KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioturm

Ár:   5150 Ft és 13 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   5150 Ft és 13 100 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A mikro-ezüst kiváló nagyon száraz és problémás bőrre annak érdekében, hogy az visszaszerezze egészségét. A cinkkel kombinálva csökkenti a kivörösödést és a viszketést (pl. neurodermatitisz esetén).

A Bioturm® Ezüst kenőcs Nr.33 segít a gyulladt, kivörösödött bőr megnyugtatásában, az értékes növényi olajoknak és lipideknek köszönhetően rugalmasságot ad. A kenőcs a mikro-ezüst által antibakteriális hatású, segít a kirepedezett bőrnek, valamint napégés és rovarcsípés esetén. Hatékony a fiatalos bőrproblémák (pattanás, akné) esetén.

• Gyulladásos, kivörösödött és viszkető bőr
  • Terápiás kísérő atópiás bőr esetén
  • A mikro-ezüst a cinkkel kombinálva csökkenti az irritációt és a bőrpírt
  • Megnyugtatja a problémás bőrt
  • Tisztítja a tisztátalan bőrt
  • A tiszta növényi olajok és más növényi kivonatok lipidekkel és nedvességgel látják el a bőrt
  • Nyugtató hatású irritáció esetén
  • Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dzsanki

2018. május 17.

Ezt a krémet lokálisan ajánlom használni, kezelésként, én hatásosnak tartom.
A halántékom, és lejjebb, befelé az orcáim felé a bőröm pár éve nagyon érzékeny, és sokszor volt piros/rózsaszín alapban. Ez a bőrterület reagál először minden hatásra, kencére, és a mai napig ultra mennyiségű hidratálót/szérumot képes felvenni. De tényleg, valami brutál. Gondoltam, hogy kipróbálom ezt a krémet, és a hidratálókrém előtt szoktam használni, a szérumok után. Mattra beszívódik nyom nélkül, viszont felkenéskor fehér lesz tőle a bőr, be kell masszírozni óvatosan. Most úgy 3 hete használom reggel-este, és a bőröm ezen a területen már majdnem teljesen rendbejött. Én ezt az ezüst tartalmának tudom be, az ezüst-kolloiddal is jó tapasztalataim vannak. Ezt a krémet használom egyébként bikinivonalra is szőrtelenítés után, arra is bevált, de használtam már egész arcra is egy plusz nyugtatóként. Már megvettem a második tubussal, úgyhogy bátran ajánlom.
A krém maga szürke színű, felkenve fehér lesz, majd teljesen beszívódik. Nincs illata. Akciósan ötezer forint alatt is gyakran meg lehet venni az 50 ml-es kiszerelést.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Ezt a krémet lokálisan ajánlom használni, kezelésként, én hatásosnak tartom.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.