KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blinc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. február 11.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz

Extra vízálló !!!! Csak meleg vízzel feláztatva lehet eltávolítani!

Erzsi73

2011. február 11.

Ez a szempilla spirál nagyon különleges, felvitele után rászárad a polimer alapú festék a pillákra és egész nap kitart, nem maszatolódik és a szemet sem irritálja.
Ha előtte használjuk a Lash Primer szempilla alapozóját ami dúsít, hosszabbít és multi vitaminokat tartalmaz lélegzet elállító eredményt kapunk. Eltávolítani csak meleg vízzel lehet (első lemosásnál megijedtem, hogy a szempilláim hullanak ki mivel hasonló darabokban vált le).
Az ára kb.5600 Ft.- az alapozó 3800 Ft.- körül van.

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 11.

Az ára kb.5600 Ft.- az alapozó 3800 Ft.- körül van.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.