KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

Ár: 500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, bontatlan dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
sdorka

2017. június 20.

Ez az első olyan fogfehérítős fogkrém,ami tényleg fehéríti a fogakat.

sdorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Ez az első olyan fogfehérítős fogkrém,ami tényleg fehéríti a fogakat.

Clara

2017. május 23.

Az első fogkrémem ami valóban fehérít!

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Az első fogkrémem ami valóban fehérít!

Debreczeni

2017. április 24.

Imádom! Az egyetlen fogkrém, ami lehámlasztja még a bőrt is a számon belülről. Ezen a fogkrémen ténylegesen érezhető ahogy tisztít. Nem hagy maga után fura szájszagot/szájízt.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

picimucko

2017. április 10.

Imádjuk ezt a fogkrémet, az összes általam kipróbált fogkrém közül ez a legjobb eddig, mostanában nem is próbáltam másikat mert ez teljesen bevált. Kíméletes de nagyon alaposan tisztít, kellemes az íze, és fehéríti a fogainkat. Nem kell csodát várni egy peroxidmentes fogkrémtől, aki azt gondolja hogy egy több tízezres orvosi fogfehérítéssel megegyező hatást vált ki, az gondolja át újra... de azt az 1-2 árnylatot amit elvártunk tőle simán teljesíti, pedig kávézok és teázok minden nap !
Az ára pedig teljesen elfogadható ha valaki előre gondolkodik és mondjuk kuponnapok alkalmával vesz 2-3 flakonnal, akkor szerintem anyagilag is megéri ! :)

picimucko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

ancsi97

2017. március 14.

Fehéritő hatást nem vettem észre,de azért kedvelem.

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Fehéritő hatást nem vettem észre,de azért kedvelem.

roddo

2017. március 3.

Fehérítő hatását nem tapasztaltam, de összességében egy kellemes, elsődleges céljának megfelelő fogkrém.

roddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

kerteszke

2017. január 26.

Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én alig tudok különbséget tenni a márka csomagolásai között, és mindig olyan zavarodottan meredek a drogéria kínálatára, hogy na vajon melyik doboz is az igazi, hisz a dobozt vásárlás után azonnal kihajítom, nem szoktam nézegetni. Elhatároztam tehát, hogy súgok magamnak a következő bevásárlásnál, ezért minden Blend-A-Med fogkrémhez leírom a véleményemet, amit valaha kipróbáltam. Tehát: Ez nem jó, ne ezt vedd, hanem a Blend-A-Med Pro-Expert Clinic Line Enamel Regeneration Fogkrémet!

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Marcsus

2017. január 21.

Fogmosás közben nem marja szanaszét a számat a mentol, viszont nagyon friss leheletet biztosít. A fogaim nem érzékenyebbek tőle, ugyanakkor kellemesen tiszták. Fehérítő hatása optikailag lehet, hogy van, de az ilyesmiben nem nagyon hiszek, és szerencsére egyébként sem sárgásak a fogaim.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

csokibeka

2017. január 20.

Jó íze van, szeretem a BLEND-A-MED fogkrémeket, de ez az első, aminek tényleg van fehérítő hatása, többen is észrevették, tehát nem csak bebeszélem :) Újraveszem valamikor, bár szeretek kísérletezgetni :D

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

bettina28

2016. december 17.

Átlagos fogkrém, nem fehérít. Az íze jó, de semmi extra.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Átlagos fogkrém, nem fehérít. Az íze jó, de semmi extra.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak