KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blend-a-med

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: dm26, az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. május 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Regene-Fort TM technológiájával segít regenerálni és védeni a fogzománcot a savak ellen. Helyreállítja a fogzománc ásványtartalmát,

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kerteszke

2017. január 26.

Ez a kedvenc fogkrémem. Bár magasabb árkategóriába tartozik a márkán belül, úgy vélem, viszonylag sokáig elég és az elektromos fogkefével összedolgozva nagyon jó eredmény elérésére képes. Napi két kávé és minimum egy liter tea elfogyasztása után segít nekem szép fehéren tartani a fogaimat. És tényleg elég belőle egy borsónyi mennyiség :) sűrű, ezért relatíve nehéz kinyomni a tubusból, szóval nem ömlik rá kétszeres adag a fogkefére.

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Napraforgo

2016. december 7.

Egy háztartásban élek még apukámmal a fogkrémvásárlás az ő reszortja. :) Nekem bejön ez a "nemmaromszétaszádatnemhabzomfeleslegesentúl" típusú fogkrém. Nem tudom, hogy magamnak megvenném-e, majd jövőre meglátjuk.

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Marcsus

2016. október 24.

Akcióban vettem, az árán kívül pedig különösen tetszik benne az, hogy a fogaim kevésbé érzékenyek, amióta használom, a felületüket pedig valahogy tisztábbnak, "simábbnak" érzem. Nem különösebben mentolos, de ezt nem bánom, legalább nem marja szét a számat, az íze sem marad meg sokáig, ugyanakkor frissnek érzem tőle a leheletem. Egyetlen negatívuma, hogy a fogínyvérzést neki sem sikerült megszüntetnie, bár talán valamelyest mérsékelte.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

bogarka

2016. augusztus 6.

Szuper fogkrém. Az ára elég húzós, eléggé édeskés az íze, sajnálom hogy nem mentolosabb picit, de meg lehet szokni! Amit szeretek benne hogy sokkal simábbnak érzem a fogam felületeit, és ez a simaság nap közben is tovább megmarad a reggeli fogmosás után. Én elektromos fogkeféhez használom, azzal jól működik. Lehetne picit olcsóbb, de ha kifog az ember lánya egy-egy akciót, érdemes kipróbálni.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Bigini

2016. május 17.

Nagyon szeretem. Van ( amióta ezt használom, már csak volt ) pár érzékeny fogam és ezért vettem. Azóta ez elmúlt, nagyon jól tisztít, még fehérebbek is lettek a fogaim, amióta ezt használom.

Bigini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

lacrymosa88

2016. április 21.

Termékmintaként próbáltam ki, de nekem valahogy túl édeskés az íze. Szolidabb ízre és habzásra számítottam, annyira nem jött be.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

szivecske

2016. április 13.

Óriási kedvenc fogkrém téren, G napokon mindig újraveszem. Tetszik, hogy nem nagyon erős mentolos és az is jó, hogy sűrű és emiatt kemény habot képez, nem 10 mp után szájból kifolyósat. Teljes áron drága, meg kicsi is, de 50%-al ajándék.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

zita.herkovics

2015. október 1.

Bevallom, kissé hatással vannak rám a reklámok. De, hát a fogdokim is ezt ajánlotta! Aztán, frissesség nuku, drága is számomra, ...pozitívumként említhető-e, h. nem csíp, és nem tapad össze belül a szájpadlásom és a nyelvem? De jó, h. szemcsék vannak benne, tényleg lesuvickolnak rendesen mindent. :P Szép ez a kék szín, tudja valaki, milyen kék ez? :D (Mármint, a tubus tartalma.) Összességében kap 3 csillagot, és nem hiszem, hogy újraveszem. Nem is habzik rendesen?! Nekem kell a habzás.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Tessa

2015. október 1.

Kellemes ízű és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem is bánom, hogy nem olyan erősen mentolos. Így a reggeli kávénak nincs olyan íze, mintha menta került volna bele. Egy kicsit drágább a kelleténél, de az még belefér. Azon felül kiválóan tisztít és fehéren tartja a fogakat.

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Lills

2015. április 12.

Nekem nem érzékeny az ínyem, semmi ilyesmi problémám nincs szerencsére, szóval ilyen szempontból nem tudok nyilatkozni róla, de abszolút elégetett vagyok, jól tisztít, friss érzést ad, jó íze van, nem túl erős mentolos. Egyébként az összes Pro Expertet, amit eddig használtam, nagyon szerettem, nem is veszek már mást, ezt is csak ajánlani tudom.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Propylene Glycol