KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érzékeny szemkörnyékre, a smink alá is kiválóan alkalmas, gyorsan felszívódó különlegesen hatékonyan hidratáló, vitalizáló és tápláló szemránckrém. A ligetszépe, komló és perilla kivonatai az újrastrukturálódást segítik elő. A kisimuló, üde szemkörnyék kialakulását biztosítja a hyaluronsav és szemvidítófű kivonata. A Ligetszépe-Bíborkasvirág (Echinacea) szemkörnyékápoló anti-aging, ránctalanító multivitamin komplex, A-, Q10-,B3-,B5-,C-, E-vitaminokat tartalmaz. Bőrtápláló, bőrvédő tulajdonságokkal rendelkező szemkörnyékápoló. bio minősítésű szemránckrém, ökológiai termelésből származó növényi olajokat tartalmaz. A ligetszépe és a komló kivonata, a kakaóvajjal, a perilla, a szemvidítófű kivonatával és a hyaluronsav származékával valamint a magnézium és cink ásványi sókkal kisimult, vitalizált szemkörnyéki bőrállapotot eredményez. Az A-, B3-, B5-, Q10-vitaminok a homoktövis természetes C-vitamin komplexével a fiatalosan üde, bőrállapot kialakulását és a szemkörnyék antioxidáns vitaminokkal történő ellátását biztosítja a Ligetszépe-Bíborkasvirág (Echinacea) szemkörnyékápoló. A szemránckrémben található ligetszépe és szezámolaj valamint a barackmag olaja értékes bőrtápláló esszenciális zsírsavakat tartalmaz.

hrk

2015. szeptember 18.

Érződött, hogy jó dolgok vannak benne- az illata számomra csak elviselhető volt, de szerencsére nem túl erős. Ami nagy hátrány volt számomra, hogy csípte a szemem- így nem nagyon tudtam a szememhez közel bekenni vele...Még két dolog: nem hidratált eléggé, és nekem hamar megromlott (jópár hónappal a lejárat előtt), igaz szobahőmérsékleten tároltam, de nem írták, hogy hűtőben kéne.

hrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Macsek23

2015. augusztus 14.

Nagyon jó kis krém. Illata isteni, hitratál, ránctalanít. Viszonylag könnyű eloszlatni.
Újravevős :-) Beleszerettem...

Up: sajnos le kell pontoznom, nem csodaszer a csodás összetevők ellenére sem. Nálam már semmi hatása nem mutatkozik.
Váltanom kellett, pedig szerettem.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Újravevős :-) Beleszerettem...

Váltanom kellett, pedig szerettem.

Akvamarin

2015. július 12.

Kellemes állagú krém, könnyen felszívódik, jól hidratál, és szépen kisimítja az apróbb ráncokat a szem körül.
Ami még pozitívum: bio és magyar! :)

Akvamarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Ami még pozitívum: bio és magyar! :)

hopihe11

2014. október 10.

Könnyen beszívódó szemkörnyék ápoló, csodát nem kell tőle várni, de jól hidratál.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

natasa

2014. augusztus 29.

A krém kellemes tapintású, lágy, kicsit kenve gyorsan szívódik. A bőrnek jó érzés. Ennyi a pozitívum. Egy hónapja használom, és egyáltalán nem vagyok megelégedve. Ennek okai:
- A szem körüli ráncokkal semmit nem kezd. Még a szárazságráncokat sem képes regulázni.
- Néhány leírás szól a karikákról, hogy azokat is halványítja. Én ezt nem vettem észre.
- A csomagolása tré, nincs rajta védőfólia. (Bioboltban vettem, ki tudja hányan másztak már bele csak egy kicsit...)
- A hatóanyagok eredete kérdéses. Egészen pontosan a sheavaj eredete érdekelt volna. Másik terméknél már kifejtettem az Afrikából származó tradicionálisan készülő "csodaszerek" előállításával kapcsolatos aggályaimat. (kosz, zéró higiénia stb.) Feltettem a Biolának kétféle módon is a kérdést: honnan származik a shea, amit a termékekbe kevernek? Egy hónap alatt válaszra sem méltattak. Miért nem? 1. Nem tudják. 2. Tudják, de kínos lenne bevallani, milyen filléres szutykot használnak. 3. Nagy ívben tesznek a kedves érdeklődőre. Bármelyik is legyen, előttem leszerepeltek.
Más termékükkel is fürödtem már be. Drága próbálkozások ezek...Ezt még talán elhasználom, addig kettes. Ha nem használom el, akkor visszajövök lepontozni, mert akkor tényleg pénzkidobás.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. június 15.

Ezt a krémet én tettem fel a lapra, éppen két éve, de még mindig rajongok érte! Mert:
Lassan már évek óta kerestem koromnak megfelelő szemkörnyékápolót, mivel a nagy márkák kb. 15 ezer Ft/15 ml árkategóriájában már szinte minden termék alól kiöregedtem! A korábban sokáig bevált krémekről is úgy éreztem, hogy nem tartalmaznak számomra elegendő hatóanyagot. Most pedig, hogy elkezdtem azt is szigorúan vizsgálni, milyen is a termékek összetétele, ezt a minősítést sem mind állta ki.
Elkezdtem tehát kismintákat, tesztmennyiségeket begyűjteni természetes alapanyagú krémekből, és a próbák során megtaláltam az IGAZIT! Nekem ez a krém nagyon bevált! Most már reggel is és este is ezt használom. Nagyon kellemes érzést ad a krém állaga, az illata diszkréten finom, tényleg teljesen ápoló-érzést ad! De ami a lényeg: Néhány hét után észrevehetően enyhítette a szemem alatti karikákat, de főként a szemzug ráncain simított láthatóan.
Azt nem mondanám, hogy a csomagolása különösebben szép lenne, de miért is kellene megfizetni a flancos küllemet, különösen ha a terméket nem a hagyományos kereskedelemben árulják, ahol sok nő a szemével dönt arról, milyen krémet vesz le a bolt polcairól. Ez a kis tégely a kellemes sárgás színű címkéivel még vidámít is a fürdőszoba tükör előtt! Mégis, az egy csillagot csak emiatt vonom le az értékekléséből.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 15.

angie10

2014. június 13.

Zseniális! Az itt olvasottak hatására vettem meg, mert már régóta kerestem valami hatékony, hatásos krémet. Nagyon bevált. Nem csodaszer, de hihetetlen mennyivel szebb a szemkörnyékem mióta használom. Minden tekintetben az eddigi legjobb krém.

angie10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

csillag7

2014. május 18.

Az illata és az állaga szuper. Nem irritálja a szemem, pedig érzékeny, viszont egyszer sikerült egyenesen a szemgolyómra kenni, na az mar csípett. A sötét karikákon szeretnek javítani, amiben nagy változást meg nem tapasztaltam 1 hét alatt, de érezhetően puhább és feszesebb a bőröm.

csillag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

babszi8

2014. március 24.

Hatásos, két hete használom. Teljesen elégedett vagyok és nagyon klassz, hogy magyar termék és természetes.

babszi8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

horzso

2013. április 6.

Nagyon kellemes, könnyű krém, közepesen könnyű eloszlatni, és a tonikra egyből rá szoktam kenni, még nedves a bőröm, úgy viszonylag egyszerű felkenni. Jól hidratálja a bőröm, finom selymes a szemkörnyék használata után. Nincsenek benne felesleges összetevők, sem irritáló anyagok, úgyhogy részemről 5 pont.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Salvia Officinalis Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.