Biovène

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Marionnaud, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: szandikacica, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Marionnaud, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A 10 perces buborékmaszk hámlaszt és eltávolítja a toxinokat aktív szénnel. Az oxigénnek köszönhetően, ezer apró buborék masszírozza a bőrt, kellemes pezsgő habot képezve, amely eltávolítja a szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat.

• Aktív szén-toxin eliminátorral
  • Pórusok és mitesszerek mély tisztítása
  • Lezárja a pórusokat és csökkenti a felesleges faggyút
  • Erősíti a bőr szilárdságát
  • Alkalmas pattanásos, érzékeny bőrre
  • Javítja a bőr tisztaságát, tónusát és rugalmasságát

margit17

2018. szeptember 24.

10 ml-s kiszerelést kaptam Pinkpandás rendelésem mellé a Back to work Mystery baghez. Eddig kétszer használtam vékonyan felvíve, még egy használatra való van a tasakban. (Persze vastagon kenve nem elég ennyi használatra). Az illata kellemes, az állaga jó, alig ér a bőrömhöz elkezd felhabzani, nem durván, inkább kellemesen. Tényleg bubis lett az arcom, és éreztem is ahogy a buborékok dolgoznak. Nagyon kellemes viselni. A felirat szerint 5-10 percig kell hagyni, hogy hasson, utána átmasszírozni a bőrt, majd még 5-10 percig fent hagyni és lemosni. A masszírozás után a buborékok eltűnnek, de akkor se zavaró, hogy a bőrön van. Lemosni egyszerű, nem hagy maga után ragacsos, furcsa érzetet. A bőröm érezhetően puhább lett, az orromat nagyon szépen kitisztította - nekem ott a leglátványosabbak a pórusok - és még másnap is éreztem, hogy finom-puha az arcom.
Mikor láttam, hogy megjelent a termék, azt mondtam, hogy kizárt, hogy ennyit fizessek érte (10 ml-ért 999,-), de ezután belevágtam közel 3000,--ért a nagy, 100 ml-s kiszerelésbe is. Remélem ugyanolyan jól fog teljesíteni, mint a kicsi, pláne, hogy még sosem volt ilyen drága arcápoló termékem.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.