KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bione Cosmetics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Tusfürdők

Kiválóan habzó, kíméletesen tisztító krémtusfürdő, amely nem szárít. A hozzáadott betainokkal, argánolajjal és növényi lecitinnel együtt rugalmassá és tisztává varázsolják a bőrt. Bio készítmény, nem tartalmaz kőolajszármazékokat, szilikonokat, parabéneket, SLS-t, SLES-t. Hipoallergén parfümözéssel illatosított, a hozzáadott tejsav pedig segít szabályozni a bőr optimális pH-ját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rea3

2016. október 26.

Ez valami rettenet... Nálam tusfürdő ilyet még sosem művelt és mivel büszkén hirdeti magát BIOne akárminek, nyugodt szívvel kezdtem el használni. Már az illata sem túl szokványos, olyan tisztítószerre hajazó, de ez mégcsak nem is zavart. Viszont 2 nap után éreztem, hogy nagyon feszül a bőröm, túlságosan száraz érzetű. A 3. napon brutálisan elkezdtett viszketni, főleg a nyakam, tarkóm, hátam. Egész nap vakaróztam. Nos a 4. nap esett le, hogy a tusfürdővel lehet valami gond. A viszketés már nagyon elfajult és tele voltam piros foltokkal, ilyen kivakart apró dudorokkal, mintha csalánban feküdtem volna. Azt hittem ekcémás lettem. Azonnal váltottam tusfürdőt és másnap már nem viszketett, pár napon belül az egyenetlen bőrfelszín is megszűnt. Senkinek sem ajánlom, hogy megvegye ezt a borzalmat, érzékeny bőrűek pedig kifejezetten kerüljék.

rea3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid