KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biovène

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szandikacica, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Marionnaud, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható maszk akne, zsíros bőr, mitesszerek, eltömődött pórusok és foltok kezelésére. Úgy működik, mint egy mágnes, a szennyező anyagokat elnyeli. A természetes kivonatok megnyugtatják a bőrt és segítenek visszaállítani természetes nedvességtartalmát. Az eredmény egyenletes és puha bőr.

pacsirszkyh

2018. május 26.

A miteszerekkel nem csinál semmit, azonban a pihéket gátlástalanul eltávolítja :( Az illata egyébként nagyon jó.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Lolatapsi

2018. április 6.

Nem azt mondom, hogy csodaszer, de az peron levő mitesszereket szépen kitisztitja. Én csak az orr és picit a melletti területre teszek, mert máshonnan nem hozta ki nekem a piszkot illetve nagyon tépi az arcon levő piheket. De az orrom nagyon jó munkát végez nálam. Mivel oda kevés kell, a hatalmas tubus sokáig elég lesz. Egyébként én nem láttam meg ennyiért az üzletben, 3000 körül vettem.

Lolatapsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.