KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó olaj, amely hatékonyan oldja még a vízálló sminket is, megszabadítva a bőrt a kosztól és a szennyeződésektől. Nem hagy zsíros réteget az arcon. Fenntartja a bőr természetes nedvesség-egyensúlyát. Szemre is használható.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

dizabella01

2018. január 29.

Nagyon hatékony arclemosó olaj, pillanatok alatt feloldja még a vízálló spirált is. Vízzel való érintkezéssel tejszerűvé válik, és könnyen leöblíthető. Tényleg nem hagy zsíros réteget az arcon. Pattanásokat nem okozott, diszkrét illata van.
Az nem tetszik vele kapcsolatban, hogy 1 pumpányi nem elég az arcomra, ha meg 2 pumpányit használok minden alkalomkor, akkor nem lesz elegendő több mind 3 hónapra, így nem eléggé kiadós. A másik dolog, hogy ha sokat hagyom az arcomon, akkor kezdi csípni a szemem, de ennek ellenére nem vonok le csillagot, hiszen végzi a dolgát, és ha a smink feloldása után rögtön le is mosom, akkor nem csíp, viszont nem hiszem hogy újra veszem.
A Kose Cosmeport Deep Cleansing Oil jobban tetszett (annak ellenére hogy mindig homályosan láttam a használata után fél percig), ugyanily hatásos volt, de nem csípte a szemem, ha neadjisten még 2 percig nem mostam le, mert készültem beállni a tus alá. Ott szeretem lemosni az olajos lemosóimat, különben az egész kagyló fekete lesz :))))

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.