KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bionsen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri

Utolsó módosítás dátuma: 2012. május 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alumíniummentes.

Krémmánia Kedvencek a -ben
xixi

2016. május 12.

Szegénykém, az értetlenek rendre lepontoznak, hasztalan mondhatják itt századszor is, hogy ez nem izzadásgátló!!! Ez bizony egy DEZODOR!!! És speciel annak tökéletes. A szagok kialakulását megakadályozza, hibátlanul működik. Ami a nagy okosság nála a többi stifthez képest az a színtelen formula, aminek köszönhetően a ruhát nem tudja összefoltozni felvételkor és nem tud a hónalj ráncaiban összegyűlni sem napközben. Illata is szerencsére enyhe, finom, nem agresszív egyáltalán.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
allebag2

2016. május 5.

Alumíniumszármazékoktól mentes, viszont tele van alkohollal, és ez a spéci, "természetes" kombó úgy kimarta a hónaljam, hogy viszkető, vörös, nagyon nehezen kezelhető ekcémás tünetek jelentek meg. Az ára is horror ahhoz képest, hogy ömlött rólam a víz, és bár nem jellemző rám, de brutális kellemetlen izzadtságszagom is volt tőle. Majd felbontástól számított 1-2 hónap múlva atomjaira hullott. Tragédia. Soha többé a polc közelébe ne merészkedjek, ahol elhelyezték ezeket a termékeket!

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Briga73

2016. március 19.

Nekem nem jön be ezt a terméket mert izzadok töle de ketesek tovább. Állitòlag old spicere jó

Briga73
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Csillu88

2015. december 27.

Bírom mikor azt írják hogy izzadásgátlót keresnek de alumínium menteset! Hát ez alumínium mentes,az izzadást viszont ezáltal pont nem gátolja.Fikázzák a terméket mert izzadnak tőle.Hát amitől nem fogtok izzadni az bizony csak az amibe alumínium van..nem is kevés.Ez a szagokat szünteti meg arra tökéletes! Nyáron viszont tényleg több kell! A maga módján és amire kell teljesen jó termék!

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Csillu88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Baagnes

2015. december 1.

Sajnos nekem nem valt be. Azert vettem mert aluminium mentes es ezt talaltam ami stift es nem golyos, fujos stb., de ha semmit se tennek magamra ugyanott lennek mint ezzel.

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Frani77

2015. szeptember 2.

Most ezt a dezodort használom, de nem hiszem, hogy elfogom használni. Jó az illata, de csak 4-5 órát tart a hatása, utána elmúlik az illata is. Ezért az árért többet várok, mennyiségben is.

Frani77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Ginnerva

2015. július 26.

Elég izzadós típus vagyok, többféle kencét kipróbáltam már, de ez volt a leghatásosabb. Persze nyáron ez sem sokat ér (nekem). Pozitívum hogy már megvan másfél éve és a fe sem fogyott el, a hatása viszont mint újkorában. Szeretem ezt a terméket. Palzsu, nem tudom, hogy neked mennyit számít az, hogy van-e benne alumínium, de ha nem, akkor tudok ajánlani egy deot, amit én nyáron használok. Ez az: http://kremmania.hu/kremek/mollis-izzadasgatlo-neutro-deo remélem segítettem:)

Ginnerva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 26.

palzsu

2015. július 7.

Két gyermek szülése után sokkal izzadósabb lettem, mint voltam, ezért egy barátnőm ajánlotta ezt. A nyári meleg időszak kivételével jól teljesít, tetszik a semleges illata, az állaga nem ragacsos, nem hagy nyomot. Nyáron viszont nem hatékony nekem, ezért keresgélek tovább én is. De addig is szívesen használom, így naponta többször.

palzsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

SzRose

2015. május 17.

Aluminimum mentes izzadásgátlót kerestem. Az illata nekem nem tudom miért, de a gyógyszertárak illatát idézi fel. Lehetne finomabb is. Sajnos számomra nem vált be. Ugyan úgy izzadtam tőle, hiába kentem be vele magam akár naponta többször is. Számomra pénzkidobás volt.

SzRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

olcsoboardshort

2015. április 13.

Olcsóbb aluminium mentes deo-t kerestem.Nekem bevállt.A párom is használja,mert az illata unisex.E miatt csak 4 csillag,mert jobban szeretem az illatanyag menteseket.De az áráért megéri.

olcsoboardshort
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Copper PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Forrás: ITT

A hivatalos CosIng funckió besorolás szerint hidratáló és bőrkondícionáló összetevő. Az összetevő gyártójának technikai adatlapja szerint fertőtlenítő, pattanás elleni és szövetösszehúzó összetevő, melynek használata kombinált, zsíros bőrre készült lotionökben ajánlott.

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.

Színezék. Lila színű.