KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anyezz

2017. november 8.

Lepedékességet nem tapasztaltam, de fehérítő hatást sem.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lepedékességet nem tapasztaltam, de fehérítő hatást sem.

Debreczeni

2017. október 14.

Mindent lehámlaszt. Fogmosás után mindennapos program, hogy szó szerint ki kell törölnöm a számból a bőrdarabokat. Nem kellemes.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

natasha

2017. október 4.

Nem érzem tökéletesen tisztának a fogaimat.A fogfehérítés sem az erőssége. Az Amodent is jobb ennél.Eddigi legrosszabb fogkrémem,ráadásul drága is.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Yubiri

2017. szeptember 8.

Viszonylag fehérek a fogaim, plusz fehérítő hatást nem vettem észre.
Az íze átlagos. a
Amit észrevettem, hogy éjszaka, ha felébredek "lepedékes" a fogam az esti fogmosás után.
A reggeli fogmosás után ezt nem tapasztaltam.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Viszonylag fehérek a fogaim, plusz fehérítő hatást nem vettem észre.
Az íze átlagos. a
A reggeli fogmosás után ezt nem tapasztaltam.

zahraa

2017. augusztus 3.

Remek kis cucc, nalam rendesen feheritett. Az ize keseru fogkrem iz, ugyanaz mint a tobbi.. Nem tudom, mit befolyasol, de valamiert ugy erzem, elektromos kefevel sokkal hatekonyabb. Blanx es tarsai nem voltak ilyen jok... nem is ertem ezt a lepontozast... en biztos ujra fogom venni.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Poptie

2017. július 19.

Az itteni vélemények (akkor még jó volt az értékelése) és a KM blog (amiből azóta kitörölték, mint jó termék) miatt vettem meg, nagy csalódás volt, egyálatalán nem éreztem a fehérítő hatását. 1 tubussal nagy nehezen elhasználtam, de semmi pozitívumot nem tudok róla elmondani.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Bogg

2017. július 10.

Páromnak is és nekem is lemarja a bőrt a szájüregünkben, borzasztó kellemetlen érzés. A tisztító hatása nagyon erős, épp ezért lehet nekünk probléma vele. Összességében átlagos fogkrém, egy pici fehérítő hatás észlelhető mosás után.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

BlindedByLipstick

2017. június 30.

A fogfehérítős ígéretét inkább nem kommentálnám, az íze elmegy, de nekem kellemetlen utóízt hagy a számban, nem friss és mentolos. Nem tudom, másnál is előfordul-e, és itt elnézést kérek, de nem tudom máshogy megfogalmazni: nekem öblítés után annyi nyálat kell kiköpnöm (ami más fogkrémeknél nem fordult elő soha), hogy már kezdek megijedni, hogy valami baj van a számmal, de a fogorvosom semmi rendelleneset nem talált. Egyébként jól tisztít, de nem hiszem, hogy újra fogjuk venni.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

sdorka

2017. június 20.

Ez az első olyan fogfehérítős fogkrém,ami tényleg fehéríti a fogakat.

sdorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Ez az első olyan fogfehérítős fogkrém,ami tényleg fehéríti a fogakat.

Clara

2017. május 23.

Az első fogkrémem ami valóban fehérít!

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Az első fogkrémem ami valóban fehérít!

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak