KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biomed

Ár:   849 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leminda, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Sérülések, zúzódások következtében kialakult véraláfutások kellemetlen bőrtüneteinek ápolására, 20% gyógynövény kivonattal.

A krémben található speciális gyógynövény kombináció segítheti a sérülések, esések során szerzett zúzódások, véraláfutások, vérömlenyek felszívódását. Nehézláb-érzés, illetve enyhébb vénás keringési zavarok esetén is enyhítheti a kellemetlen bőrtüneteket. Ajánlott még csonttörések utáni kezelések kiegészítőjeként bőrápolási céllal.

JuditTTT

2018. november 26.

...szóval van rajtam kívül valaki még, aki a szem alatti sötét karikákat enyhíti vele? Mert arra is nagyon jó ám :D Napi kétszer fél borsónyit bemasszírozol és kész. Aztán 1-2 hét múlva már kevésbé fekete a szemed alja, aztán egyre kevésbé és kevésbé...Különösen h. csak zöld összetevői vannak, nyugodtan megpróbálhatod a dolgot.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Demonshadow

2018. augusztus 24.

Mindig kék-zöld foltos a lábam, mert úton-útfélen képes vagyok egy-egy kiálló sarokba, oszlopba, ajtóba, fába, bármire beleütközni, úgyhogy nálam nyáron egy ilyen krém alapfelszerelésnek számít, mint másnak a smink.
Bevallom, mikor régen használtam, úgy gondoltam, kidobott pénz az egész, mert hiába kentem, nem vettem észre, hogy eltüntette volna a foltokat. Ám hosszú idő után, hogy újra elővettem, meglepődtem, hogy valójában mégsem olyan rossz, mint korábban hittem. Talán túl gyorsan, egy nap alatt vártam a csodát. Ami igazán elképeszt benne, hogy ha rögtön azt követően vastagon és sokszor rá tudom kenni arra a területre, amit előzőleg beütöttem valahová, kilencven százalékos arányban elkerülhető, hogy éktelen nagy folt legyen a bőrömön. Csodaszer? Naná!
Állag: kenhető, nem ragacsos, nem undorító, olyan mint egy krém. Kicsit lassan szívódik be, de aztán nem hagy filmréteget a bőrön. Picit zsírosabb krém, erre készülni kell!
Illat: Olyan tipikus gyógyszertári gyógykenőcs illata van, de nem mondanám zavarónak, tolakodónak vagy büdösnek. Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy egész kellemes.
Ár: Nem a legolcsóbb krém, de aki hajlamos a lilulásra, annak tényleg hasznos lehet, ezért bőven megéri a kiszerelését nézve.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Leminda

2018. február 20.

Nagyon bevált. Műtét után kialakult óriási véraláfutások pár nap alatt teljesen eltűntek.

Leminda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.