KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Rendszeres használata védelmet nyújt a fogszuvasodás és a fogkőképződés ellen, valamint segít a fogérzékenység, a foglepedék, a fogelszíneződés, a fogínyproblémák és a rossz lehelet kialakulásának megelőzésében.

A Pro-Expert All-In-One fogkrémeket felnőttek és 12 éves kor feletti fiatalok számára fejlesztették ki. 6 éves kor feletti gyermek csak fogorvossal történő konzultációt követően használhatja.

3 ízben kapható: Fresh Mint, Mild Mint, Extra Whitening.

Juolah

2018. május 16.

Tökéletes! Nagyon jól tisztít. Kicsit szokni kellett az ízét, a kamasz lányom nem kedveli emiatt. Nem hiszem, hogy le fogom cserélni mostanság.

Juolah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Mona29

2018. május 4.

Jól tisztít, kellemes a használata, jól habzik, az íze is "normális fogkrém". A páromnak használat közben fájtak tőle a fogai, nem szerette. Én nagyon szerettem, mert végre nem volt kellemetlen utóíze és használat után végre nem hámlott le a szám. Szóval vegyesek az érzelmek. Szerintem magamnak újraveszem, páromnak meg majd egy másikat.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

balazskrisztii

2018. április 18.

Nagyon szeretem az ízét, szép, nagy habot képez (bár én ezért nem rajongok) és megfelelően tisztít. Az arra érzékenyeknél hámlasztja a nyálkahártyát, de nem okoz maradandó károsodást

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Stellacska6969

2018. április 4.

279ftba kerül nálunk a boltban, gondoltam olcsó és gagyi is, de kellemesen csalódtam :)
Nagyon jól tisztít és mintha fehérítene is. Az illata nem a legjobb, de sokáig elég volt. Meg vagyok vele elégedve de pár hónap után veszem inkább újra.

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Pampilla

2018. március 27.

Mintám volt belőle,célnak megfelel,az ára tűrhető,de nem hiszem hogy megvenném.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Mintám volt belőle,célnak megfelel,az ára tűrhető,de nem hiszem hogy megvenném.

Mars93

2018. február 13.

A 3D White-al együtt használom, és nekem nagyon bevált az évek során. Jól tisztít, és ápolja a fogínyt.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

dandelion

2018. február 2.

Sajnos ez a termék nekem nagyon nem jött be. A szemcsék és az íze tetszenek, a szemcsék miatt úgy érzem valóban eltávolítja a lepedéket a fogamról a fogkrém. A fogaim gyakran túlérzékenyek és ez a fogkrém nem enyhíti a panaszaimat, hanem sokszor rájuk erősít sajnos. Ezen kívül a nyálkahártyámat is irritálja mert ha huzamosabb ideig (4-5 fogmosás) ezt használom akkor fájdalmat érzek és hámlik a szám. Felváltva szoktam használni más fogkrémekkel és így el tudom majd használni, de újra biztosan nem veszem.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Ginatural

2018. január 23.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, nagyon jól tisztít és fehérít is! Egyedül a tubusa nem tetszik, olyan szempontból, hogy folyton tele lesz a kupakja fogkrémmel, kinyomja magát a tubusból:) de ezért nem akarok pontot levonni.

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Csirip74

2017. december 18.

Fogérzékenységgel küzdök, viszont ez a fogkrém csak rontott a helyzeten. Szerintem a szemcsék durván dörzsölik a szabaddá vált fognyakat, ezért nem vált be nekem. Ezenkívül a szájvizek szokásos "benzines" mellékízét is érzem benn. Visszatérek a dm-s complete fogkrémhez.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

aszisz

2017. november 26.

Hatását tekintve szerintem jól végzi a dolgát, mert hatékonyan távolítja el a fogakról az elszíneződést, viszont abban egyetértek az előttem szólók nagy részével, hogy egyéb tekintetben viszont "nehezen tolerálható". Állaga valóban folyós, alig habzik, íze nekem inkább savanykás, mint édes, a frissesség érzés valóban hiányzik utána. De ami a legrosszabb, hogy a vele való fogmosás után nálam is egy lepedékréteg képződik a nyálkahártyán, ami elég kellemetlen, ezért utána egy másik fogkrémmel is fogat szoktam mosni, bár akkor sem tudom 100%-osan kivédeni ezt a jelenséget :///// Valamint, ha aznap savasabb gyümölcsöt is ettem, és este ezzel a fogkrémmel mosok fogat, akkor egy elviselhetetlen fájdalom hasít belém, mikor hozzáér a fogamhoz, körülbelül olyan mint mikor a szuvas fogba cukor kerül...... ilyet még egyik másik fogkrémnél sem tapasztaltam. Szóval nem igazán tudom hova tenni, pedig szívesen használnám :(((

aszisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-6