KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biola

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Felhi1, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A shea- és kakaóvaj, a tamanu (kalabafa) és jojoba olajokkal óvja az ajkat. Míg a teafaolaj, a mentol, és a citromolajok a megfelelő bőrhigiénés állapotot támogatják.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Limonene