KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3113 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2845-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2845

Kíméletesen tisztítja a gyengéd detergensekkel a bőrét. A jojoba bőrtápláló olaja, a csicsóka, bazsalikom, levendula és izsóp kivonatok támogatják a harmonikus bőrállapot kialakulását. A B3-, B5-vitamin és a biotin segíti a haj- és hámregenerációt. A teafaolaj és a boróka illóolajai előnyösen alkalmazhatóak a korpásan hámló fejbőrön. A teafa illóolaja segíti a higiénikus bőrállapot fenntartását. Zsíros és kombinált bőrre ajánlott.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsít

Ár: 2845, Eladó: Okokucko.hu

bernadettu

2018. július 3.

Szerettem volna egy natúr sampont és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Kétszer szoktam felkenni a hajamra, a második alkalommal kezd habzani. A hatásával elégedett vagyok, bár sajnos lapos lesz tőle a hajam és nem tolta ki a hajmosások közt eltelt időt sem. Igyekszem elhasználni, de drága ahhoz, hogy újravegyem az előbbieket figyelembe véve.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

alandy

2018. május 17.

Natúr sampont kerestem a kicsit korpás, zsíros, hosszú, vékonyszálú hajamra. Előtte sok hajmosó szappant próbáltam, de egyik sem vált be. Ez a sampon viszont igen. Szép fényes a hajam, nem zsírosítja s a korpát is csökkentette már első használat után. Nem szárít, nem okoz semmiféle irritációt.
Update!
Sajnos a korpát csak csökkenti, de nem szünteti meg több használat után sem.
Másik natúr sampont is ki fogok próbálni.

alandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Update!
Sajnos a korpát csak csökkenti, de nem szünteti meg több használat után sem.
Másik natúr sampont is ki fogok próbálni.

smani8710

2018. március 6.

Párom használja már évek óta és ragaszkodik hozzá. Előtte csak gyógyszertári sampont tudott használni, különben megjelentek a bőrén foltok. Nekem a hosszú, száraz hajamra nem jó, túlságosan szárít. Ő viszont elégedett vele!

smani8710
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vikóca69

2017. június 4.

Kamasz lányom kedveli, pedig nem egyszerű az ízlésének megfelelni. Még a természetes teafás illatát is szereti, ami számomra nem annyira kellemes. Nem számolt be semmi változásról az elmúlt hónapokban, amióta használja. Az összetevői szépek, viszont az ára kevésbé.

vikóca69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

elly

2017. február 21.

Nekem bevált, nagyon korpás hajam volt, amióta ezt használom sokat javult. Az illata is kellemes, nem mű.

elly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Felhi1

2017. január 4.

Szárítja a fejbőrt, nekem száraz bőröm van, sajnos késől észleltem, hogy zsíros bőrre való. Tusfürdőnek használom inkább, mert frissítő hatást kelt. Nem tartom nagy számnak, de az összetevői jók, és ez is fontos. ezért 3 csillag.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Amanina

2016. augusztus 30.

Sajnálom, hogy csak 3 csillagot tudok adni. Páromnak vettem a korpás hajára ezt a sampont, mert nagyon nagyon jó összetevői vannak. Hát, rontott a helyzeten. Előtte közepesen korpás volt a haja, de a használata óta hóként hullik a hajából. Nem biztos, hogy ez a termék hibája, mert ugye idő kellhet az átálláshoz, mert előtte bolti, károsabb sampont használt egész életében. Lehet, hogy még nem ürült ki a szervezetből, de nem vagyok ebben biztos.
Mindenesetre elhasználja a flakont, és ha marad ez az állapot, akkor sajnos nem vesszük újra.
Ha viszont tényleg csak idő kell, akkor visszatérek és feljebb pontozom :) :)
Egyébként jó az illata, szépen habzik, puhítja a hajat.

Tusfürdőnek szerintem eszméletlen pazarlás, mert elég folyós, plusz ehhez nagyon drága.

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ha viszont tényleg csak idő kell, akkor visszatérek és feljebb pontozom :) :)
Egyébként jó az illata, szépen habzik, puhítja a hajat.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Jó a termék, nem szárít, de nagyon drága.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Jó a termék, nem szárít, de nagyon drága.

DianaS

2016. augusztus 10.

Update: Na végre beszereztem nagyban is, ez most a kedvenc. :) Annyira jól tisztítja a fejbőrt, hogy a pikkelyes hámlásokat is megszüntette, na persze rendszeres használattal. A hajam szereti, teljesen oda vagyok, a legjobb sampon amit valaha próbáltam. :)

Még nőnapi akció során jutottam hozzá ingyen egy mintához a Lenkei boltban, 2 használatra volt elegendő, én csak hajmosásra használtam el. Kifejezetten tetszett, jól tisztít, nagyon puha lett tőle a hajam, és pont annyira habzik amennyire kell. Na és persze az illata is mesés. Szerintem meg fogom venni.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Aimet

2015. június 24.

Samponként használom, arra is vettem. Kerestem a megfelelő sampont sajnos néha száraz fejbőrömre, és megtaláltam őt :) eddig jól szuperál, nyugtatja a fejbőrt. Remélem jó marad vele a "kapcsolatom", elég sok sampont kipróbáltam már, és bevallom uncsi keresgélni az igazit :)

ud: nagyon sajnálom, de mégse vált be, visszatért a korpa :(

Aimet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

ud: nagyon sajnálom, de mégse vált be, visszatért a korpa :(

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.