a krém hozza ki, akkor a Biolával nem kísérletezgetek tovább. (Mondjuk a zöld arcradír az szuper.)
Jó lenne, ha vissza kellene jönnöm felpontozni, amikor elfogyott, de egyelőre nem úgy néz ki a dolog...:-(

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

shpgrl08

2013. február 24.

A zink és a Titatnium nem bőnyugtató hatása miatt került be?

shpgrl08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 24.

A zink és a Titatnium nem bőnyugtató hatása miatt került be?

Letti

2012. augusztus 16.

Az illata nagyon különleges, engem a muskátlira emlékeztet. Az állaga nagyon jó, könnyen felszívódik, viszont az én bőrömön többszöri barátkozás ellenére is piros pattanásszerű képződmények jelentek meg. Olvastam róla, hogy ez a magas hatóanyag tartalom miatt lehet. Még teszek pár kísérletet...

Letti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Pernilla-J

2012. június 16.

Könnyű, jó hidratálókrém. Az illata nekem kicsit kellemetlen, de a biokozmetikumoknál ez előfordul, meg lehet szokni. 4*-ot kap, mert azért az árát is sokallom kicsit. A hatása rendben van.

Pernilla-J
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.