KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioten

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emese91, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Természetes eredetű birskivonatot tartalmaz, mely segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, valamint simítja, tonizálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tesa

2016. július 27.

Hű, mennyit elhasználtam ebből régen. :) Mindig az arcom áttörlésére használtam. Felfrissítette, és a maradék szennyeződéseket is eltávolította a bőrömről. 10+ doboz után úgy döntöttem, hogy szüneteltetek minden féle tonikot, ugyan mi történik a bőrömmel. Semmi. Nem lett zsírosabb, pattanásosabb... egyedül a frissítő hatását hiányolom azóta is. Ez nem a termék hibája, én ettől független egy jó terméknek tartom. Egyszerűen csak az én bőrömnek nincs szüksége toniknak, és azóta sem használok. :)

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.