KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. január 18.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fdorottya

2015. július 2.

Lehet, hogy nekem voltak túl nagy igényeim, de e a lemosó borzasztó. Szárít, nem tisztít rendesen.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

fagnes1985

2013. április 1.

Az előző hozzászólóval egyet értek abban, hogy nagyon folyós állaga van, ha nem vigyáz az ember a fél tubus a kezében landol. Viszont a hatásával én elégedett vagyok, mióta használom kevésbé fényesedik át napközben a bőröm és nekem az illata is tetszik. Kitapasztaltam, hogy hogyan kell belőle csak keveset kinyomni, de tény, hogy egy ilyen drága készítménytől nem ilyen gagyi megoldást várna az ember.

fagnes1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

moonlitnight

2013. március 31.

Nem is tudom, hogy kire haragudjak, magamra , másra , esetleg mindenkire. Régóta szemezek ezzel a márkával, kifogyott a habzó lemosóm, na mondom most jött el az ideje ennek a kis zöldszépségnek, 5600 kemény pénzt kipengettem érte. És most jön a kétségbeesésem.
Érdekelne, hogy a többieknek is ilyen volt-e és akkor viszont soha többet ezt a márkát vagy valami lejárt szart vettem, mert az lenne a jobbik eset, de félek, hogy nem.
Hihetetlenül folyós pisiszerű habos pisiszinű lötyi , aminek a doboza használhatatlan, ugyanis nem GEL, hanem folyós, hogy első blikkre a tubus fele a kezembe került, jó átöntöttem máshova és én ilyet még nem láttam. Nem ám, hogy a tenyerünkben felhabosítjuk, hanem már a flakonban is habos ( ?????????) Egy másik 200 milis arctisztítómat majdnem egy évig használtam, jó ez 150 milis, de ezt 5 napja használom és már kevesebb , mint a fele van meg. Persze mindezekkel mit sem törődnék, ha a hatása kimagaslóan jó lenne, de sajnos egy raklapnyi ....... sem ér, szárít nem tisztít nem egységesít. Hát neki egy nagy nulla és a márkának is megy a nagy nulla az igénytelenség miatt . 0 + 0 = 1

moonlitnight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Rony

2012. november 3.

Hatalmas csalódás. Müllerben nem volt a Clinique utazó szett, ezért megvettem ezt a hölgy ajánlására. Bár ne tettem volna. Borzasztóan szárította az én zsíros bőrömet.. tele lettem pattanásokkal, amiket nagyon nehezen tudtam helyrehozni. Az illata sem nyerte el a tetszésemet.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Nyuszi1

2012. február 2.

Nagyon meg voltam elégedve vele, a hidratálú krémmel együtt használtam, és szerettem volna nagyobb kiszerelésben megszerezni, amikor sajnos rosszakat olvastam a biotherm (és nivea) krémekkel kapcsolatban. :(

Nyuszi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Morci

2011. augusztus 3.

Ez a három lépéses szettbe tartozó lemosó, ha mindegyik terméket használja az ember, szép bőrt eredményez. Egy kicsit engem is szárított.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Ancico

2011. július 10.

Kis kiszerelésben van meg, eddig csak nyaraláskor használtam. Úgy vettem észre, jobban szárítja a bőröm mint az otthoni tisztítóm, mosás után feszül a bőröm, de miután bekrémezem elmúlik. A tisztító hatásával elégedett vagyok.

Ancico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.