KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biopoint

Ár:   €7   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   kulfold   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p1nkp4nth3r, Módosítva: 2016. február 17.

Ár:   €7
Lelőhely:   kulfold
Kategória:   Hajápolók

Az innovatív Speedy hair technológia a Biopoint laboratóriumban neves egyetemi intézményekkel együttműködve lett kifejlesztve, és válasz minden nő számára, aki minden eddiginél gyorsabban szeretné a haját megnöveszteni. A Speedy hair spray erőt és vitalitást ad a hajnak, mely annak természetes ragyogásában nyilvánul meg. A hajkondicionáló formulájának köszönhetően a haj selymes és puha.

A teljes Speedy hair termékcsalád használatával a haj kétszer gyorsabban nő.

Tardie

2016. április 24.

Amíg használtam tényleg gyorsabban nőtt a hajam, és még napi használat mellett sem zsírosodott jobban. Tényleg nagyon praktikus, a hajtőre kell fújni és bemasszírozni. Gyorsan felszívódik.
Maximálisan meg voltam vele elégedve, új hajszálak is jelentek meg.
Viszont most látom, hogy második helyen áll az alkohol az összetevők listájában... Így tuti nem fogom hónapokig használni, akármennyire is bevált, mert szerintem hosszú távon ez nem jó a fejbőrnek.
A speedy hair-nek ezen kívül van egy samponja és balzsamja is, azokat viszont nem próbáltam. Lehet úgy még jobb lenne a hatása.

Tardie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Maximálisan meg voltam vele elégedve, új hajszálak is jelentek meg.

p1nkp4nth3r

2016. április 1.

Az illata nagyon finom, a kiszerelése praktikus a "felviteléhez" és még napi használat mellett is több hónapra elegendő. Az ígért 2.5 cm/hónapot nekem teljesítette, de mivel nem vasalom vagy formázom a hajam, reménykedtem, hogy hátha a jó alapanyagból többet hoz ki. Ha igen, akkor csak minimálisan, bár lehet, hogy másfél hónap még nem volt elég neki, hogy 100%-osan kifejtse a hatását...

És a leírás nem hazudik, száraz hajra tényleg jobb, ha kevesebbet fúj az ember!

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

És a leírás nem hazudik, száraz hajra tényleg jobb, ha kevesebbet fúj az ember!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.