KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Rendszeres használata védelmet nyújt a fogszuvasodás és a fogkőképződés ellen, valamint segít a fogérzékenység, a foglepedék, a fogelszíneződés, a fogínyproblémák és a rossz lehelet kialakulásának megelőzésében.

A Pro-Expert All-In-One fogkrémeket felnőttek és 12 éves kor feletti fiatalok számára fejlesztették ki. 6 éves kor feletti gyermek csak fogorvossal történő konzultációt követően használhatja.

3 ízben kapható: Fresh Mint, Mild Mint, Extra Whitening.

allebag2

2017. október 19.

A legjobb fogkrém elektromos fogkeféhez. Nem habzik túlságosan, nagyon jól tisztít a szemcséknek köszönhetően, csökkenti a lepedékképződést, és kifejezetten szeretem az édeskés ízét. Hiába...Ízlések és pofonok.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

ria23

2017. október 17.

Nekem nem vált be. Nem habzik és az íze is fura.

ria23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Nekem nem vált be. Nem habzik és az íze is fura.

Beka12

2017. október 2.

Évek óta haszálom, nagyon szeretem. A szemcsék miatt a fogaim mindig szép fehérek. Az íze és az illata édeskés, nagyon hasonlít a gyerekkori fogkrémemhez. :)

Beka12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

poplacsek

2017. július 31.

Ajánlom minden érzékeny, picit fájósabb fogú emberkének. Folyamatos használat mellett kifejezetten érezhető pozitív hatása. Tényleg van benne valami kis újra építő cucc. Remekül ápol és karbantart. Valami ilyesmit várnék a sensodyne-től.

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

anita

2017. május 6.

Az íze furán édes, az utóíze kellemetlen, kicsit sem friss érzés. Az illata erősen terjeng és az állaga is pocsék, folyós.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Marcipan11

2017. április 27.

A szemcsék jol tisztítanak. Vilagos a színe igy nem kell naponta többször nagytakarítást csinálni. De nem habzik egy kicsit sem es az ize olyan gyengenek mondható. Elhasznaljuk mert persze van belole néhany doboz a Glamour napoknak köszönhetően de nem venném újra.

Marcipan11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

csillagpor1008

2017. április 20.

Fogszabályzáson szoktam néha egy pici kis tubust kapni... De egyiket sem használtam el. Nem bírom egyszerűen az ízét,pedig nem lenne rossz! A benne lévő szemcsék jól tisztítanak,sokáig megmarad fogmosás után a friss érzés. Fehéríteni nem fehérít,de nem is ígéri,szóval emiatt nem haragszom rá! Nem rossz fogkrém,de én az ízét egyszerűen nem bírom.

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

szilvia.bano

2017. április 10.

Elektromos fogkeféhez járt a media markt-ban, így próbáltam ki. El lehet használni, de különösebben nem tett rám semmilyen hatást. Sem az íze nem jött be (fresh mint változatban van meg), se nem fehérít. Nem tudom fogínyérzékenységre jó-e, hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni, és nem is hiszem, hogy fogok.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

edina66286628

2017. március 12.

Mivel elektromos fogkefét használok, ezért imádom hogy nem habzik, a szemcsék szépen leszednek minden lepedéket, és a lepedékképződés ellen is nagyon hatékony.
Egyetlen negatívuma, hogy marja a szájban a bőrt, és így kb. minden fogmosás után leválik egy vékony bőrréteg a szájban, amit mindig kikell szedni. De az egyik Sensodyne fogkrémnél is ugyanez volt, ugyhogy számomra nem újdonság és ettől még 5⭐️!

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Marcsus

2017. március 2.

DM-es leárazáson vettem, de soha, soha, soha többet. Olyan érzés volt használni, mintha homokot szopogatnék. Egyébként ízre kellemes és frissítő volt, de csak mérsékelten habzott, és nem tisztította meg kellően a fogaimat, éreztem rajtuk egy láthatatlan, kellemetlen réteget.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-6