KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mona29

2018. január 11.

Nekünk nem jött be. Fogkrémnek egész jó, de! Nem fehérít egyáltalán nem. Használat közben és után nincs rossz íze, nem kellemetlen, nem marad utóíze. A gondom vele az, hogy használat után a számon maradtak mindig "bőrdarabkák" vagy mik. De mindenesetre undorító volt, főleg, ha rúzst is használtam. Mintha hosszú csíkocskákban hámlott volna a szám....

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Bettu

2017. december 10.

Teljesen átlagos fogkrém, fehérítő hatást nem tapasztaltam. Az íze viszont jó.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Teljesen átlagos fogkrém, fehérítő hatást nem tapasztaltam. Az íze viszont jó.

Kriszti86

2017. december 7.

Ez is egy fogkrém amit többet sem vennék.Fájdalmas vele a fogmosás,annyira mart....
Amúgy ezt leszámítva semmi extra,átlagos sima fogkrém.

Kriszti86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Amúgy ezt leszámítva semmi extra,átlagos sima fogkrém.

xfxff349

2017. december 4.

Teljesen átlagos fogkrém. Nincs nagyon rossz íze, tisztítja a fogakat, nincs utána lepedékesség érzése, de pont amit ígér nem teljesíti, fehéríteni egyáltalán nem fehérít.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Anyezz

2017. november 8.

Lepedékességet nem tapasztaltam, de fehérítő hatást sem.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lepedékességet nem tapasztaltam, de fehérítő hatást sem.

Debreczeni

2017. október 14.

Mindent lehámlaszt. Fogmosás után mindennapos program, hogy szó szerint ki kell törölnöm a számból a bőrdarabokat. Nem kellemes.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

natasha

2017. október 4.

Nem érzem tökéletesen tisztának a fogaimat.A fogfehérítés sem az erőssége. Az Amodent is jobb ennél.Eddigi legrosszabb fogkrémem,ráadásul drága is.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Yubiri

2017. szeptember 8.

Viszonylag fehérek a fogaim, plusz fehérítő hatást nem vettem észre.
Az íze átlagos. a
Amit észrevettem, hogy éjszaka, ha felébredek "lepedékes" a fogam az esti fogmosás után.
A reggeli fogmosás után ezt nem tapasztaltam.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Viszonylag fehérek a fogaim, plusz fehérítő hatást nem vettem észre.
Az íze átlagos. a
A reggeli fogmosás után ezt nem tapasztaltam.

zahraa

2017. augusztus 3.

Remek kis cucc, nalam rendesen feheritett. Az ize keseru fogkrem iz, ugyanaz mint a tobbi.. Nem tudom, mit befolyasol, de valamiert ugy erzem, elektromos kefevel sokkal hatekonyabb. Blanx es tarsai nem voltak ilyen jok... nem is ertem ezt a lepontozast... en biztos ujra fogom venni.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Poptie

2017. július 19.

Az itteni vélemények (akkor még jó volt az értékelése) és a KM blog (amiből azóta kitörölték, mint jó termék) miatt vettem meg, nagy csalódás volt, egyálatalán nem éreztem a fehérítő hatását. 1 tubussal nagy nehezen elhasználtam, de semmi pozitívumot nem tudok róla elmondani.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak